Napisz swój plan lekcji po niemiecku

20 października 2019 01:01


Pobierz: napisz swój plan lekcji po niemiecku.pdf
Jak napisac plan lekcji po niemiecku? Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Napisz swój plan lekcji po niemiecku pełnymi zdaniami. Pomocy na jutro! Poniedziałek: religia matma w-f geografia muzyka j.niem wtorek j.polski j.polski geografia g.wychowawcza matma informatyka środa j.ang j.ang chemia religia historia w-f czwartek j.niem j.polski technika matma w-f wos piątek biologia chemia historia j.polski matma w-f .Napisz kilka zdań o swoim planie lekcji po niemiecku! prosze to na jutro ;c. poniedziałek : matematyka 2.religia 3.polski 4.niemiecki 5.fizyka 6. godz.wychowawcza wtorek 1.wf 2.wf 3.niemiecki 4 matematyka 5.angielski 6 polski sroda : geografia 2.polski 3.angielski 4.matma 5.historia 6.chemia 7.wf Reszty nie będę pisać. jakos sobie poradze.Napisz swój plan dnia po niemiecku,. Plan dnia po Niemiecku. ziehe ein jeanshose une ein bluse. ubieram spodnie i bluze um 7:30 gehe ich in die schule 8stunde ide do szkoły na 8 lekcji ich lerne und schreibe klassenarbeiten ucze sie i pisze kartkówki Um15 uhr gehe ich nach hause o 15 .Tłumaczenie słowa 'plan lekcji' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationOpisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.

WIEM TO.

praca na 100% dobrze jest napisana, bo robiona na lekcji. doładuj komentarze. Typ pracy. Wypracowania Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, .Rozwiąż krzyżówkę, wpisując po niemiecku odpowiednie hasła. Interessante Links (Ciekawe linki) 1. Stundenplan ( 2. - Stwórz swój własny plan lekcji! Wybierasz elementy (tło, kolory, postacie) i możesz potem wydrukować swoje dzieło. .Napisz po niemiecku e mail do kolegi/kolezanki. I zapytaj czy mieszka w domku,wierzowcu czy ma właśny pokój , czy ma ogród czy podoma mu się okolica Proszę Cie bardzo jak byś mogła mi to napisać po niemiecku 3pytania + 2 zdania.Plan lekcji po niemiecku. Czegoś zapomniałem… o tak! Dobrze byłoby znać 'plan lekcji' w j niemieckim. der Stundenplan - plan lekcji. W celu napisania dobrego planu lekcji w języku niemieckim na pewno przydadzą Ci się dni tygodnia po niemiecku dostępne pod tym linkiem - dni tygodnia po niemiecku. Tak! To wszystkoOpisz swój dzień po niemiecku ( 10 zdań) ! Dzięki wielkie napisz od razu jaka nagroda ;) 1 osoba :. Po obiedzie uczę się i odrabiam lekcje Um 19 Uhr esse ich Abendbrot und um 21 gehe ich ins Bett. - O 19 jem kolację, a o 21 idę spać.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.

Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Napisz plan lekcji po niemiecku na cały tydzień. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie! od Karolcia3333 19.12.2010 Zaloguj się by dodać komentarz. Napisz swój przebieg dnia po niemiecku Daje naj! .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Na pierwszej lekcji dowiesz się, jak się przedstawić po niemiecku oraz jak powiedzieć gdzie mieszkasz i skąd pochodzisz. Poznasz podstawową zasadę budowania pytań w języku niemieckim. Nauczysz się zadawać pytania rozmówcy - jak się nazywa, gdzie mieszka, skąd pochodzi.Napisz po niemiecku swój plan lekcji PONIEDZIAŁEK Polski Polski matematyka religia historia w-f WTOREK biologia Polski religia matematyka fizyka angielski plastyka ŚRODA matematyka geografia Polski muzyka chemia angielski niemiecki w-f CZWARTEK geografia Polski chemia historia niemiecki angielski w-f PIĄTEK Polski matematyka fizyka biologia .Uwielbiam też pływać, więc staram się jak najczęściej odwiedzać basen.Sądzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia, dlatego jest to moim motto.

Moją pasją jest dziennikarstwo.

Interesuję się również muzyką. Kiedyś uczęszczałam na lekcje tańca, i z dumą mogę powiedzieć że dosyć dobrze tańczę.Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku, po hiszpańsku, po francusku. Ich hatte mir da alle möglichen Zählmethoden zurechgelegt, auf englisch, dann auf deutsch, gefolgt von spanisch und dann französisch. PL po niemiecku. volume_up.Meine Schule ist in (i tu wpisz nazwę swojej miejscowości) Am Montag habe ich: ( wpisz lekcje, ktore masz w poniedziałek) Np : Mathematik ( w skrócie może być Mathe)-matematyka Sport- wf Musik-muzyka Deutsch-niemiecki Polnisch-polski Kunst-plastyka Religion-religia Werken-technika Geschichte- historia Sprechstunde-godzina wychowawczaJak napisać e-mail po niemiecku. Komunikacja internetowa w Niemczech rozwija się równie szybko jak w Polsce. Dzisiaj umieszczam krótką ściągawkę z pisania e-maili w języku niemieckim.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.-napisz jakie masz plany w zwiazku z jego wizyta. Przy tej okazji napisz po niemiecku, żeby wyglądał na tę twoją I klasę. Polskiego nie szlifujemy!. Napisz list do koleżanki z Niemiec.

Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.

Napisz o swoich .Po pomyślnym dostarczane swój plan lekcji, to jest czas, aby uczniowie pracują nad problemami niezależnie. Napisz przypisanie na pokładzie i niech uczniowie wiedzą, kiedy jest to spowodowane. Dowiesz się, na następny dzień, czy twój plan lekcji pomógł studentom zdobycia nowej wiedzy.Jeśli chcesz stworzyć własny przykład wpisu na bloga po niemiecku, który posłuży za wzór dla innych, lub znasz przydatne zwroty, które można wykorzystać pisząc wpis na bloga po niemiecku, napisz je w komentarzu, a my umieścimy je na stronie. Z góry dzięki :)plan lekcji dni tygodnia. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs. konnen odmiana rozmówki niemieckie opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Liczby przydadzą nam się częściej, niż kolory, czy dni tygodnia, zastosowań jest wiele, w sklepie, w pracy itp. Jest to ważny element, dlatego poniżej znajdziesz pisownię oraz tłumaczenie na język polski - liczebniki po niemiecku. Utrwalimy sobie, przy okazji parę zasad. Wir lernen " Liczby po niemiecku "!Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.Opis weekendu po niemiecku. drukuj. poleca 78 %. O 11 uczę się i odrabiam lekcję. Potem sprzątam i idę do Supermarketu. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca. O 19 wracam do domu.Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku. Meine beste Freundin heit Ania. Sie ist 18 Jahre alt. Sie ist 170 cm gro. Sie ist hager und sehr schn. Ania hat blaue Augen, schwarze Haare, lange Beine, eine kleine Nase, ein rundes Gesicht, einen kleinen Mund und kleine Ohren.» Lekcja po niemiecku | W dniu 17 czerwca grupa klasy Id zaprosiła na swoją lekcję Panią Irene Rasch-Erb - nauczycielkę języka angielskiego i przedmiotów artystycznych ze szkoły partnerskiej w Marl (Albert Schweitzer Geschwister Scholl Gymnasium in Marl)..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz