• szkolnasciaga.pl

Testy lektury chłopcy z placu broni

19 stycznia 2020 01:28


21 pytań z lektury "Chłopcy z Placu Broni", czy dasz radę odpowiedzieć na wszystkie pytania? Szukaj. Popularne. Kategorie. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz? Zgadywanki Zdrapka Przetrwanie Opowiadania Losowy quiz.Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!Test z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI". Odpowiedz na kilka pytań związanych z postaciami z anime i dowiedz się, kim byłbyś w świecie japońskiej animacji! Kto zaobserwuje Cię na Instagramie? — Ariana Grande czy Selena Gomez?Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test -Chłopcy z Placu Broni- Dobrze jest sobie powtórzyć przed testem z lektury.Chłopcy z Placu Broni; Chłopcy z Placu Broni, test z lektury Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. "Chłopcy z Placu Broni". Test znajomości lektury "Lord Jim" Josepha Conrada. #lordjim #josephconrad #conrad #lektura #lektury #lekturyszkolne.Oli która rysuję chłopców z placu broni 02 listopada 2019, z IP: 37.248.156.233 I co? 17/23 a ja dalej ni wiem jak zdobyć punkty a 4 test ile wkuwania.

xzc diaksik 27 października 2019, z IP: 217.144.215.191.

Inne TESTy autora.W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"! Powodzenia! W tym quizie znajdziesz pytania dotyczące lektury "Chłopcy z Placu Broni"! Powodzenia! Szukaj. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem. Co Ci się przydarzy w roku 2020?Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Test z książki ,,Chłopcy z placu broni". TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem. Co Ci się przydarzy w roku 2020? Czy w 2020 znajdziesz drugą połówkę? Jakie słowo opisze Twój rok 2020? Szybki test! Które słowo nie pasuje do pozostał.Jak dobrze znasz lekturę „Chłopcy z Placu Broni. pati22 4 lata temu. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Kocham Chłopców z Placu. Quiz fajny , ale mam kilka uwag:.

TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".

Sprawdź się! Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniMam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ? w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ? w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ? w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - quizy i testy z lektury. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki. Najnowsze quizy w dziale: Chłopcy z Placu BroniChłopcy z Placu Broni | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test. Chłopcy z Placu Broni. Uciekając przed czerwonymi koszulami w Ogrodzie Botanicznych chłopcy z Placu Broni schronili się w: a) oranżerii b) stróżówce c) łodzi d) ruinach zamku RozwiązanieLektury szkolne. Chłopcy z Placu Broni; Chłopcy z Placu Broni Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. "Chłopcy z Placu Broni"Jak dobrze znasz lekturę pt. Chłopocy z placu broni? Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

TEST Z WIEDZY O LEKTURZE CHŁOPCY Z PLACU BRONI.

MYŚLĘ ŻE MINI SPRAWDZIANIK WAM SIĘ PRZYDA! CIESZĘ SIE ŻE MOGŁAM W CZYM KOLWIEK POMUC! ;) 1.klasa 5 test z lektury "chłopcy z placu broni" Jak wyglądał ten test a może jest w internecie ? podaie linki? ale ten przez nauczyciela testTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA. gr 2 imię i nazwisko 1. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego? A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" - poziom trudny. Literatura "Katarynka" - test znajomości lektury. Literatura "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - test z. Literatura Mitologia grecka - test znajomości legend i wierzeń .Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Opis Placu Broni z lektury. Napiszcie opis placu broni z lektury Chłopcy z Placu Broni DAJE NAJ :). To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPlik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury. Czy dobrze znasz tę klasyczną węgierską powieść dla młodzieży? Rozwiąż test!Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - quizy i testy z lektury. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki. Najpopularniejsze quizy w dziale: Chłopcy z Placu BroniTest z lektury chłopcy z placu broni 8. Kto powiedział : „Za nic w świecie nie chciałbym przyjść na Plac, kiedy tam nie będzie nikogo. Chcę otwartej walki."? a) Ferenc Acz, b) jeden z Pastorów, c) Czonakosz d) Janosz Boka. W jaki sposób Nemeczek pokonał Feriego Acza w bitwie o .Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika anetkawierzbicka • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 8 lis 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.ChBopcy z Placu Broni Test ze znajomo[ci lektury "ChBopcy z Placu Broni" Poziom trudno[ci: Zredni 1. Kto jest autorem tej ksi|ki ? A - Ferenc Molnar B - Lucy Maud Montgomery C - Kornel MakuszyDski 2. Kto byB przywódc Czerwonych koszul ? A - Janosz Boka B - Feri Acz C - mBodszy Pastor 3. Jak funkcjˇ peBniB Nemeczek na Placu Broni ? A - Porucznika.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz