Napisz opowiadanie po angielsku o swojej przygodzie

10 stycznia 2020 02:13


Napisz opowiadanie o swojej przygodzie. Zdarzyło się to trzy lata temu w czasie mojego pobytu w Brazylii. Pojechałam tam z moimi rodzicami (obydwoje są naukowcami pracującymi na Uniwersytecie Jagiellońskim) na wakacje. Szczerze mówiąc, wiem że nigdy ich nie zapomnę, ponieważ przeżyłam tam okropną przygodę.Napisz wypracowanie po angielsku o swojej wakacyjnej przygodzie w górach. 80-120 słów. Potrzebuje na jutro! Daje najPrzykład opowiadania po angielsku nr 2. Opowiadanie o wizycie u koleżanki. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost". A few months ago I had a free weekend and I decided to visit my friend Sylwia in her flat. I bought a train ticket to Poznań and packed.Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''. Opowiedz historię prawdziwą lub wymyślona. Daję naj ♥ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje. Napisz z akapitami. Na jutro szybko. Odpowiedz 0 ocen. Po 16 godzinach lotu samolotem poszliśmy do Holelu. W hotelu było przepieknie wszystkie żyrandole były wykonane z kryształków a sam hotel był 5 gwiazdkowy. Było tam przecudnie.Wakacyjna Przygoda. Na wstępie chciałbym Cię przeprosić za naszą ostatnią kłótnię dotyczącą meczu Juventus - Parma. Miałeś rację, Del Piero strzelił aż cztery bramki! Niedawno wróciłem z koncertu w katowickim spodku i chciałby m Ci o tym opowiedzieć.

Pojechaliśmy.Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.

minim 8 zdan. Może byc nawet zmyslone Nagroda! Za najlepsze opowiadanie bedzie nagrodaCzułem się okropnie, nie fizycznie, lecz psychicznie. Zadzwoniłem po pielęgniarkę. O dziwo przyszła moja ciocia, zapłakana. Była pielęgniarką. Oznajmiła mi pochlipując, że z Rafałem jest coraz gorzej. opowiadanie o wakacyjnej przygodzie. napisz opowiadanie o swojej wakacyjnej .Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór. Wakacyjna przygoda opowiadanie tekst własny Wakacyjna przygoda własna twórczość Opowiadanie tekst własny wakacje napisz opowiadanie o .lubię ciastka <3. Napisz przynajmniej 10 zdań na temat swojej rodziny (po angielsku). Uwzględnij następujące informacje:czy twoja rodzina jest dużaa czy mała, jakm spędzacie wolny czas, czy wykonujecie jakieś czynności razem, czy jest w rodznie jakaś osoba którą lubisz szczególnie i dlaczego.Napisz opowiadanie o swojej rodzinie?napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza 2009-11-15 17:32:47; Kto mi wymyśli opowiadanie o wakacyjnej przygodzie? 2010-09-02 16:14:49; Napisz opowiadanie o wybranej przygodzie Odyseusza. 2011-12-21 16:04:25; Napisz opowiadanie o swojej przygodzie w wakacje 2013-05-06 16:23:54; Napisz opowiadanie o przygodzie w święta wielkanocy .Wakacyjna przygoda - opowiadanie.

W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu.

Było fantastycznie. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór. Nie zważając na.Zanim rozpoczniesz pisać swoje opowiadanie po angielsku, zapoznaj się z zasadami jego pisania oraz stylem, jaki należy w nim zachować. Możesz również wzorować się gotowymi wypracowaniami, jakie opublikowaliśmy w tym dziale.Zadanie: witam, muszę napisać krótkie opowiadanie quot moja Rozwiązanie:bardzo często lubię wspominać swoje ubiegłoroczne wakacje, ponieważ były one dla mnie bardzo wyjątkowe odwiedziłem wtedy pewien daleki kraj, był nim egipt razem z rodzicami odbyliśmy podróż samolotem przed startem troszkę się obawiałem lotu, ale gdy wznieśliśmy się między chmury, zobaczyłem, że .Napisz list w którym opowiesz swoją wakacyjną przygodę. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór. Moja wakacyjna przygoda - oczami wyobraźni. Witam proszę o pomoc w dodaniu .Napisz opowiadanie o przyjaźni. Przyjazn! Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena. Chodziła ona do 6 klasy.

Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Przeczytaj rozdział „Jak.

Opowiedz o ciekawej przygodzie, która Ci się przytrafiła. Był wówczas piątek po południu. Poszłam na spacer do parku i na jednej z ławek zobaczyłam malutką dziewczynkę. wymysl opowiadanie o przygodzie Krzyska i Bartka w s.Krótka historia o napotkaniu obcej cywilizacji: Opowiadanko fantasy, które dzieje się w tym samym świecie co "Klęska czarnego władcy", ale poza tym nie ma z nim nic wspólnego. Uwaga, dość długie i nudne! Coś o szansie spełnienia marzeń przez dwóch, wprost sobie przeciwnych, marzycieli. Historia trudnej miłości, która powraca po .Napisz historię z dzieciństwa po angielsku na pół strony z zeszytu prostymi zdaniami i żeby to było napisane na ocenę dwa i jak napiszesz po angielsku i to przetłumacz to na polski. napisz list w którym opowiadasz o swoich osiemnastych urodzinach. Dziękujesz Przedmiot: Język .Przykładowe opowiadanie. One Scary Friday It was a day like any other one. It was mid-December, with the temperatures falling below -10 o C. Claire, my friend, was visiting me, as we had not seen each other for several weeks. It was not until that evening though that things were about to get a little scary.Napisz opowiadanie o wymyślonej przez ciebie przygodzie Adama Cisowskiego z książki Szatan z siódmej klasy.

Potrzebuje na Poniedziałek.

Był tym faktem zdziwiony i lekko przestraszony. Usiadł w swoim pokoju na krześle i zaczął cichutko czytać:. Napisz opowiadanie o dowolnej .Temat .Mam napisać zadanie z polskiego pt. Moje wakacje. prosze o pomoc:) jct. w lipcu spotykałam sie z koleżankami, i tak ogólnie to sie nudziłam, a w sierpniu byłam w Zakopanem na 4 dni ;] prosze napiszcie coś o tym:]Jak napisać twórcze i fantastyczne opowiadanie o sobie, o swoich wakacjach, z dialogami, po angielsku lub po niemiecku.Kto pomoże zmienić trochę te opowiadanie ?,, Wakacyjna przygoda '' W tym roku na wakacjach bylam nad morzem. Było wprost cudownie. Białe zburzone fale wylewały wodę na piasek. Wlaśnię szłam brzegiem po zimnym i mokrym podlozu , szłam i patrzac sie na wysokie drzewa rozmyślałam. Nagle upadly mi okulary słoneczne i gdy sie dchylilam by je podniesc znalazłam piekna, duza a wręcz .Do wyboru: 1.Opowiedz swój sen związany ze szkołą. 2.Napisz opowiadanie z dialogiem: "Sprzedaję na nauczyciela kasę". Byłam na ciekawej wycieczce. opowiadanie o jakiejś wycieczce napisać. Tam gdzie to możliwe użyj żargonu uczniowskiego. Miej więcej żeby było na 1,5 strony lub 2. Termin do Czwartek.Był w moim wieku i pochodził z Wrocławia.Jest wysokim szczupłym, brunetem o brązowych oczach i 10cm warkoczykiem z tyłu głowy.Jak napisać twórcze i fantastyczne opowiadanie o sobie, o swoich wakacjach, z dialogami, po angielsku lub po niemiecku. Także opowiadanie przygodowe, lub detektywistyczne.Znasz odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o swojej przygodzie z dziewietnastego wieku. ? Kliknij i odpowiedz.Napisz opowiadanie o zabawnej sytuacji z życia szkolnego - Opowiadanie. Łukasz nigdy nie szanował swoich rzeczy. III aleksander fredro analiza biblia biografia bohaterowie bolesław prus bóg charakterystyka dramat długie formy wypowiedzi po angielsku Henryk Sienkiewicz ignacy .Opis wakacji po angielsku - wzór z tłumaczeniem i przydatne zwroty. Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem na język polski. Opis wakacji angielski.i z niego zejśc.Wyruszylismy na pustynie.Piasek był czysty i miękki jak mąka.Po dłuższym czasie dojechalismy do zamku, w którym często są kręcone filmy.Po czterech godzinach wrócilismy na skraj pustyni, po czym przeszlismy do hotelu, w którym mieliśmy spędzić noc.Hotel ten był zbudowany na wzór starego arabskiego zamku.Czułem ."Moje wakacje" - opis po angielsku. Mam wielki problem na jutro muszę napisać wypracowanie o mojej przygodzie na wakacjach proszę o pomoc :cry: Tekst do przetłumaczenia: Wakacje spędziłam nad morzem. Byłam tam z mamą tatą i bratem. Pojechaliśmy w lipcu..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz