Napisz plan tygodnia po niemiecku

3 listopada 2019 15:16


Pobierz: napisz plan tygodnia po niemiecku.pdf
We wtorek po szkole idę do biblioteki, poźniej odrabiam zadania We środę idę do dentysty o 15, a później się uczę We czwartek o 10 piszę test z historii W piątek o 19 idę do pizzerii ze znajomumi W sobotę o 10 jadę na zakupy z bratem. Kupuję prezent dla Dawida. o 19 idę na przyjęcie urodzinoweWitam wszystkich mam do napisania mój plan dnia po niemiecku. Musze to napisac w ten sposób: Wstaje o godz 6.00. potem myję sie o 6.10 i jem śniadanie o 6.30. Musi to być w czasie teraźniejszym. Nie piszcie nic skomplikowanego bo chodzę dopiero do 1 gim :), jakieś 15 zdań powinno .Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego. Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Plan tygodnia po niemiecku pline. 0 głosów. 2,366 wizyt. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00. Napisz do adminia;Plan tygodnia po niemiecku. Przetłumaczcie mi to na niemiecki: W poniedziałek o 18 uczę się matematyki We wtorek o 17 mam dentystę W środę o 16.30 idę z Moniką do kina W czwartek o 19 ide na basen. W piątek o 11 sprawdzian z geografii.

W sobotę o 20 urodziny Roberta W niedziele o 10 wycieczka rowerowa.Liczby po niemiecku Dni tygodnia po.

Godziny po niemiecku są proste, o ile dobrze opanowaliśmy liczby po niemiecku :) Aby je przećwiczyć spróbuj ustawić na zegarku losową godzinę, a później odczytać ją po niemiecku.Dni tygodnia i pory dnia. 85% List do przyjaciela- wrażenia po wakacjach w Zakopanym; 82% Jeden dzień z mojego życia. W słownikach: Przysłówki czasu (Temporaladverbien) Rodzaj rzeczowników (Genus) (0) Brak komentarzy Dodaj komentarzOpisz swój dzień po niemiecku ( 10 zdań) ! Dzięki wielkie napisz od razu jaka nagroda ;). ja bym Ci napisała ale nie mam czasy bo z ANglika mam zadanie i tez niewiem jak zrobic a zniemca mam 6 na polrocze to jesl proste .Jak napisac plan lekcji po niemiecku? Chodzi mi o jakieś przykłady jak jakieś macie. Bo mam jutro kartkówkę z niemieckiego. Będzie np trzeba napisać plan lekcji na poniedziałek i na czwartek, albo np takie pytanie jakie lekcje masz w piątek?itd.Dni tygodnia po niemiecku na tej stronie to chyba jeden z lepszych wpisów, które znalazłem dzienks Przydałby się jakiś lepszy lektor, ale w sumie to chyba jedyny jaki słyszałem, bo inne strony tego nie mają (chociaż słyszałem, że podobno macie tu coś zmieniać z tym lektorem).Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo.

Potem poszłam do szkoły.

W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam. Po południu poszłam do domu. W domu odpoczywałam. Zjadłam obiad. Potem .Opowiadanie po niemiecku to rodzaj wypowiedzi pisemnej, która pozwala nam puścić wodze swojej wyobraźni. Możemy stosować w niej dialogi, idiomy i skróty. Opisuje ona prawdziwe lub wymyślone wydarzenia. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po niemiecku.Dni tygodnia po niemiecku: w języku niemieckim każdy dzień tygodnia ma rodzajnik der, a odpowiadając na pytanie o dzień tygodnia wann? - kiedy? używamy zawsze przyimka am- am Montag - w poniedziałek.plan lekcji dni tygodnia. opis przyjaciela po niemiecku zwierzęta po niemiecku essen odmiana szanowni państwo po niemiecku niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części ciała niemiecki opis dnia po niemiecku. by móc napisać .W tej lekcji przedstawię Wam dni tygodnia po niemiecku. Miłej zabawy podczas nauki :) Znajdziecie mnie na: po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej, w której nadawca zaprasza adresata do przyjścia na pewną uroczystość. Na ogół zaproszenia tyczą się wydarzeń z życia osobistego, np. chrztu, ślubu, komunii, przyjęcia urodzinowego.Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 ich wasche mich myję się ich bin in die schule.

Zamknij.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w .Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Godziny po niemiecku Dni tygodnia po niemiecku Miesiące po niemiecku Pory dnia i pory roku po niemiecku. Podawanie daty po niemiecku jest łatwe :) O ile dobrze nauczyliśmy się liczb oraz miesięcy, możemy określać czas trwania wszystkich wydarzeń, niezależnie od tego czy zdarzyły się one kilka dni temu, czy tysiąc lat temu.This feature is not available right now. Please try again later.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór. Mein normaller Tag beginnt um 8:15 Uhr, nämlich wache ich um diese Urzeit auf und 5 Minuten später stehe ich auf. Dann wasche ich mein Gesicht, ziehe mich an und schminke. Dannach bereite ich das Frühstück zu und esse.Po niemiecku - język niemiecki dla każdego. Materiały do nauki języka niemieckiego. Krótkie i długie formy wypowiedzi po niemiecku, słówka i zwroty po niemiecku, gramatyka języka niemieckiego i praca w Niemczech.Wasza strona jest po prostu fantastyczna(.) Agnieszka K.

Wczoraj byłam bezradna jak pomóc mojemu dziecku w nauce tabliczki mnożenia.

A dzisiaj jestem szczęśliwa, że dzięki Pani pomocy, mojemu dziecku udało się ruszyć z miejsca. Niemiecki - DNI TYGODNIA - Słówka i ćwiczenia .Zadanie: opis dnia po niemiecku z tłumaczeniem na polski Rozwiązanie: wstaje rano 6,45 biorę prysznic ubieram sie potem jem śniadanie o 7,30 wychodze do. Zamknij. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Dni tygodnia po angielsku. Jak pisze się dni tygodnia po angielsku. Monday - Poniedziałek, Tuesday - Wtorek, Wednesday - Środa, Thursday - Czwartek, Friday - Piątek, Saturday - Sobota, Sunday - Niedziela. Dni tygodnia angielski.Dni tygodnia - Wochentage słownictwo w języku niemieckim. Wochentage auf Deutsch. Poniedziałek - der Montag. Najlepsza szybka nauka i kurs niemieckiego za darmo. Niemiecki dla początkujących .E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Pogoda po niemiecku to kolejny dział, który często może przydać się w codziennym życiu, jak i również podczas pisania np. pocztówki po niemiecku. Niestety większości z nich trzeba będzie nauczyć się na pamięć, gdyż różnią się one zarówno od angielskich jak i polskich odpowiedników.Dni tygodnia po niemiecku wraz z tłumaczeniem, rodzajnikami oraz nagraniami z poprawną wymową. Przykłady ich użycia w zdaniu pozwalają na zobaczenie, jak używamy ich w kontekście. Naucz się dni tygodnia po niemiecku z systemem Fiszkoteki w niecałą minutę!1.Ich stehe um 7 Uhr auf.(Wstaje o 7) 2.Ich putze mich die Zähne und wasche mich.(Myje zęby i myje się) 3.Ich kleide mich.(ubieram się) 4.Ich esse Frühstückt.(jem śniadanie) 5.Ich gehe in die Schule.(idę do szkoły) 6.Ich kome um zwei nach Hause.(wracam do domu o 2) 7.Ich esse um halb drei zu Mittag.(o 14,30 jem obiad) 8.Ich spule das Geschirr.(Zmywam naczynia) 9.Ich mache meine ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz