Napisz opowiadanie o swojej rodzinie

5 listopada 2019 09:43


Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki. Czasami nawet zbyt bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią. Bardzo kocham moja całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inna.Pomożecie mi napisać opowiadanie o swojej rodzinie? (na język polski może być długie) z góry dzięki .Napisz opowiadanie o swojej rodzinie. To opowiadanie musi być na 2 strony. Odpowiedz. 0 ocen | na tak 0%. 0 0 26.09.2013 o 16:55 rozwiązań: 0. Bądź pierwszą osobą, która udzieli odpowiedzi! Biznes i Finanse .Znasz odpowiedź na pytanie: Napisz opowiadanie o swojej rodzinie 10 zdań moja rodzina składa się z pięciu osób mam dwóch braci po niemiecku do wieczora mi potrzebne? Kliknij i odpowiedz.Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc. Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie. W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,,. Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej .Najmilsze chwile z rodziną są podczas wakacji.Ale te są raz do roku,ale za to co drugi weakend wyjeżdzamy wszyscy razem poza miasto.Nie wazne czy jest to zima czy lato.Rodzice zawsze organizują wspólną rozrywkę.W zimie ścigamy się na sankach,lepimy bałwana i bijemy sie na śnieżki.Latem jeżdzimy rowerami po leśnych ścieżkach i czesto rozpalamy ognisko nad którym robimy .lubię ciastka <3.

Napisz przynajmniej 10 zdań na temat swojej rodziny (po angielsku).

Uwzględnij następujące informacje:czy twoja rodzina jest dużaa czy mała, jakm spędzacie wolny czas, czy wykonujecie jakieś czynności razem, czy jest w rodznie jakaś osoba którą lubisz szczególnie i dlaczego.Kiedy myślę o rodzinie, myślę głównie o kilkorgu najbliższych mi osób - mamie, tacie, starszym bracie oraz dziadku i babci - o tych, z którymi dzielę moje codzienne, domowe życie. Ale moja rodzina to także spory tłumek wujków, cioć, kuzynek i kuzynów, którzy wywarli duży wpływ na koloryt mojego dzieciństwa.Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest bardzo zakręcona pozytywnie moja kochana rodzina składa się z 4 synów i oczywiście mamy i taty .Moja babcia bardzo troszczy się o wszystkie wnuki. Czasami nawet za bardzo nas rozpieszcza, lecz mi to nie przeszkadza, gdyż uwielbiam spędzać czas w jej domu zajadając się pysznym ciastem zrobionym przez nią. Bardzo kocham moją, całą rodzinę i bardzo się cieszę, że ją posiadam. Nigdy bym jej nie zamieniła na żadną inną.Napisz opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po rosyjsku.

uwzględnij wiek, wygląd, zainteresowania wszystkich jej członków.Ludzie często chętnie opowiadają o sobie.

Ma to dwie podstawowe wady. Z jednej strony musisz pilnować ich, by nie schodzili z tematu. To może być trudne, zwłaszcza gdy opowieść jest ciekawa, choć niewiele wnosi do Twojej sprawy.To była naprawde śmieszna przygoda - opowiadanie drukuj. poleca 65 %. napisz śmieszne opowiadanie. śmieszne opowiadanie. opisz swoje ferie zimowe. opis ferii zimowych. jak spędziłem ferie zimowe. opisz swoje przygody w czasie ferii zimowych.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku. Ich bin Sylwia Koch. Ich bin vierzehn Jahre alt. Ich komme aus Deutschland. Ich wohne in Koln. Ich besuche das Gimnasium Nummer 5 in Koln. Ich mag Kino und Musik. Ich stahe morgens um 7 Uhr, auf und Ich sehe oft fern. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.Chcielibyśmy Was zachęcić do przesyłania nam swoich historii rodziny! Przesłana przez Was historia zostanie opublikowana na naszym Blogu oraz jej autor otrzyma roczny Premium Abonament. Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!O tym zwyczaju mało, kto pamięta i raczej rzadko jest kultywowany. W naszej rodzinie jest kilka przepowiedni związanych z ptakami: jeśli usłyszymy po raz pierwszy kukułkę i nie mamy przy sobie pieniędzy, to cały rok będzie biedny; jeśli zobaczymy bociana chodzącego po łące, to cały rok będzie leniwy.

W lato także mamy swoje .Idealne miejsce na grilla albo pknik! Zaprosiłyśmy dużo osób z rodziny.

Dania serwować będzie oczywiście tata który jest wyśmienitym kucharzem i bardzo chętnie przygotowuje jedzenie na tego typu wydarzenia. Jest dosyć surowy jeśli chodzi o kwestie wychowywania mnie ale i tak go bardzo kocham.Niemiecki w Opiece: Opowiadanie o sobie cz. 2 : Rodzina - die Familie Jak opowiedzieć o sobie, swojej rodzinie i stanie cywilnym po niemiecku. Słownictwo - rodzina.Uczniowie prezentują swoje prace i opowiadają o historii swojej rodziny. Tutaj pojawią się nazwy ginących zawodów. Należy zwrócić uwagę na nie i wyjaśnić, czym zajmowała się osoba wykonująca dany zawód. Następnie chętne dzieci głośno odczytują relacje swoich dziadków. 3.bardzo prosze o pomoc. jestem zagrozona z wloskiego, musze to napisac na najwyzsza ocene. :( : moja rodzina sklada sie z czterech osob: moja mama, moj tata, brat i ja. moj tata ma 44 lata. jest wysoki, szczuply i przystojny. ma niebieskie oczy i czarno-siwe wlosy. nie ma wasow ani brody. zawsze ma krotkie wlosy. ubiera sie modnie, lecz przede wszysCzłonkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek. Lubi pracować i sprzątać.

Bardzo dobrze gotuje.

Jest świetną gospodynią domową. Ponadto ładnie rysuje.Przykład opowiadania po angielsku nr 2. Opowiadanie o wizycie u koleżanki. Napisz opowiadanie na 200-250 słów kończące się zdaniem: „I looked around and I suddenly realized that I got lost". A few months ago I had a free weekend and I decided to visit my friend Sylwia in her flat. I bought a train ticket to Poznań and packed.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku. Ich bin Sylwia Koch. Ich bin vierzehn Jahre alt. Ich komme aus Deutschland. Ich wohne in Koln. Ich besuche das Gimnasium Nummer 5 in Koln. Ich mag Kino und Musik. Ich stahe morgens um 7 Uhr, auf und Ich sehe oft fern. Ich trinke gern Tee mit Zitrone.muszę napisać opowiadanie o jakiejś nocnej przygodzie w Krakowie. :D dziwnie Serwis Sciaga.pl nie odpowiada za treści umieszczanych tekstów, grafik oraz komentarzy pochodzących od użytkowników serwisu - zgłoś naruszenie--Jak pisać historię swojej rodziny Moje badania i pisanie zaczęło się, gdy moja matka, na 91, zapytał mnie wziąć na projekt pisząc swoje wspomnienia. Słyszałem niektóre historie swojego młodszego życia, ale zapomniał wiele i nigdy nie wiedział o innych. Wkrótce dowiedziałem się, że miNapisz 5 zdań o rodzinie po angielsku. Przydatność 65% Napisz list do przyjaciela z USA, aby opowiedzieć mu swoje nowiny. Przeproś za długie milczenie, zrelacjonuj jedno zdarzenie z życia rodziny, jedno z życia towarzyskiego, poproś o odpowiedź. .Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Ja też swoje sprawy mam ,. „Wiersz o rodzinie" Jak prawie każdy mam rodzinę,. Opowiada wtedy o jakimś wspaniałym Mariuszku. Dziadkowie i wujostwo Choć daleko mieszkają, To i tak nas bardzo kochają. Z kuzynami listy piszemy,Zadanie: napisz o sobie i o swojej rodzinie lecz najwiecej o sobie po angielsku i przetłumacz na polski tekst 1 2 strony Rozwiązanie: my family is really very important for me i have a good relationship between my family and i weOpowiadanie z dialogiem. Pewnego dnia idąc do szkoły, zobaczyłam moją koleżankę Monikę. Było wtedy bardzo ciepło, świeciło słońce, a na łące w pobliżu mojego domu kwitło mnóstwo drobnych kwiatków. Moja ciocia miała się rozwodzić ze swoim mężem, a po miesiącu zmienili ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz