Sprawdzian akademia pana kleksa

19 listopada 2019 19:46


Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.Bohater zostaje zapisany do tytułowej akademii, gdzie wraz z innymi dwudziestoma czterema chłopcami przebywa pod opieką niezwykłego nauczyciela - pana Kleksa. Książka przedstawia życie uczniów tej szkoły, niecodzienne sposoby prowadzenia lekcji przez Ambrożego Kleksa, a także niezwykłe przygody Adasia w wielu baśniowych krainach.Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II. Grupa I Imię i nazwisko: Test ze znajomości lektury „Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.Oczy pana Kleksa są jak świderki i, gdyby nie binokle, które je osłaniają, na pewno przekłuwałby nimi na wylot.

Jan Brzechwa "Akademia Pana Kleksa" 1.Przedstawiony fragment „Akademii Pana Kleksa" to: a) opowiadanie,.

2.Wygląd pana Kleksa można określić jako: a) zwykły i przeciętny,a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Akademia pana Kleksa - test z lektury. doggyster 2 lata temu. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. .Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. Bardzo polecam! 17 pytań. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Akademia pana Kleksa i Chłopcy z Placu Broni, W pustyni i w puszczy, Opowieści z Narnii, Tomek w krainie kangurów, Pinokio, Tajemniczy ogród, Charlie i fabryka czekolady, Hobbit, Mały Książę, Zemsta, Dywizjon 303, Romeo i Julia, Stowarzyszenie umarłych poetów, Krzyżacy, Pan Tadeusz.> Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks toWybrana kategoria: Szkoła podstawowa: Lektury 1 | 2 |AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów.

Nie będzie łatwo, ostrzegamy! Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań? Test z lektury - sprawdź swoją.

Rozwiąż test!Akademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: otó zakoczenie utworu to zwy-cistwo zej, bezdusznej lalki i nie tylko koniec Akademii, ale te uczynienie z niej tylko opowieci, w któr uwierzyo za suchane i zaczytane dziecko. O ile kuchnia pana Kleksa, sposób prowadzenia lekcji i wiele innych wtków to wspa-Oferta wydawnicza GWO: podręczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, książki pomocnicze, poradniki dla nauczyciela, pomoce .Między nami graczami Akademia pana Kleksa, GWO Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, Marcin Kowalski, Podręcznik , 14,89 zł, podręczniki i pomoce naukowe do wszystkich klas w najlepszych cenach!Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej .Już nie straszny sprawdzian Ci,. Dzięki dostępności e-GWO dziennika możliwe było obserwowanie na bieżąco pracy uczniów i porównywanie jej z wynikami uczniów z całej Polski. Matlandia zawierająca interaktywne zadania matematyczne jest nauką przez zabawę.

Bardzo ciekawa forma .Plik AKADEMIA KRZYŻÓWKI.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA.

Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Pamiętasz sprawdzian z tej lektury ? A może miałeś go nawet dzisiaj. Sprawdź się na tym sprawdzianie. Pamiętaj nie używaj ołówka ze ściągą bo nauczyciel zna ten trick i dostaniesz pałę. Jak dobrze znasz „Akademie Pana Kleksa" .Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «."Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury. pxhere.com. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii? Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagary. Infirmeria dla chorych. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcyMegatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodytest z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Słowa na czasie Język Polski Testy Sprawdziany. Matematy ka GWO Nowa Podstawa Programowa 2012 NPP Reforma SPRAWDZIANY i KARTKÓWKI [Książka dla nauczyciela]. AKADEMIA PANA KLEKSA - SPRAWDZIANY - dorotkar - Chomikuj.pl AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar .Akademia pana Kleksa i Chłopcy z Placu Broni, W pustyni i w puszczy, Opowieści z Narnii, Tomek w krainie kangurów, Pinokio, Tajemniczy ogród, Charlie i fabryka czekolady, Hobbit, Mały Książę, Zemsta, Dywizjon 303, Romeo i Julia, Stowarzyszenie umarłych poetów, Krzyżacy, Pan Tadeusz..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz