Podsumowanie ferii w bibliotece

28 listopada 2019 06:34


W tegorocznych „Feriach zimowych w bibliotece" wzięło udział 45 dzieci, które po każdym dniu spędzonym w bibliotece wychodziły zadowolone. Z prac wykonanych przez dzieci w czasie ferii powstała piękna i oryginalna wystawa, którą można zobaczyć w czytelni biblioteki.Podsumowanie ferii zimowych 2018 w Bibliotece. W ramach akcji "Ferie zimowe 2018 w Bibliotece" od 15 stycznia przez dwa tygodnie w Dziale dla Dzieci MBP i wszystkich filiach odbywały się .W czasie wakacji i ferii zimowych biblioteka w soboty będzie nieczynna! Podsumowanie ferii zimowych. Szczegóły Utworzono: 29 styczeń 2018 Tegoroczne ferie zimowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie dostarczyły dzieciom mnóstwo atrakcji.Teatrzyk dla dzieci, zajęcia literackie, plastyczne, językowe, kramik rozbrykanych gier i zabaw, praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy na fantomach i kostiumowy bal karnawałowy - tak prezentował się program Ferii w Bibliotece, na który zaprosiła odpoczywających od szkoły uczniów APK-Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie.Zakończyły się ferie zimowe i czas na podsumowanie zajęć prowadzonych w Bibliotekach Gminy Ostrów. W Ostrowie, Ociece i Skrzyszowie prowadzone były zajęcia dla dzieci i młodzieży by umilić czas ferii i spędzić go kreatywnie wraz z rówieśnikami. W pierwszym tygodniu ferii każda biblioteka obchodziła z uczestnikami zajęć Walentynki.Na zakończenie zajęć zimowych „Fiero Pizza" w Tomaszowie Mazowieckim ufundowała dzieciom pizzę.

Zaznaczyć należy, że uczestnicy ferii w bibliotece otrzymali słodki poczęstunek, w postaci: batoników,.

Czas na podsumowanie akcji FERIE W BIBLIOTECE. Tegoroczne spotkania dla dzieci rozpoczęliśmy bajkowo i teatralnie. 11 lutego dla najmłodszych wystąpili aktorzy teatru KRAK-ART z Krakowa przedstawiając opowieść o sympatycznym detektywie, który wyrusza w podróż po całym świecie, aby rozwiązać zagadkę zaginięcia swojej przyjaciółki Koko.Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. prof. Sedlaka przygotowała dla swoich młodych czytelników bogatą ofertę zajęć na okres ferii zimowych. Tradycyjnie w obu filiach odbyły się zajęcia bazujące na lekturach; w Filii nr 1 zorganizowane w oparciu o serię książek A. Zimnowodzkiej „Humorki", a w Filii nr 2 .W czasie ferii zimowych w placówkach bibliotecznych odbywały się różnorodne zajęcia, czyli dla każdego coś ciekawego. W bibliotece nie mogło zabraknąć zabawy z książką. Z okazji 210 roczZakończyły się ferie zimowe.czas więc na małe podsumowanie „Ferii w bibliotece". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w różnorakich zajęciach i wszystkie miłe słowa, które od Państwa usłyszeliśmy.Podsumowanie ferii zimowych 2012. Wszystko co dobre szybko się kończy - a w szczególności ferie - czas odpoczynku od obowiązków szkolnych.

Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom ferii zimowych z książką w.

Tegoroczne zajęcia organizowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Starej Wsi i jej filie przebiegały pod hasłem ,,Artyści Gminy Limanowa dzieciom".„Ferie w bibliotece" Organizowanie ferii w Bibliotece Publicznej stało się już coroczną tradycją. Również w tym roku dzieci w wieku 5-9 lat mogły ciekawie spędzić wolny czas. Przez dwa tygodnie w godzinach 10 - 12 odbywały się zajęcie, w których każdy uczestnik mógł znaleźć dla siebie coś interesującego.Czas na podsumowanie akcji FERIE W BIBLIOTECE. Podczas ferii w Bibliotece mogliśmy również spotkać się ze sztuką teatralną przy okazji spektakli Pinokio oraz Dwie Dorotki w wykonaniu aktorów teatru KRAK-ART z Krakowa. Z naszych propozycji spędzenia wolnego czasu w Bibliotece .Podsumowanie ferii w bibliotece w Wojkowie. Dodano 11 lutego 2018 W dniach od 12 do 26 stycznia w ramach Ferii w Bibliotece odbyły się zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Tegoroczne ferie upłynęły nam pod znakiem znakomitej powieści C.S. Lewisa „Opowieści z Narnii".Od 01 do 12 lutego w Gminnej Bibliotece Publicznej w Gogolinie odbywały się zajęcia w ramach ferii zimowych.

Tematy spotkań były tak zaplanowane, aby mogły brać udział wszystkie chętne dzieci.

Codziennie odwiedzało nas od 7 do 10 uczestników, którzy pod okiem bibliotekarki oraz wolontariuszy wesoło się bawiły.W dniu 10 lutego 2011 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Starej Wsi odbyło się rozstrzygnięcie konkursu "Czytelnik Roku 2010" i plastycznego "Zimowy pejzaż". Na uroczystość przybyli: Mieczysław Bulanda - Sołtys Wsi Stara Wieś - Rola, dzieci, młodzież oraz rodzice. {multithumb thumb_height=150} W konkursie "Czytelnik Roku 2010" zwyciężyli: Kategoria Szkół Podstawowych (klasy I .Teatrzyk dla dzieci, zajęcia literackie, plastyczne, językowe, kramik rozbrykanych gier i zabaw, praktyczne zajęcia z udzielania pierwszej pomocy na fantomach i kostiumowy bal karnawałowy - tak prezentował się program Ferii w Bibliotece, na który zaprosiła odpoczywających od szkoły uczniów APK-Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie.Podsumowanie "Ferii zimowych z pasją 2017" w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej Archiwum W dniach od 30 stycznia do 10 lutego 2017r. w Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej im.Podsumowanie ferii zimowych w bibliotece; Podsumowanie ferii zimowych w bibliotece. 06.02.2018, 09:16 Mariusz Strzępek .Podsumowanie Ferii w Bibliotece. admin 23 lutego 2016 23 lutego 2016. Przez dwa tygodnie, podczas których trwały ferie zimowe, placówki publiczne w naszym mieście zorganizowały czas wolny dla tych młodych i trochę starszych.

Miejska Biblioteka Publiczna była jedną z takich instytucji .Ferie w Bibliotece - podsumowanie Published:.

Ponadto uczestnicy Ferii w Bibliotece [email protected] kulturalne - zapraszamy, polecamy. [email protected] kulturalne - Częstochowa; [email protected] kulturalne - region częstochowskiPodsumowanie ferii zimowych 2018 w Bibliotece. Dodane przez RJZ - 1 lutego 2018 14:37 Zapisane w: Aktualności. W ramach akcji "Ferie zimowe 2018 w Bibliotece" od 15 stycznia przez dwa tygodnie w Dziale dla Dzieci MBP i wszystkich filiach odbywały się ciekawe zajęcia dla chętnych .Podsumowanie Ferii 2014 :) Scenografia, charakteryzacja, montaż i tajniki gry aktorskiej to tylko niektóre pojęcia, które poznali uczestnicy.Podsumowanie Ferii 2012 w Bibliotece Redaktor: Edytor „Poznajemy talenty naszych czytelników" to hasło przewodnie tegorocznych ferii zimowych w Bibliotece Miejskiej. Podczas feryjnych spotkań, które odbywały się od poniedziałku do piątku w dniach 16-27 lutego odwiedziło nas 207 .Na czas ferii zimowych Gminna Biblioteka Publiczna w Trzcinicy zorganizowała cykl czterech dwugodzinnych warsztatów plastyczno-edukacyjnych dla dzieci pn. ,,Ferie z Biblioteką". Zajęcia odbywały się we wtorki oraz w piątki i oferowały dzieciom twórcze spędzanie czasu.Podsumowanie ferii w bibliotece - Minął już tydzień, od kiedy w naszym mieście zakończyły się ferie zimowe. Jedną z propozycji ich spędzenia poza domem były zajęcia organizowane przez .Ferie w Bibliotece - podsumowanie Opublikowano: 25 styczeń 2019 Ferie w bibliotece to świetny wybór! Przekonały się o tym dzieci, które wzięły udział w tegorocznych zajęciach zorganizowanych w olkuskiej Bibliotece w czasie zimowego wypoczynku. Ponadto uczestnicy Ferii w Bibliotece .Podczas ferii odwiedziło nas 824 dzieci, w naszych codziennych spotkaniach, tradycyjnie już, gościliśmy grupy zorganizowane a także najmłodszych czytelników biblioteki wraz z opiekunami. Cieszy nas zaangażowanie szkół podstawowych i przedszkoli oraz rodziców aktywnie uczestniczących w naszych zajęciach..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz