Sprawdzian w pustyni i w puszczy klasa 5

23 października 2019 12:34


W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Życzę miłego rozwiązywania. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia. Odpowiedz. Zablokuj Zgło. Aktorat mam sprawdzian z tej lektury xd ️😘 .Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!Test znajomości lektury - W pustyni i w puszczy. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 36032 razy. Test, który w sposób szybki i sprawny sprawdzi znajomość lektury u ucznia V klasy szkoły podstawowej.

.W pustyni i w puszczy; Test: W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w.

Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? nie nazywał Jej. W którym miejscu nie byli Staś i Nel ? Faszodzie. El - Gharak. Omdurmanie. W Republice Południowej Afryki. Nie wiem. 5.Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.W pustyni i w puszczy - test wiedzy. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. ZAMKNIJ X. Streszczenia.Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur."W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością."W pustyni i w puszczy" - test znajmości lektury.

wikipedia.org.

Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test z lektury. Czy pamiętasz perypetie głównych bohaterów, Stasia i Nel?. Klasa 6. Podobne quizy. Literatura Test z lektury "W pustyni i w puszczy" Literatura Test z lektury "W .Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Plik test w pustyni i w puszczy.docx na koncie użytkownika bea28 • folder W pustyni i w puszczy • Data dodania: 28 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Jakie nazwisko miała Nel? RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś? TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel? w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś? 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel? 8Zgłoś błądDozwolone jest pobieranie materiałów oraz ich modyfikacja (przystosowanie, przeróbka) wyłącznie do własnego użytku dydaktycznego związanego z wykonywanym zawodem nauczyciela w danej placówce szkolnej i prezentowanie ich na forum szkoły (w tym innym nauczycielom i rodzicom uczniów).W PUSTYNI I W PUSZCZY • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • w pustyni i w puszczy (fragment) czytanie ze zrozumieniem.doc, W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania (bez odpowiedzi).docPytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy".

Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab).

Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali też jedzenie, herbatę, broń proch, kompas itp. Kapitan Glen i doktor Clary. rozmowa z Mahdim, nieprzyjęcie wiary Mahdiego .„W pustyni i w puszczy" jest powieścią przygodową dla młodzieży, napisaną przez Henryka Sienkiewicza na kilka lat przed śmiercią.Jest to utwór, który ukazując niezwykłe przygody dwojga młodych ludzi, mówi o przyjaźni, odwadze i niezłomności.Właściwa akcja książki dzieje .Ile wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Mirusinda 2 lata temu. 43 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. .Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza. Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3."W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3. Startuj z nami! praca, nauka, rozrywka. zobacz szczegóły Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0. W jaki mieście mieszkali bohaterowie? W Port-Saidzie W Chartumie W Medinet W Fajumie : 1. Jaką broń .Lektury do klasy 5 szkoły podstawowej Książki - do kl. W pustyni i w puszczy Sienkiewicz Henryk, 2009, Skrzat Temperatury sięgające 70°, brak wody, palące promienie słońca na pustyni; dzikie zwierzęta .Test w pustyni i w puszczy klasa 5 to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. Są rzeczy, które też możesz otagować Test w pustyni i w puszczy klasa 5? Załóż własny blog!Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''. ähnliche App erstellen. ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigen. merken in "Meine Apps""W labiryncie Minotaura" - sprawdzian wiadomości dla klasy V Marzanna Stus "W pustyni i w puszczy" - test dla klasy V sprawdzający umiejętność czytania ze zrozumieniem Małgorzata Rembiasz "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość .Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz