Sprawdzian akademia pana kleksa do druku

1 grudnia 2019 08:40






a) do sekretów pana Kleksa b) do gabinetu chorych sprzętów c) do bajki o śpiącej królewnie d) do sypialni pana Kleksa 31. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności? a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana KleksaQuiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15."Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury. f5m7t5k6.stackpathcdn.com. Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury. Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej? WidgetAkademia pana Kleksa - test z lektury. doggyster 2 lata temu. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. .AKADEMIA PANA KLEKSA i inne bajczyska Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa.

W domu nic mi się nigdy nie udawało.

Zawsze spóźniałem się do szkoły, nigdy nie zdążyłem odrobić lekcji i miałem gliniane ręce. Wszystko upuszczałem na podłogę i tłukłem, a szklanki i"Akademia Pana Kleksa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. Autorem książki jest Jan Brzechwa. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Historia Mateusza // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Niecodzienne zwyczaje pana Kleksa. // odp; Sprawdzamy znajomość tekstu - Jak wyglądał dzień w Akademii .Oczy pana Kleksa są jak świderki i, gdyby nie binokle, które je osłaniają, na pewno przekłuwałby nimi na wylot. Jan Brzechwa "Akademia Pana Kleksa" 1.Przedstawiony fragment „Akademii Pana Kleksa" to: a) opowiadanie, b) plan wydarzeń, c) opis postaci. 2.Wygląd pana Kleksa można określić jako: a) zwykły i przeciętny,Plik AKADEMIA PANA KLEKSA TEST.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder AKADEMIA PANA KLEKSA • Data dodania: 14 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy ponad 160.000 użytkowników.

Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.

.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy. Bardzo polecam! 17 pytań. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się! Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Testy \AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało.Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa. Którą z części przygód jest Akademia Pana Kleksa? Od niej zaczyna się cała historia Pana Kleksatest z lektury akademia pana kleksa kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 > Pobierz za darmo Test Z Lektury Akademia Pana Kleksa Kl 4 r kod aktywacyjny pes 2009 wh cs 1.6 pobierz sprawdzian Pan Kleks Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv .Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy.

Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrody1.

Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa? Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej. Kto mógł uczyć się w Akademii ? W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Jak miał na imię Pan Kleks ? Pan Kleks miał na imię Ambroży. 4.puje pana Kleksa w szkole, gdy pan Kleks idzie łapać mo-tyle na drugie śniadanie. Ach, prawda! Byłbym całkiem zapomniał powiedzieć, że nasza Akademia mieści się w ogromnym parku, peł-nym rozmaitych dołów, jarów i wąwozów, i otoczona jest wysokim murem. Nikomu nie wolno wychodzić poza mur bez pana Kleksa.Streszczenie krótkie. Do niezwykłej szkoły - Akademii pana Kleksa - mieszczącej się przy ulicy Czekoladowej, trafia Adaś Niezgódka, chłopiec którego prześladuje pech.W szkole jednak okazuje się niezwykle zdolny i w krótkim czasie zostaje ulubieńcem profesora - uczestniczy w przygotowaniu potraw z kolorowych szkiełek, przygląda się leczeniu chorych sprzętów, udaje mu się .Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej wypowiedzi pisemnej, zadania na dobieranie) i jest ."Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury.

pxhere.com.

Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii? Infirmeria dla chorych. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcy. Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagaryKolorowanki, malowanki do wydrukowania dla dzieci to dział oryginalnych, darmowych kolorowanek. Znajdziecie tu kolorowanki do druku na Dzień Babci i Dziadka, Kobiet. Carrie 2013 Lektor Pl Download. Kolorowanki dla dzieci do druku i online, setki malowanek. Tylko kolorowanki do druku oraz kolorowanki online do wyboru do koloru paczka .Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.„Akademia pana Kleksa" (lektura obowiązkowa) - karta pracy 1 do scenariusza 1, plik: -akademia-pana-kleksa-lektura-obowiazkowa-karta-pracy-1-do-scenariusza-1.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start! Załóż konto Zaloguj się. Zaloguj się. Załóż konto .Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa 2. Na wyspach Bergamutach podobno jest. Jakie warzywo na straganie podobno spać nie może?jestem w Akademii pana Kleksa. [.] Akademia mieÊci si´ w samym koƒcu ulicy Czekoladowej i zajmuje du˝y trzypi´trowy gmach, zbudowany z kolorowych cegie∏ek. Na trzecim pi´trze przechowywane sà tajemnicze i nikomu nie znane sekrety pana Kleksa. Nikt nie ma prawa tam wchodziç, a gdyby nawet komuÊ zachcia∏o si´ wejÊç, nieJan Brzechwa „Akademia Pana Kleksa. SPRAWDZIANY; Etykiety. azujemy problemy bałwanki bociany bum bum rurki czas czytelnictwo historia Polski kartka z wakacji kodowanie krasnale kryteria sukcesu lapbook lapbook apteczka lektura listopad metryczka metryczka Zaczarowana zagroda recenzja .Hej! Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą. Ale z przyjemnością mogę polecić ten blog mojemu kuzynowi, który wybiera się po wakacjach do 4 klasy. Myślę, że to bardzo przydatne co robisz, ponieważ wiele dzieci może czerpać z tego korzyści.Jak dobrze znasz książkę „Akademia Pana Kleksa"? AnetaSun 4 lata temu. 4 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz