Napisz opowiadanie twórcze z dialogiem o chorym psie

18 listopada 2019 23:22


Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Napisz opowiadanie o człowieku i psie. hahaa ok :D Hej jestem Fin mam psa o imieniu Jake (dżejk), to jest mój najlepszy kumpel. Zawsze wszystko robimy razem. Kiedyś szliśmy sobie na łące i gadaliśmy o różnych śmiesznych rzeczach, gdy nagle zobaczyliśmy wiedźmę drzewną.Był mroźna i śnieżna zima.Pewnego dnia idąc ze spaceru zauważyłem małego,szarego pieska.Był wystraszony i zziębnięty,wtulony między gałęzie jałowca.Podszedłem powoli ,tak by go nie wystraszyć,lecz on nie miał już nawet siły by uciekać,tylko przyglądał mi się swoimi wielkimi ze strachu oczami.W pewnym górskim miasteczku mieszkał Alpinista wraz z dwoma psami. Psy te były jego najwierniejszymi towarzyszami i uczestniczyli w jego samotnych wędrówkach. Jeden z psów nazywał się Bursztyn był to dorosły i odważny pies. Doskonale znał wszystkie ścieżki, jakimi chodził ze swym panem.85% Opowiadanie twórcze;. Podobne tematy: opowiadanie z dialogiem przykład opowiadania z dialogiem napisz opowiadanie z dialogiem po zmroku opowiadanie dialog w opowiadaniu zastosuj dialog w opowiadaniu wykorzystaj dialog w opowiadaniu wymyśl opowiadanie z dialogiem Po zmroku opowiadanie .Prościej mówiąc, narrator opowiada o jakimś zdarzeniu. W opowiadaniu mogą pojawić się postaci drugoplanowe, opisy, refleksje. Wyróżniamy kilka rodzajów opowiadania.

Typy opowiadań Opowiadanie twórcze Wymyślasz historię i ją spisujesz.

Tworzysz świat przedstawiony (np. z elementami fantastycznymi) lub umiejscawiasz akcję w…Opowiadanie z dialogiem. Pewnego dnia idąc do szkoły, zobaczyłam moją koleżankę Monikę. Było wtedy bardzo ciepło, świeciło słońce, a na łące w pobliżu mojego domu kwitło mnóstwo drobnych kwiatków. Szłyśmy razem, ponieważ obie miałyśmy o tej samej godzinie lekcje.Opowiadania / O życiu / Człowiek z psem - rozdział 2; Poprzednie części: Człowiek z psem. że chcę osoba Sylwestra, tak jak i rozmowa z nim, skusiła mnie do uczestniczenia w wolontariacie dla chorych dzieci. Jest to w pewnym sensie dążenie do tego co chcę w życiu robić .Napisz opowiadanie o przyjaźni. Przyjazn! Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena. Chodziła ona do 6 klasy. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Witam. Bardzo proszę, o pomoc, ponieważ musze kilka zdań o swoim psie, lecz nie potrafię tego zrobić. Ma to mniej więcej tak wyglądać: Mój pies nazywa się Molly Jest ze mną od 5 miesięcy. Jest moim największym przyjacielem. Jest on Yorkiem. Molly to mały pies. Ma gęstą sierść, koloru srebrno-brązowego.Zadanie: napisz opowiadanie z dialogiem ze znalazles psa w parku Rozwiązanie:korzystając z pięknej wiosennej pogody postanowiłem wybrać się do pobliskiego parku przechodząc się alejkami parkowymi w pewnym momencie coś mnie zaciekawiło pod wielkim drzewem leżała mała kulka i może nic by mnie tak nie zaintrygowało ale to quot coś quot wydawało głos ,a raczej żałosne skamlanie .Napisz opowiadanie z dialogiem pt.

"Moja niezwykła przygoda z psem".

że dawno nie wychodziłem z psem, bo zwykle robiła to moja mama. Właśnie zamknij ryj bo dużo pomogła pewnie sam byś nie mógł takiego pięknego opowiadania napisać a nie będziesz kogoś oceniać i tak jak .Z całej sytuacji najgorsze było to, że nikt z obecnych dorosłych nie zauważył tragedii, do której z pewnością by doszło, gdyby nie dzielna postawa mojej pupilki, która stała się bohaterem w całym Sieradzu. Były zdjęcia, wywiady i gratulacje wspaniałego psa.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie Adama Cisowskiego z książki Szatan z siódmej klasy. Potrzebuje na Poniedziałek. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studiaSprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań. Opowiadanie. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem. Opierał się o niego przybysz z odległych planet. Miał trąbę, jak mały słoń i trzynaście par oczu. Poza tym przypominał człowieka. List do chorego kolegi.Jeżeli postać kontynuuje wypowiedź, po narratorze dialog rozpoczyna się od myślnika bez przechodzenia do nowej linii. Wypowiedzi narratora w dialogu nie odnoszące się do mówienia rozpoczyna się wielką literą.

Narracja w dialogu zakończona kropką powoduje, że dalszy ciąg dialogu rozpoczyna się wielką literą.Jak.

Opowiadanie twórcze - opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny. Opowiadanie z dialogiem o wakacjachMój pies jest chory - odpowiedziała Maja. stąd przejęzyczenie. Gdyby autor dialogu po prostu kazał jej opowiadać o tym wszystkim, o tych subtelnych, niewypowiedzianych emocjach, z których sama może nie zdawać sobie sprawy - no, byłoby to naciągane. Nie wystarczy napisać .Napisz opowiadanie z dialogiem. Na drugi dzień w szkole - redagujemy opowiadanie z dialogiem. "Przygody Tomka Sawyera" Na drugi dzień Tomek spóźnił się znowu do szkoły. Był tak roztrzęsiony wczorajszą sytuacją z Becky, że zasną dopiero nad ranem. Ciotka ledwie dobudziła go o .Z kolei Denis to przykład zbawiennej funkcji dogoterapii, dzięki której dziecko zaczyna mówić, a pies i chora dziewczynka tworzą wspólny język. Ale w tym tomiku są jeszcze absolutnie przezabawne historie i dwie z nich (najśmieszniejsze według mnie) znajdują się w opowiadaniach Spadaj! oraz Miłość i ciasteczka na sierść.Opowiadanie o przyjaźni - Opowiadanie o przyjaźni, która zostaje poddana próbie Razem z Anią od niepamiętnych czasów zawsze byłyśmy papużkami-nierozłączkami.

Wszędzie wybierałyśmy się razem, nie odstępowałyśmy siebie na krok.Za opowiadania o Górze Królowej Bony,.

Dziękuję Ci, że mamę i tatę dobrze wychowałaś, Że zawsze buzię uśmiechniętą miałaś. Karmiłaś butelką, zmieniałaś pieluszki, zawsze bawiłaś się ze mną i prałaś ciuszki. Czapki i szaliki robisz z wełny.Dialog z psem albo słoniem? To możliwe! O czym mówią nam zwierzęta?. Wynik był zaskakujący - zgodność ocen okazała się 98-procentowa - opowiada. CZYTAJ. Napisz to samo na .• Opowiadanie z dialogiem ;. Opowiadanie twórcze - opowiadanie o podróży, podczas której wydarzyło się coś, co sprawiło, że ktoś stał się sławny. Napisz swoją pracę tak, żeby wykazać, że dobrze znasz „Balladynę" Juliusza Słowackiego.Praca z uczniem zdolnym na lekcjach j ę zyka polskiego i zaj ę ciach pozalekcyjnych fragmenty recenzji Teresa Kosyra-Cie ś lak Praca z uczniem zdolnym na lekcjach języka polskiego i zajęciach pozalekcyjnych Teresa Kosyra-Cieślak OŚRODEK ROZWOJU EDUKACJI Aleje Ujazdowskie 28 00-478 Warszawa tel. 22 345 37 00, fax 22 345 37 70 mail ."Mój dzień na Olimpie" napisz opowiadanie z użyciem dialogu. 0 głosów. 3,140 wizyt "Mój dzień na Olimpie" napisz opowiadanie z użyciem dialogu. Jeśli ktoś ma czas to bardzo prosze o napisanie tego opowiadania.Przyjazniły sie juz 7 lat kiedy to Maja poznala nowa koleżanke o imieniu Monika. Zaczeły razem wychodzić , śmiać sie to z nią Maja po raz pierwszy zapaliła fajke, napiła sie. I tak po krótkim czasie stały sie dla siebie najważniejsze. Maja zapomniła o Ani o tej pięknej przyjazni która trwała 7 lat .Jak napisać opowiadanie - wskazówki, przykład (opowiadanie z dialogiem) Pisanie opowiadań, wbrew pozorom, nie jest wyzwaniem szczególnie wymagającym. Poczyniwszy odpowiednie przygotowania, każdy może napisać udany tekst.Napisz krótkie opowiadanie, którego bohaterami będą postacie z wybranej bajki Ignacego Krasickiego. Opowiadanie na podstawie bajki ,, Ptaszki w klatce '' Ignacego Krasickiego PTASZKI W KLATCE "Czegóż płaczesz? - staremu mówił czyżyk młody - Masz teraz lepsze w klatce niż w polu wygody".Zapomniałem dodać że wtedy wynajmowaliśmy z Ewą kawalerkę,więc podczas wizyty teściów nie było mowy o seksie.W ZOO byliśmy grzeczni tylko Ewa powiedziała mi że mama się jej zapytała czemu z kina wróciła bez rajstop i stanika.Odpowiedziała że lubi chodzić ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz