Charakterystyka grupy przedszkolnej sprawozdanie

6 grudnia 2019 00:34


Roczne sprawozdanie z pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie VII ( 5 latków) za rok szkolny 2014/ 2015 Grupa VII ( 5-latki )- składa się z 12 dziewczynek i 13 chłopców w tym 1 dziewczynka (Maja P.) jest 4-latkiem. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programową dla przedszkoli i obejmuje treści zawarte w programie wychowania przedszkolnego.Grupy przedszkolne‎ > ‎3-4 latki‎ > ‎ SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO- DYDAKTYCZNO OPIEKUŃCZEJ za rok szkolny 2014/2015 GRUPA 3,4 LATKI. We wrześniu grupa liczyła 25 dzieci. Ze względu na trudności adaptacyjne jedno dziecko zrezygnowało z uczęszczania do przedszkola. Grupa dzieci .„Pszczółki" - to najstarsza grupa przedszkolaków. Wrzesień był miesiącem, w którym dzieci wzajemnie się poznawały, gdyż do grupy dołączyły koleżanki i koledzy z grupy „Biedronek". W tym roku szkolnym pracujemy w oparciu o Program nauczania „Smyk" wydawnictwa MAC, zgodnie z Podstawą Programową.Do grupy Misiów uczęszczają dzieci, które bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw czy Sali gimnastycznej. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie rówieśniczej. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.Grupa 5 latków-sprawozdanie podsumowujące 1półrocze roku szk. 2009/2010; Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej za pierwsze półrocze 2009/2010; PODSUMOWANIE PRACY WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNEJ ZA OKRES 09.2010 - 12.2010 W GRUPIE POPOŁUDNI; Podsumowanie półrocznej pracy przedszkolnej grupy popołudniowejOddziały przedszkolne - charakterystyka poszczególnych grup.

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLA 2019/2020.

Obecnie do placówki uczęszcza 120 wychowanków w wieku 3- 6 lat, z tego większość stanowią chłopcy. Cztery oddziały znajdują się w budynku w Sadkach, piąty oddział jest umiejscowiony w budynku po byłej Szkole Podstawowej w Dębionku, a szósty oddział jest umiejscowiony w budynku po .Wpisany przez Bożena Wodzicka czwartek, 25 lutego 2010 16:47 Sprawozdanie podsumowujące1 półrocze roku szkolnego. 2009-2010 w grupie 5 latków Grupa 5-latków to bardzo wyjątkowe dzieci , które będąc zbiorowiskiem przeróżnych i silnych osobowości utworzyli wspaniałą grupę .Zajęcia przedszkolne, Sprawozdania sprawozdanie. SPRAWOZDANIE Z PRACY WYCHOWAWCZO-DYDAKTYCZNEJ W GR.VI I PÓŁROCZE 2012/2013 Grupa „Starszaków" w roku szkolnym 2012/2013 liczy 26 dzieci, w tym 11 dziewczynek i 15 chłopców. Jest to grupa mieszana 5-6 latków, w tym 4-> 5latków i 22-> 6 .Sprawozdanie z realizacji programu pracy wychowawczo - dydaktycznej i opiekuńczej w grupie dzieci 6 - letnich za I półrocze 2004/2005. Grupa moja liczy 20 dzieci 6 - letnich. Prawie wszystkie dzieci, za wyjątkiem trojga z nich, uczęszczają do przedszkola po raz pierwszy.Sprawozdanie z pracy dydaktyczno-wychowawczej w grupie dzieci 5,6-letnich. Sprawozdanie z pracy wychowawczo- dydaktycznej w grupie dzieci 5-6 letnich za rok I semestr 2010/2011 DANE O GRUPIE Do grupy „Biedronki.

a swoje umiejętności prezentowały na uroczystościach przedszkolnych.Sprawozdanie z realizacji programu.

31 grudnia 2011 [email protected] Grupa oddziału przedszkolnego liczy 7 sześciolatków i 10 pięciolatków. Praca dydaktyczno- wychowawcza obejmowała realizację .Nauczycielki zachęcają do współpracy rodziców w organizacji imprez przedszkolnych. Pióro, B. Wójcik. SPRAWOZDANIE Z PRACY W ROKU SZK. 2013/14. GRUPA 4-LATKI. Do grupy uczęszczało 25 dzieci Tak jak w poprzednim półroczu kontynuowałyśmy pracę w grupie zgodnie z programem nauczania przewidzianego dla dzieci 4-letnich.Roczna analiza pracy wychowawczo-dydaktycznej w grupie 6 latków Grupa III "Motylki" to 28 dzieci, w tym troje 5 latków. Wszystkie dzieci dobrze zaadoptowały się w przedszkolu. Chętnie uczestniczyły w proponowanych zajęciach zorganizowanych. Na początku roku wspólnie z dziećmi został opracowany kontrakt grupy, oraz sygnały dźwiękowe.Plik Sprawozdanie I semestr.doc na koncie użytkownika Boena3075 • folder Przedszkole • Data dodania: 1 lut 2015. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sprawozdanie z pracy wychowawczo-opiekuńczo-dydaktycznej.

Uroczystości przedszkolne z udziałem rodziców:.

przy czym wzbogacili naszą grupę w ozdoby świąteczne oraz chętnie pomogli w zorganizowaniu słodkości na „Spotkanie opłatkowe" oraz uroczystość przedszkolną z okazji .przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 2 w Lublinie. Wyniki odpowiedzi, zadań oraz wyniki obserwacji w poszczególnych grupach zostały zestawione w tabelach. Rozwój fizyczny Poziom wysoki Poziom średni Poziom niski Motoryka duża 9-8 pkt 91% 7-6 pkt 9% 5-0 pkt 0 Motoryka mała ( grafomotoryka) 6-5pkt 28% 4-3pkt 35%Działania edukacyjne w mojej grupie obejmowały różne obszary. Było to min.: uczenie panowania nad własnymi emocjami, nabywanie określonych umiejętności działania, współżycia w grupie, rozwijanie procesów poznawczych, rozwijanie sprawności fizycznej, manualnej, poznawanie, rozumienie i stosowanie umownych symboli i znaków.Sprawozdanie z pracy w grupie 4-latków „Marynarze" za I półrocze roku szkolnego 2011/2012 Grupa „Marynarze" prowadzona jest przez Beatę Barańczuk i Izabelę Kaszubę. Obecnie do grupy uczęszcza 17 dzieci. Praca wychowawczo - dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o podstawę programowąGrupa ,,Misie" to 6-latki. Z dziećmi pracują mgr Ewa Omelaniuk oraz mgr Ewa Bielecka. Grupa III Misie to my, wesołe dzieciaki. Codziennie pełni radości i zapału przychodzimy do przedszkola.

Ciekawi nas otaczającą przyroda, którą mamy okazję obserwować podczas spacerów, zabaw na placu.

Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie. Oprócz: Charakterystyka grupy przedszkolnej sprawozdanie. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Grupa I - dzieci 3 letnie liczy 25 dzieci (12 dziewcząt i 13 chłopców). Większość dzieci po raz pierwszy zetknęła się z przedszkolem we wrześniu, co sprawiło, że pierwsze tygodnie nie obyły się bez płaczu, obaw i stresu zarówno dla dzieci, jak i dla rodziców.SPRAWOZDANIE Z PRACY W GRUPIE 3-4 LATKÓW ZA ROK SZKOLNY 2012/2013 W NIEPUBLICZNYM PUNKCIE PRZEDSZKOLNYM "BAJKOWY ŚWIAT" W KOLNIE Praca dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza i jej efekty Grupa 3, 4 latków liczyła 21 dzieci - 5 chłopców i 16 dziewczynek.sprawozdanie z pracy z grupą 4latków SPRAWOZDANIE Z PRACY DYDAKTYCZNO- WYCHOWAWCZEJ ZA I PÓŁROCZE (GR.2 KRASNOLUDKI) 1) Charakterystyka grupy Grupa ?Krasnoludków? liczy 19 osób, w tym 8 chłopców i 11 dziewczynek. Grupa jest bardzo żywiołGrupa „Słoneczek" to dzieci 3,4-letnie. W grupie pracują dwie nauczycielki: pani Ania i pani Marzenka. W opiece nad dziećmi pomaga również pani Sylwia. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Poznajemy przedszkole, nasze Panie i rówieśników, z którymi spotykamy się codziennie.sprawozdanie z pracy dydaktyczno - wychowawczo - opiekuŃczej w i pÓŁroczu w grupie v - „krasnoludki". Do oddziału uczęszcza 16 dzieci, w tym 9 dziewczynek i 7 chłopców. Podczas pracy realizowałyśmy podstawę programową w oparciu o program, a także w oparciu o program autorski „Ośmiorniczka"; roczny plan pracy i plany .Plik SPRAWOZDANIE koniec roku 2012.doc na koncie użytkownika Dorotea098 • Data dodania: 15 kwi 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Przedszkolne eportfolia grupowe. Charakterystyka grupy 5-latków. Na 9 dzieci pięcioletnich tylko 2 to dzieci ,które rozpoczęły w tym roku szkolnym edukację przeszkoloną. Na początku roku szkolonego znacznie odstawały od grupy. Trudności wynikały z braku umiejętności skupienia .Grupa Jeżyków prowadzona jest przez Nauczycielki: Martynę Jenny-Radziejewską i Karolinę Keczmer. Stan grupy wynosi 21 dzieci, 12 dziewczynek i 9 chłopców. Praca wychowawczo-dydaktyczna prowadzona jest w oparciu o Podstawę programową wychowania przedszkolnego, a także o program edukacji przedszkolnej zawarty w podręcznikachWitam na koniec semestru muszę napisać opinie sprawozdanie z przebiegu pracy w grupie 3-4 latków. Czy macie jakieś pomysły linki wzory jak do tego podejść powiem szczerze będę pisała to pierwszy raz !proszę o rady pozdrawiamCharakterystyka grupy pięciolatków „Weseli Podróżnicy" Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu liczącą 19 dzieci, wszystkie dzieci w naszej grupie są dziećmi pięcioletnimi. Dzieci w naszej grupie objęte są obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym. W przyszłym roku jako dzieci sześcioletnie pójdą do szkoły..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz