Plan ramowy z lektury ten obcy

19 listopada 2019 05:13


1.Znalezienie obcego na wyspie przez Ulę. 2.Decyzja pomocy obcemu. 3.Opatrzenie rannej nogi Zenka przez doktora Zalewskiego. 4.Wyprawa Mariana i Julka na rowerach w celu odnalezienia wujka Zenka. 5.Bójka Zenka z Wiktorem i Władkiem w obronie Dunaja. 6.Kradzież jabłek. 7.Zenek bohaterem-uratowanie dziecka. 8.Kradzież pieniędzy przez Zenka. 9.Ujawnienie Uli prawdy o postępku. 10.Praca .RAMOWY PLAN WYDARZEŃ LEKTURY ''TEN OBCY'' Tak do 10 punktów 0 ocen | na tak 0%. 0 0 Odpowiedz. Odpowiedzi. aleximakurat odpowiedział(a) 05.10.2014 o 13:29 1. Przybycie obcego na wsypę. Spotkanie z obcym. Pomocna dłoń Uli. .ten obcy - plan ramowy ! proszeee , szybko pomóc mi w zadaniu dom. mam narazie 7 punktów , a musze mieć 20 , pomóżcie plan ramowy : 1 , Tajemnicze ślady na wyspie , 2 , Pierwsza rozmowa z nieznajomym , 3 , Plan działania - wizyta u doktora Zalewskiego , 4 , Na wyspie , 5, Wyprawa do Stryjowa , 6 , Poszukiwanie wujka , 7 , smutne wieści na temat wujka , dokończyciee ? , plisss dam MAX„Ten obcy" - plan wydarzeń, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ten obcy „Ten obcy" - plan wydarzeń .Zadanie: plan wydarzeń teraźniejszy do lektury obcy proszę o pomoc Rozwiązanie: 1 przybycie tego obcego na wyspę 2 rozmowa tajemniczego gościa z ulą 3 zapoznanie się z Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.„Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej - plan wydarzeń; Sprawozdanie z lektury „Ten obcy" Ireny Jurgielewicz.

W jakiej rodzinie wychowywał się Zenon Wójcik, bohat.

Plan wydarzeń "Przygody Odyseusza; PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM; Treść każdego z zamieszczonych fragmentów książki Ir.Zadanie: napisz plan wydarzeń z lektury ,,ten obcy Rozwiązanie:plan 1 pojawienie się nieznajomego na wyspie 2 rozmowa dzieci o przybyszu 3 rozmowa uli z nieznajomym chłopcem 4 zapoznanie się dzieci 5 wizyta u lekarza taty uli 6 ucieczka i powrót zenka 7 poszukiwanie wujka bez rezultatu 8 pozostanie chłopca na wyspie 9 obrona przez zenka dunaja przed wiktorem i władkiem 10 kradzież .1. Pojawienie się na wyspie obcego.2. Pierwsza rozmowa Uli i Zenka.3. Ofiarowanie pomocy i opatrzenie rany przez doktora Zalewskiego.4. Ucieczka rannego.5. Spotkanie Zenka z Julkiem - opowieść o poszukiwaniach wujka.6. Wyprawa Mariana i Julka do Strykowa.7. Napaść Wiktora i Władka na Dunaja.8.26. Miejscowi chłopcy składają na milicję donos na obcego. Ula rozmawia z ojcem o Zenku. Doktor Zalewski pomaga przyjaciołom w odnalezieniu rodziny Zenka. Pojawia się nadzieja na odnalezienie Antoniego Janicy, wuja chłopca. Ula godzi się z ojcem. Doktor jedzie do Tczewa, by porozmawiać z Janicą o Zenku. 32.Ramowy plan wydarzeń lektury "Ten obcy". 1.Znalezienie obcego na wyspie przez Ulę. 2.Decyzja pomocy obcemu. 3.Opatrzenie rannej nogi Zenka przez doktora Zalewskiego.

4.Wyprawa Mariana i Julka na rowerach w celu odnalezienia wujka Zenka.

5.Bójka Zenka z Wiktorem i Władkiem w obronie.Ten obcy - streszczenie i plan powieści Ireny Jurgielewiczowej. Zobacz informacje na temat epoki współczesności i artykuł o autorce w Wikipedii. Olszyny - na mapie Geneza i budowa. Jest to powieść psychologiczna dla młodzieży.Lektury. Ten obcy - streszczenie, plan wydarzeń. • Ten obcy - opracowanie , problematyka, bohaterowie • Rola domu rodzinnego w życiu człowieka. Refleksje po lekturze „Tego Obcego" .Obcy na wyspie. Pierwsze spotkanie z Zenkiem. Opatrzenie skaleczonej nogi w gabinecie doktora Zalewskiego. Zaoferowanie pomocy w odnalezieniu wujka. Przykładowy plan ramowy tekstu; Przykładowy plan ramowy tekstu - przykład, wzór - Ten obcy .Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Testy \ Lektury szkolne \ .Test z lektury: „Ten Obcy". Bartusra 4 lata temu. 33 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii. .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".„Ten obcy" - krótkie streszczenie głównych wątków Powieść Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" to powieść wielowątkowa.

Wiodącym wątkiem są losy Zenka Wójcika, który niespodziewanie pojawia się w życiu czwórki przyjaciół Uli.

Ten obcy to wielowątkowa powieść współczesna o problemach waszych rówieśników żyjących przed czterdziestoma laty. Ponieważ dotyczy wielu ważnych zagadnień moralnych, możemy ją nazwać powieścią psychologiczną. W utworze występują trzy główne wątki - wędrówka Zenka w celu odszukania wujka, przyjaźń między dziećmi i obcym przybyszem oraz pierwsze .Ten obcy - powieść napisana przez Irenę Jurgielewiczową.Jest lekturą obowiązkową w klasie VI szkoły podstawowej. Jej kontynuacją jest powieść "Inna?Powieść ta została wpisana na Listę Honorową H.Ch. Andersena (), na którą wpisywane są wybitne książki współczesnych pisarzy z całego świata, służące ideom przyjaźni i zbliżenia między dziećmi i młodzieżą .„Ten obcy" - plan wydarzeń 1. Intruz na wyspie. Pierwsze spotkanie z Zenkiem. Propozycja pomocy. Wizyta Zenka w gabinecie doktora Zalewskiego.Napisz szczegółowy plan wydarzeń lektury. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies. Napisz szczegółowy plan wydarzeń lektury "Ten obcy" Proszę o szybką odpowiedź potrzebne na jutro. Liczę na was miśki! Rozwiązania (0)Jak dobrze znasz lekturę „Ten obcy"? stich 4 lata temu.

2436 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.

Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? .Ten obcy - Irena Jurgielewiczowa - streszczenie Historia przyjaciół, którzy podczas wakacji spotykają nieznajomego chłopaka, który uciekł z domu i poszukuje swojego wujka. -- Muzyka w tle .Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny. wikipedia.org. Z jakiego powodu ucierpiał Zenek na początku książki? Miał podbite oko. Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - poziom tru. Więcej testów z lektur. O Autorze lektury-szkolne.większość z was dostało nie więcej niż 3 pkt a piszą że 200 żeby inne przyjeby się z nich nie smiały hujowe życie 06 grudnia 2018, z IP: 46.227.104.87 dostałem 6 z tego 200/200 łatwe jak huj Name Jack 06 grudnia 2018, z IP: 78.156.180.125 Ten test był łatwy natomiast napiszę ktoś jak brzmiało hasło załogi ? Tylko na to pytanieZ którym z bohaterów utworu „Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić? Czym zaimponował Zenek załodze wyspy? Uratowanie dziecka przez Zenka - plan i opis „Ten obcy" - opis wyspy „Ten obcy" jako powieść o dojrzewaniu; Rola domu rodzinnego w życiu człowieka na podstawie powieści „Ten obcy"Quiz wiedzy o lekturze "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej. pytanie 1 z 10. Jakie zwierzę towarzyszyło dzieciom w lekturze "Ten obcy"? koń .„Ten obcy" - plan wydarzeń ostatnidzwonek.pl, 1. Odkrycie „obcego" na wyspie. Pierwsza rozmowa Zenka z Ulą. 3.Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki. że powinni już ruszyć do Olszyn, żeby zdążyć na piątą. Obcy odparł, że nie lubi spacerować z całą bandą i .OBRAZKI DO LEKTURY TEN OBCY: najświeższe informacje, zdjęcia, video o OBRAZKI DO LEKTURY TEN OBCY; Powieść o młodym geju, który wyszedł z piekła pogardy i o podzielonym społeczeństwie. Mogłaby wzniecić rewolucję, której potrzebujemy.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz