Podsumowanie ferii policja

21 stycznia 2020 01:01


Pobierz: podsumowanie ferii policja.pdf
Radziejowska policja nie zanotowała żadnych niepokojących zdarzeń. Nie doszło też do żadnych wypadków z udziałem dzieci i młodzieży. Od początku tegorocznych ferii radziejowscy policjanci ruchu drogowego, wspierani przez pozostałe służby z terenu, kontrolowali stan techniczny autokarów przewożących dzieci na zimowy wypoczynek.Podsumowanie ferii zimowych 2018 - Profilaktyka - Komenda Powiatowa Policji w Ostrzeszowie podsumowała działania kontrolno-prewencyjne pn. "Bezpieczne Ferie 2018", nie odnotowując zdarzeń z udziałem dzieci i młodzieży.Podsumowanie „Ferii 2017" na małopolskich drogach. Głównym zadaniem Policji drogowej w tym czasie była kontrola prawidłowości przewozu dzieci i młodzieży na zimowy wypoczynek. Szczególnym nadzorem zostały objęte zorganizowane formy przewozu uczniów. W okresie wyjazdów i .Działania Policji. a) profilaktyka przede wszystkim. Jeszcze przed rozpoczęciem ferii policjanci prowadzili systematycznie spotkania z dziećmi oraz młodzieżą w szkołach, w trakcie których przekazywali wiedzę na temat sposobów ustrzeżenia się przed różnymi zagrożeniami występującymi w czasie ferii zimowych.Podsumowanie działań małopolskiej Policji w ramach „Bezpiecznych Ferii 2018" 2018-03-07 14:41:04; Okres zimowego wypoczynku dzieci oraz młodzieży był czasem wytężonej pracy .Podsumowanie policyjnych działań „Bezpieczne ferie" - Aktualności - Podkarpaccy policjanci podsumowali akcję "Bezpieczne ferie 2019".

Działania odbywały się na wielu płaszczyznach.

Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży wypoczywających nie tylko w swoich domach, ale także tych, które wybrały zorganizowaną formę wypoczynku.Podsumowanie ferii - Aktualności - Ferie zimowe w naszym województwie dobiegły końca. W ich trakcie na drogach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego miały miejsce 3 wypadki drogowe, w których 4 osoby zostały ranne oraz 22 kolizje. Nie doszło do żadnego tragicznego incydentu z udziałem dzieci.Bezpieczne ferie - podsumowanie - Wiadomości - W czasie trwania tegorocznych ferii zimowych w Rybniku nie doszło do żadnych wypadków z udziałem dzieci i młodzieży szkolnej. Policjanci skontrolowali 10 autobusów przewożących dzieci na zimowy wypoczynek. Przeprowadzili spotkania z najmłodszymi mieszkańcami miasta spędzającymi czas na półkoloniach.Podsumowanie działań małopolskiej policji w ramach "Bezpiecznych Ferii 2018" Okres zimowego wypoczynku dzieci oraz młodzieży był czasem wytężonej pracy małopolskiej Policji. Od 12 .Podsumowanie ferii zimowych 2009 - Aktualności - We wszystkich województwach w kraju dobiegły końca ferie zimowe. W ich trakcie na drogach naszego kraju miało miejsce mniej wypadków, niż w okresie ubiegłorocznych ferii. Także mniej osób zostało rannych i zginęło w wypadkach drogowych.Komenda Miejska Policji w Krakowie.

Jednośladem bezpiecznie do celu;.

„Bezpieczne ferie 2019" - podsumowanie „Bezpieczne ferie 2019" - podsumowanie. W tym tygodniu, w związku z trwającymi feriami, policjanci Wydziału Prewencji KMP w Krakowie odwiedzali dzieci w domach kultury .Bezpieczne Ferie 2019 - podsumowanie działań policjantów - Aktualności - Ferie w naszym mieście dobiegły końca i tym samym uczniowie zakończyli okres zimowego wypoczynku. W tym czasie na drogach miało miejsce mniej wypadków, niż przed rokiem, ale zatrzymaliśmy więcej kierowców po alkoholu.Bezpieczne Ferie - podsumowanie - Informacje - Policja ŁódzkaBezpieczne Ferie 2019 - podsumowanie - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie. szukaj. W czasie ferii policjanci nałożyli 280 mandatów, 148 osób pouczyli, a 15 osób za popełnione wykroczenie tłumaczyć będzie się przed sądem.Podsumowanie zimowych ferii - Aktualności - Dwa tygodnie ferii za nami. W tym czasie zamojscy policjanci czuwali nad bezpiecznym wypoczynkiem najmłodszych oraz bezpieczeństwem na naszych drogach.Podsumowanie działań małopolskiej policji w ramach "Bezpiecznych Ferii 2018" Okres zimowego wypoczynku dzieci oraz młodzieży był czasem wytężonej pracy małopolskiej Policji. Od 12 .Bezpieczne Ferie 2018 - podsumowanie - Aktualności - Zakończyły się ferie zimowe na terenie miasta i powiatu przysuskiego.

W tym czasie przysuscy policjanci dbali, aby przebiegły one bezpiecznie.

Bilans kontroli drogowych podczas 2 minionych tygodni, to niemal 200 mandatów karnych, ponad 200 skontrolowanych pojazdów i blisko 700 kontroli stanu trzeźwości kierujących.Policyjne podsumowanie ferii - Aktualności - Zimowy wypoczynek dobiegł ku końcowi. Podczas, gdy najmłodsi cieszyli się czasem wolnym, funkcjonariusze dbali o to, by bezpiecznie wrócili do szkół. Minione dni to wytężona praca policjantów ruchu drogowego, a także kontrole miejsc wypoczynku dzieci oraz profilaktyczne spotkania.Profilaktyczne podsumowanie Bezpiecznych Ferii - Wiadomości - Ferie zimowe dobiegły końca, uczniowie powrócili do szkół. Tym samy zakończyły się spotkania profilaktyczne organizowane wspólnie przez policjantów, WOPR-owców i strażaków w ramach Bezpiecznych Ferii 2018.„Bezpieczne ferie 2019" - podsumowanie - Informacje .Podsumowanie ferii w Małopolsce W tym roku ferie zimowe w całej Polsce trwały od 14 stycznia do 24 lutego. Był to okres wzmożonej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wypoczywających. W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim wPodsumowanie - ferie zimowe 2017 - Informacje - Na terenie miasta i powiatu piotrkowskiego właśnie zakończył się okres ferii zimowych. W tym czasie priorytetem dla policjantów był ich bezpieczny przebieg.

Miały temu służyć spotkania w szkołach i przedszkolach oraz różne zimowe akcje inicjowane przez.

Organizatorzy wypoczynku zimowego często organizowali spotkania dzieci z policjantami. Policja przygotowała także szereg atrakcji, dla tych najmłodszych, którzy w czasie ferii pozostawali w miastach.„Bezpieczne ferie 2019" - podsumowanie - Akcje - Policjanci z województwa świętokrzyskiego podsumowali działania „Bezpieczne Ferie 2019". Nad bezpiecznym dotarciem podróżujących do celu, czuwało ponad 2260 policjantów ruchu drogowego wspieranych przez funkcjonariuszy innych pionów.W okresie odbywających się w województwie lubelskim ferii na drogach powiatu zamojskiego odnotowano 49 kolizji i 2 wypadki drogowe, w których ranne zostały 4 osoby. Najczęściej przyczyną zdarzeń drogowych było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu, nieostrożność kierowców, czy też niedostosowanie techniki jazdy do warunków panującychPolicyjne podsumowanie ferii w Siemianowicach - Wiadomości - Okres zimowego wypoczynku uczniów siemianowickich szkół już za nami. W czasie gdy młodzi mieszkańcy Siemianowic Śląskich korzystali z uroków zimy, stróże prawa prowadzili wzmożone działania kontrolne i prewencyjno - profilaktyczne.Policja Olkusz: Podsumowanie ferii w Małopolsce Był to okres wzmożonej pracy służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wypoczywających. W Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbył się briefing prasowy, na którym podsumowano te działania.Podsumowanie ferii na terenie powiatu żyrardowskiego - Aktualności - Minione dwa tygodnie upłynęły policjantom nie tylko na spotkaniach dotyczących bezpiecznych ferii, to czas wytężonej pracy we wszystkich aspektach służby. Tylko w ciągu dwóch tygodni odnotowaliśmy 567 interwencji.Ostróda: Podsumowanie działań „Bezpieczne Ferie 2019" - Aktualności - Ostródzcy funkcjonariusze zakończyli działania „Bezpieczne Ferie 2019". Ostatnie dwa tygodnie to czas wzmożonej pracy funkcjonariuszy prewencji i ruchu drogowego. Wszystko po to, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa osobom cieszącym się z zimowego wypoczynku.27.02 - Podsumowanie ferii 2012 - Aktualności - Ferie zimowe na terenie miasta i powiatu konińskiego przebiegły spokojnie i bezpiecznie. Policjanci nie odnotowali żadnych nieszczęśliwych zdarzeń losowych z udziałem dzieci i młodzieży. Nad bezpieczeństwem wypoczywających oraz podróżujących po drogach konińskiego, czuwało łącznie kilkuset policjantów..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz