• szkolnasciaga.pl

Test z lektury chłopcy z placu broni pdf

16 grudnia 2019 19:28


ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1. Kto jest autorem tej ksi|ki ? A - Ferenc Molnar B - Lucy Maud Montgomery C - Kornel MakuszyDski 2. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ? A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ? A - PorucznikaBył bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka. b) Gereb. c) Czele. d) Nemeczek.Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI". Geniusz skończy ten test z wynikiem 11/11. A Ty? Zgadniemy, czy wierzysz w Świętego Mikołaja! Czy jest coś z .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.

gr 2 imię i nazwisko 1.

Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego? A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. Kim był Nemeczek na Placu Broni? A porucznikiem B szeregowcem C podporucznikiem 3. Jaką odpowiedź uzyskał ojciec Gereba od .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA!Chłopcy z Placu Broni, test z lektury Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. "Chłopcy z Placu Broni" 23 pytań Lektury szkolne dvr111Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury. Czy dobrze znasz tę klasyczną węgierską powieść dla młodzieży? Rozwiąż test!21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania? Szukaj. Geniusz skończy ten test z wynikiem 11/11. A Ty?Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Test %s z odpowiedziami Język polski. Test online z odpowiedziami, składa się z 23 pytań. Lektury szkolne. Chłopcy z Placu Broni; Chłopcy z Placu BroniMam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby.

Gdzie rozgrywa się akcja utworu ? w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja.

na początku XX w. pod koniec XIX w.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Książka do pobrania za darmo w formacie PDF: POBIERZ [PDF] Chłopcy z Placu Broni do pobrania: INSTRUKCJA JAK POBRAĆ EBOOK Cześć z racji tego, że prowadzimy tę stronę za darmo jedyne co mogliśmy zrobić aby się utrzymać to wprowadzić reklamy.Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Chłopcy z placu broni - test. Test będzie łatwy , ale i także trudny. Powiem tyle : Miłej zabawy ! Tagi dla tego testu: test będzie ciekawy, a odpowiedzi zabawne.Chłopcy z Placu Broni Gra strategiczna. Chłopcy z Placu Broni Gra strategiczna Zasady gry Gra przeznaczona jest dla 4 drużyn, w których każdy uczeń ma przypisaną rolę. Przed rozpoczęciem gry: - każdy uczeń układa 10 pytań z treści lektury i. Bardziej szczegółowoChłopcy s ą bowiem z Placu Broni! Świadomie nie zmieniłem tytułu, jakim opatrzyła Janina Mortkowiczowa t ę powie ść, gdy Ŝ przez 75 lat i przez blisko 20 wyda ń, przez setki tysi ęcy egzemplarzy zaczytywanej na strz ępy lektury szkolnej, tytuł ten zdobył nie tylko prawo obywatelstwa, lecz równie Ŝ trwałeJan 6, 2018Chłopcy z placu broni - Ferenc Molnár Całość Przygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych utworów polskiej literatury.chłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdfKatalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Test ze znajomości lektury Test sprawdzający znajomość lektury "Chłopcy z Placu Broni" Tagi dla tego testu: Test ze znajomości lektury.Test ze znajomości lektury - F. Monar „Chłopcy z Placu Broni" Kto handlował w pobliżu gimnazjum, do którego uczęszczali chłopcy z Placu Broni? Włoch.Dział - test z lektury Chłopcy z Placu Broni. Quizy o lekturach „Chłopcy z Placu Broni". Słabość bywa. Quizowy Maniak.W wyprawie do Ogrodu Botanicznego w celu zawieszenia czerwonej kartki w obozie wroga wzięli udział: a) Feri Acz, bracia Pastorowie, Gereb b) Boka, Nemeczek, CzeleChłopcy z Placu Broni. Pobierz darmowy e-book za ze streszczeniem i zadaniami z lektury. Podsumowanie wiadomości, krzyżówka i zadania na znajomość książki.Dec 8, 2017[AUDIOBOOK] Chłopcy z Placu Broni Ferenc Molnár Lektura Szkolna..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz