Sprawdzian w pustyni i w puszczy klasa 5

20 listopada 2019 05:49


W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Życzę miłego rozwiązywania. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać. Znasz te książkę jak własną kieszeń!. Czytała to w 4 klasie teraz jestem w liceum a mam 14/20.W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.

„W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d).

W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści? a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? 1. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? nie nazywał Jej. W którym miejscu nie byli Staś i Nel ? Faszodzie. El - Gharak. Omdurmanie. W Republice Południowej Afryki. Nie wiem. 5.W pustyni i w puszczy - test wiedzy. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. ZAMKNIJ X. Streszczenia.Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy". Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. Kapitan Glen i doktor Clary. rozmowa z Mahdim, nieprzyjęcie wiary Mahdiego .W pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy"Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!"W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.

Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też.

pu.i.wp.pl. Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Sprawdź, ile pamiętasz!. Klasa 6. Lektury szkolne. Ogólna wiedza literacka. Podobne quizy. LiteraturaPlik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Jakie nazwisko miała Nel? RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś? TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel? w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś? 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel? 8Zgłoś błądTest ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''. ähnliche App erstellen. ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigen. merken in "Meine Apps"Test dla czytelnika lektury W pustyni i w puszczy. to jest test dla ucznie 5-tej klasy sprawdź swoje umiejętności w teście W PUSTYNI I W PUSZCZY =D.

jacy byli główni bohaterowie? Nie było głównych bohaterów.Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i.

Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .„W pustyni i w puszczy" jest powieścią przygodową dla młodzieży, napisaną przez Henryka Sienkiewicza na kilka lat przed śmiercią.Jest to utwór, który ukazując niezwykłe przygody dwojga młodych ludzi, mówi o przyjaźni, odwadze i niezłomności.Właściwa akcja książki dzieje .Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Lektury do klasy 5 szkoły podstawowej Książki - do kl. W pustyni i w puszczy Sienkiewicz Henryk, 2009, Skrzat Temperatury sięgające 70°, brak wody, palące promienie słońca na pustyni; dzikie zwierzęta .Sprawdzian wiadomości z treści lektury "W pustyni i w puszczy" "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego .Test w pustyni i w puszczy klasa 5 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. Są rzeczy, które też możesz otagować Test w pustyni i w puszczy klasa 5? Załóż własny blog!Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Mirusinda 3 lata temu. 43 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Jaką klasę sługi dostaniesz podczas wojny o Świętego Graala?. Zdrap zdrapkę i zagraj w kamień, papier, nożyce.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3.Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3. Startuj z nami! praca, nauka, rozrywka. zobacz szczegóły Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0. W jaki mieście mieszkali bohaterowie? W Port-Saidzie W Chartumie W Medinet W Fajumie : 1. Jaką broń .W pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" 14 pyta ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz