• szkolnasciaga.pl

Jak nie czytam jak czytam sprawozdanie 2019

25 lutego 2023 22:01


Starzy nie czytają? W młodych nadzieja! Według badań 62% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki. Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia. Młodzież - wbrew stereotypowi - czyta znacznie więcej, więc zachęcamy ją do pokazania dorosłym, jak powinno się czytać.Sprawozdanie zostało przyjęte! Dziękujemy! Za aktywność, organizację i udział w akcji „Jak nie czytam jak czytam". Mamy nadzieję, że jej organizacja była przyjemna, a przede wszystkim że spodobała się młodym czytelnikom.Starzy nie czytają? W młodych nadzieja! Według badań 62% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki. Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia. Młodzież - wbrew stereotypowi - czyta znacznie więcej, więc zachęcamy ją do pokazania dorosłym, jak powinno się czytać.Przebieg akcji: Ogólnopolska Akcja Masowego Czytania - Jak nie czytam, jak czytam? - w naszej szkole miała urozmaicony przebieg. Rozpoczęła się o godzinie 10.00, gdy klasa 4c, która była akurat na wycieczce w Bibliotece Publicznej Dzielnicy Bemowo - wykorzystała przepiękne wnętrza Czytelni nr XVII i zaczęła czytać zaproponowane przez bibliotekarzy pozycje.Uczniowie i nauczyciele z klas O-III, podobnie jak społeczności szkolne w całej Polsce, zebrali się w dniu 1 czerwca by wspólnie czytać — każdy to, na co ma ochotę. Przyłączyliśmy się tym samym do ogólnopolskiej akcji ustanawiania rekordu czytania w jednym momencie - pod hasłem: "JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM".Po raz kolejny społeczność Zespołu Szkół CKR w Sejnach wzięła udział w ogólnopolskiej akcji "Jak nie czytam, jak czytam".

Odbywa się ona od czterech lat na p.„Jak nie czytam, jak czytam"! Augustów 2019 Portal Augustowski.

uczniów klas I-VI ze szkół podstawowych wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak .Starzy nie czytają? W młodych nadzieja! Według badań 62% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki. Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia. Młodzież - wbrew stereotypowi - czyta znacznie więcej, więc zachęcamy ją do pokazania dorosłym, jak powinno się czytać.Starzy nie czytają? W młodych nadzieja! Według badań 62% Polaków nie czyta w ciągu roku ani jednej książki. Badania obejmują jednak osoby powyżej 15 roku życia. Młodzież - wbrew stereotypowi - czyta znacznie więcej, więc zachęcamy ją do pokazania dorosłym, jak powinno się czytać.Sprawozdanie z akcji czytelniczej „Jak nie czytam jak czytam" Akcja odbyła się 10.06.2016 o godz. 10.00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 137 im. prof. Kamińskiego w Łodzi. Wzięło w niej udział 20 klas, począwszy od uczniów klas pierwszych, dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej, aż po uczniów klas szóstych."Jak nie czytam, jak czytam" 2019 W miniony piątek cała społeczność naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo "Jak nie czytam, jak czytam". Po przywitaniu i słowie wstępnym Pani Dyrektor Ewy Proboli wszyscy uczniowie i część nauczycieli przystąpiło do wspólnego czytania wybranych przez siebie .Przebieg akcji: Zespół Szkół w Lipuszu już po raz drugi wziął udział w akcji „Jak nie czytam, jak czytam".

W dniu 7 czerwca 2019 roku o godzinie 1000 uczniowiespotkali się na placu apelowym z książkami i.

Przez całe wakacje czytaliśmy Wasze sprawozdania, liczyliśmy uczestników, przejrzeliśmy tysiące nadesłanych zdjęć. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję! Po raz kolejny udowodniliście, że nie brakuje Wam pomysłów na wspólne czytanie.„Jak nie czytam, jak czytam" Kwilcz 2019 TV CKiE. Loading. Unsubscribe from TV CKiE? Cancel Unsubscribe. Published on Jun 10, 2019. Opis. Category People & Blogs;Jak nie czytam, jak czytam - akcja masowego czytania Biblioteka w Szkole zachęca do wzięcia udziału w akcji Jak nie czytam, jak czytam. Akcja ma na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zamanifestowanie, że czytają więcej, niż dorośli.Wspólne czytanie, zrobienie zdjęcia oddającego frekwencję i wypełnienie formularza, będącego sprawozdaniem z przebiegu akcji, to warunek przyłączenia mysłowickiej imprezy do pobijania ogólnopolskiego rekordu masowego czytania. Akcję „Jak nie czytam jak czytam" z ramienia Szkoły Podstawowej nr 13 koordynowali nauczyciele .„Jak nie czytam, jak czytam" 2019 (cz. 1) Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up.

ZSO Nr 4 im.

Piastów Śląskich w Gliwicach. June 7 ·Happening czytelniczy "Jak nie czytam, jak czytam" 2019 TV Ostrów. Loading. Unsubscribe from TV Ostrów?. Jak nie kupować starego drewnianego domu ! Skarby pod podłogą.„Jak nie czytam, jak czytam" 2019 (cz. 3) Jump to. Sections of this page. Accessibility Help. Press alt + / to open this menu. Facebook. Email or Phone: Password: Forgot account? Sign Up. See more of ZSO Nr 4 im. Piastów Śląskich w Gliwicach on Facebook. Log In. or.Jak nie czytam, jak czytam. 1,858 likes · 1 talking about this. „Jak nie czytam, jak czytam" to największa akcja czytelnicza w Polsce.Oficjalna strona internetowa Szkoły Podstawowej w Łowcach. 2019.06.07 Akcja "Jak nie czytam jak czytam"Zapraszamy do przesyłania sprawozdań z akcji. Jeżeli mieliście kłopoty z przetworzeniem sprawozdania, to spróbujcie ponownie. Uporaliśmy się już z.„Jak nie czytam, jak czytam" 2019 (cz. 2) Related Pages See All. SIKReT Gliwice Sekcja Siatkówki. 1,337 Followers · Amateur Sports Team. VLO w Gliwicach. 945 Followers · Education. Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach. 1,678 Followers · High School.Jak nie czytam, jak czytam - podsumowanie. Redakcja miesięcznika „Biblioteka w Szkole" podsumowała akcję ogólnopolskiego czytania. 7 czerwca w całej Polsce bito rekord w czytaniu książek w jednym momencie. Tego dnia czytało ponad 366 tysięcy osób.👏 👏 👏 Za nami czwarta edycja akcji „Jak nie czytam jak. czytam". Przez całe wakacje czytaliśmy Wasze sprawozdania, liczyliśmy uczestników, przejrzeliśmy tysiące nadesłanych zdjęć. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję! Po raz kolejny udowodniliście, że nie brakuje Wam pomysłów na wspólne czytanie.See more of Jak nie czytam, jak czytam on Facebook. Log In. Create New Account. See more of Jak nie czytam, jak czytam on Facebook. Log In. Forgot account? or. Cała Polska czyta dzieciom. Non-Governmental Organization (NGO) Biblioteka nie do poznania.Miejska Biblioteka Publiczna im. Michała Marczaka w Tarnobrzegu. Wypożyczalnia książek dla dzieci i dorosłych oraz audiobooków. Spotkania autorskie.Jak nie czytam 2019. Published on Jun 28, 2019. Category People & Blogs; Loading. Autoplay When autoplay is enabled, a suggested video will automatically play next.7 czerwca 2019. Jak nie czytam, jak czytam. Edycja 2019. Jak co roku wzięzliśmy udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam". Ładna pogoda oraz dobre towarzystwo pozwoliły miło i pożytecznie spędzić czas.This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue Queue.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz