Napisz swój plan lekcji po angielsku

9 stycznia 2022 15:12


Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Opisz swój plan lekcji po angielsku. Poniedziałek : 8.00 English8.45 break 9.00 Polish 9.45 lunch break10.0 Maths10.45…Napisz Plan Lekcji Po angielsku Poniedziałek 1 Matematyka 2 Angielski/ Informatyka 3 Religia 4 WF 5 Fizyka 6 Język Polski 7 Historia Wtorek 1 WF 2 WF 3 Matematyka 4 Informatyka/ Angileski 5 Muzyka 6 Historia 7 Hemia Środa 1 Informatyka/ Angielski 2 Matematyka 3 Język Polski 4 Geografia 5 Religia 6 Język Polski 7 Biologia Czwartek 1 Hemia 2 Angielski 3 Język Polski 4 Matematyka 5 Język .Mam ułożyć swój plan dnia na angielski. Już ułożyłam. Kto mi to przetłumaczy na angielski? Wstaję o godzinie szóstej rano. Najpierw idę do łazienki i się myje. Następnie jem śniadanie. Po śniadaniu ubieram się i idę z psem na spacer. Po spacerze z psem wracam do domu i wychodze na autobus szkolny o godzinie siódmej trzydzieści.nela146. Napiszcie mi plan lekcji po angielsku. Mam problem. :\ potrzebuje planu lekcji: Poniedziałek : 1 lekcja wolna, 2 i 3 lekcja art and design, 4 lekcja geografia, 5 lekcja informatyka Wtorek: 1 lekcja wolna, 2 lekcja polski, 3 lekcja informatyka, 4 i 5 lekcja w-f Środa: 1 lekcja rosyjski, 2 lekcja historia, 3 lekcja WOS, 4 i 5 lekcja w-f Czwartek: 1 lekcja angielski, 2 i 3 lekcja j .Przykładowy opis dnia po angielsku. My day starts at 6 o'clock in the morning.

I get up and go to the bathroom.

I quickly wash my face, brush my teeth, take a shower and choose my clothes to wear.Zobacz 5 odpowiedzi na zadanie: Napisz w 8 zdaniach swoje plany na przyszłość. Po angielsku.Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Jesteś tutaj: Home - Blog , Blog angielski - Nazwy przedmiotów szkolnych po angielsku Zapewne pamiętacie swój pierwszy dzień w szkole (ja pamiętam) i możliwe też, że pamiętacie swoją pierwszą lekcję angielskiego (tego akurat osobiście nie pamiętam).Aby utrwalić sobie nazwy przedmiotów po angielsku, rozejrzyj się po swoim biurku i spróbuj nazwać jak najwięcej z nich. Spójrz też na plan lekcji i wymień wszystkie swoje lekcje po angielsku. Jeśli znasz jeszcze jakieś przedmioty szkolne po angielsku, napisz je w komentarzu :)Tłumaczenie słowa 'plan lekcji' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationwybierz jeden z dni tygodnia i opowiedz o swoim planie lekcji po angielsku 2010-04-08 11:01:48;. Czy jest jakaś dobra duszyczka która mogłaby napisać artykuł na angielski od 200 do 250 słów 2019-11-05 20:17:13; Hej, za pare miesięcy będe pisać egzaminy. Mam ogromne braki jeśli .Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.

My usual day starts at 7:15 a.m.

I wake up and make myself a nutritious breakfast. Then I go to the bathroom to brush my face and my teeth. I also put on some make-up. After getting dressed I am ready to go to school. My school day starts at 8 a.m.Dla przykładu, plan lekcji w systemie CoFFEE umożliwia nauczycielowi zaplanowanie nauczania w klasie, poczynając od edytowania wstępnie skonfigurowanego […] planu, lub rozpoczynając wszystko od samego początku, aż do określenia listy uczniów, to znaczy ich nazw i haseł.Ale mogę musieć robić drobne w swoim planie lekcji. Students also learn about how to write and present a lesson plan. Studenci również dowiadują się jak napisać i złożyć plan lekcji. But reality in the county is very different from the lesson plans. Ale rzeczywistość w hrabstwie jest najróżniejsza z planów lekcji.Meine Schule ist in (i tu wpisz nazwę swojej miejscowości) Am Montag habe ich: ( wpisz lekcje, ktore masz w poniedziałek) Np : Mathematik ( w skrócie może być Mathe)-matematyka Sport- wf Musik-muzyka Deutsch-niemiecki Polnisch-polski Kunst-plastyka Religion-religia Werken-technika Geschichte- historia Sprechstunde-godzina wychowawczaMusze napisać swój plan lekcji po angilesku bardzo prosze o pomoc. : W kazdy dzien zaczynam lekcje o 8.30, w poniedziałek : religia , przerwa (drugie śniadanie) historia, polski, godzina wychowawcza, matematyka, obiad, język angirelski.Tłumaczenie słowa 'plan zajęć' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.

bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationSą.

zwroty po angielsku slang angielski angielski biznesowy zwroty napastnik w futbolu 1000 słów angielski przymiotniki po angielsku szlifuj swój angielski w załączeniu przesyłam po angielsku matura ustna angielski opis obrazka wady. by móc napisać .Opis wakacji po angielsku to jeden z najczęściej spotykanych opisów. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach. Poniżej znajdziecie przydatne zwroty oraz przykładowe opisy wakacji po angielsku. Opis wakacji po angielsku - przydatne zwroty. holidays - wakacje sea - morzeTłumaczenie słowa 'po angielsku' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationOpis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca. Krótkie lekcje wideo i wybrane struktury gramatyczne na różnych poziomach. Olivia, studentka pierwszego roku filologii hiszpańskiej, pisze list do swojej przyjaciółki z .Zobacz 6 odpowiedzi na pytanie: Napisz e mail do koleżanki po angielsku. Hi Paweł Tanks for your e-mail. I would like to ask you a few questions but it later.Opis dnia po angielsku - przykład z tłumaczeniem Zwykle budzę się o godzinie 7.00 rano, wstaję z łóżka i idę do łazienki aby się umyć.

Następnie przebieram się i idę do kuchni na śniadanie.

Zwykle jem bułkę z serem, jogurt i piję kakao.Zadanie: opisz swój typowy dzień po polsku a następnie to Rozwiązanie: mam na imię ania tu podasz swoje imię i mam 12 lat wiek też podasz swój dzień Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Napisz 10 zdań o tym co robisz w wolnym czasie. [Po angielsku] , później przetłumacz na polski.Po Angielsku.Napisz 10 zdań co robisz i o której w np.Poniedziałek. +1 głos. 9,104 wizyt. Rozpoczynam lekcje. I start the lessons 12.25 - Wracam do domu. I come back home. Opisz swój tydzień po angielsku uwzględniając Twój typowy dzień Jak pomagasz w pracach w domu, Co robisz .Dni tygodnia po angielsku. Jak pisze się dni tygodnia po angielsku. Monday - Poniedziałek, Tuesday - Wtorek, Wednesday - Środa, Thursday - Czwartek, Friday - Piątek, Saturday - Sobota, Sunday - Niedziela. Dni tygodnia angielski.Uwielbiam też pływać, więc staram się jak najczęściej odwiedzać basen.Sądzę, że nie ma sytuacji bez wyjścia, dlatego jest to moim motto. Moją pasją jest dziennikarstwo. Interesuję się również muzyką. Kiedyś uczęszczałam na lekcje tańca, i z dumą mogę powiedzieć że dosyć dobrze tańczę.Przykłady użycia - "lekcja" po angielsku. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie. Więcej informacji tutaj.W dziale tym znajdziesz wskazówki dotyczące tego, jak napisać list formalny po angielsku oraz jaki styl należy w nim zachować. Przeczytasz również gotowe listy, na których możesz się wzorować podczas pisania własnego wypracowania. Są to m.in. listy z przeprosinami, skargami oraz prośbami.OPISZ SWÓJ DZIEŃ W CZASIE PRESENT SIMPLE. Codziennie wstaję o6rano. przygotowuję śniadanie rodzinie. potem staram się szybko posprzątać mieszkanie,odkurzam,wycieram meble, zmywam naczynia. następnie szykuję obiad.po obiedzie gdy jest ładna pogoda idę razem z rodziną na spacer. gdy jest zimno oglądamy telewizję. potem wspólnie przygotowujemy kolację. oglądam ulubione seriale ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz