Test z lektury chłopcy z placu broni test

11 listopada 2019 05:13


Taki test mieliśmy w szkole. Mamy nadzieję, że się przyda ;) Szukaj. NOWA GRA. Popularne. Kategorie. Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" .Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury. Czy dobrze znasz tę klasyczną węgierską powieść dla młodzieży? Rozwiąż test!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania?. super test fajny bardzo szczegółowy ale o to chodzi ja miałam .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. Chłopcy z Placu Broni. Test wiedzy online z lektury szkolnej. Test składa się z 23 pytań.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda. Test z książki ,,Chłopcy z placu broni". Ten test poprawnie rozwiąże tylko .W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"! Powodzenia! Szukaj. NOWA GRA. Popularne. #chlopcyzplacubroni #ksiazki #lektury #test .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę.

Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie.

U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.23/23 a nie czytałam lektury tylko streszczenie rozdziałów na bryku xd. Nika46427288 07 maja 2019, z IP: 188.147.41.39. Chłopcy z placu broni - test .1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka. b) Gereb. c) Czele. d) Nemeczek.quiz sprawdza znajomosci lektury "Chłopcy z Placy Broni". Sprawdzian „Chłopcy z Placu Broni". poniek132. Banalnie prosty test o lekturach szkolnych!TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA. gr 2 imię i nazwisko 1. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego? A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. Kim był Nemeczek na Placu Broni? A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3.

Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .W wyprawie do Ogrodu Botanicznego w celu zawieszenia czerwonej.

2010-12-11 21:59:10,, chłopcy z placu .Chłopcy z Placu Broni; Nauka: Chłopcy z Placu Broni Test z lektury szkolnej z odpowiedziami. Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. "Chłopcy z Placu Broni"Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ? w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ? w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - quizy i testy z lektury. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki. Najnowsze quizy w dziale Chłopcy z Placu BroniTest ze znajomości lektury Test sprawdzający znajomość lektury "Chłopcy z Placu Broni" Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Chłopcach z placu broni. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni". Sprawdź się! Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni. pytanie 1 z 20.klasa 5 test z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-02-10 19:31:19 Co zrobić żeby napisać dobrze test z lektury gdy jej nie przeczytałam ( chłopcy z placu broni ) 2017-05-07 18:25:42 Ułóż krzyżówkę z lektury " chłopcy z placu broni " 2011-05-09 12:48:15Jan 20, 2018Witam wszystkich w nowym filmie na moim kanale. Dzisiaj zajmiemy się lekturą szkolną Ferenca Molnara pt. ,,Chłopcy z placu broni,,. Jest to wyjątkowe streszczenie na polskim YouTube.Oct 20, 201750+ videos Play all Mix - Chłopcy z Placu Broni - O, Ela + tekst YouTube Obywatel G. - Nie Pytaj O Polskę - Duration: 6:03. Małgorzata Maria 18,270,449 viewsMay 15, 2018audiobook-Chłopcy z Placu Broni- Ferenc Molnar (czas rozdziałów w opisie ). "Janosz Boka z wielką powagą wpatrywał się w blat ławki i po raz pierwszy zaczął w głębi swojej młodej ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz