Napisz opowiadanie na temat moja wakacyjna przygoda

6 listopada 2019 15:52


Pobierz: napisz opowiadanie na temat moja wakacyjna przygoda.pdf
Wakacyjna przygoda - opowiadanie. W lipcu byłam wraz z moją najlepszą przyjaciółką w Trzęsaczu. Było fantastycznie. Od razu po przyjeździe na miejsce poszłyśmy rozbić namiot. Kiedy wreszcie się nam to udało i wszystkie rzeczy były rozpakowane, nastał wieczór. Nie zważając na.Pomocy napisalby mi ktos opowiadanie na 1 strone A4 opowiadanie z uzyciem frazeologizmow Temat pracy to "moja wakacyjna przygoda ". 2009-10-12 14:59:51 Najnowsze bez odpowiedzi nie mogę odnaleźć wiersz, którego się kiedyś uczyłam.Napisz opowiadanie na temat ,,Moja przygoda wlesie''. Opowiedz historię prawdziwą lub wymyślona. Daję naj ♥ To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćmoja wakacyjna przygoda Wakacyjna przygoda opowiadanie opisz wakacyjną przygodę przygoda nad morzem opowiadanie napisz opowiadanie Opis sytuacji W słownikach: przygoda Marzenia o miłości romantycznej i nieudolne naśladowanie jej w życiu coś się rozeszło po kościach RankingMoja najciekawsza przygoda wakacyjna - opowiadanie Lato tamtego roku było wyjątkowo upalne i słoneczne. Spędzaliśmy je w domu babci położonym na zboczu jednego z wyższych wzniesień Beskidów, dokąd rodzice już od kilku lat wysyłali nas na jeden z dwóch wakacyjnych miesięcy.W dodatku rodzice nie planowali żadnego urlopu, więc zapowiadało się na to, że spędzę ten wolny czas w mieście.

Byłam zła i rozczarowana.

Pierwszy tydzień wakacji upłynął mi na narzekaniu i nudzie. Moi rodzice zaczynali się już niepokoić, gdy zadzwoniła moja najlepsza przyjaciółka Dagmara.Opis (mojej) wakacyjnej przygody. Tegoroczne wakacje będą dla mnie niezapomniane. Tam spędzaliśmy całe dnie na plaży, na której po kilku dniach spotkałem Maćka. Szybko przypadliśmy sobie do gustu. Okazał się być świetnym przyjacielem. Moja przygoda wiele mnie nauczyła.Napisz Opowiadanie na temat Najwspanialsza przygoda w moim życiu" 5 ocen | na tak 40%. 2 3. "Moja wakacyjna przygoda" Wakacje. czas beztroski, zabawy i przeżyć, które pozostają w pamięci przez długie lata. Czas, na który czeka nawet najmłodsze dziecko.Fale nie były zbyt duże, ale widok był niesamowity. Nie chcąc znowu zgubić drogi poprosiłyśmy latarnika, aby nas zaprowadził na pole namiotowe. Gdy dotarłyśmy na miejsce podziękowałyśmy panu Januszowi za pomoc i od razu, nie zrobiwszy sobie nawet kolacjii, położyłyśmy się spać.Zostały tylko szczątki które zostawiły po uczcie dziki. Nie miałem ochoty na dalsze grzybobranie. Zmęczeni i rozbawieni wróciliśmy do domu. Lubię zwierzęta, ale więcej nie chciałbym spotkać dzików na swojej drodze, chyba, że będą oswojone. To była moja najfajniejsza przygoda w minione wakacje.Musze napisać opowiadanie"moja wakacyjna przygoda" (z dialogiem) nie mniej niż 9 zdań.

mieszkam na wsi ale na wakacjach bylam w Niemcy w mieście Klonia.

Prosze napiszcie mi takie opowiadanie. Daje naj i dla każdej poprawnej odpowiedzi paluch w górę :)Moja najciekawsza przygoda wakacyjna przydarzyła się podczas pobytu nad morzem. Już przed wystawieniem ocen rozmyślałem o tym, gdzie pojedziemy. Na początku wakacji dowiedziałem się, że wybieramy się do Ustki. Niezmiernie ucieszyłem się z tego powodu, gdyż przewidziane było tam wiele atrakcji. Nadszedł dzień wyjazdu.Moja wakacyjna przygoda. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na.Kto pomoże zmienić trochę te opowiadanie ?,, Wakacyjna przygoda '' W tym roku na wakacjach bylam nad morzem. Było wprost cudownie. Białe zburzone fale wylewały wodę na piasek. Wlaśnię szłam brzegiem po zimnym i mokrym podlozu , szłam i patrzac sie na wysokie drzewa rozmyślałam.Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda. W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze. W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Opowiadanie twórcze na podstawie własnych przeżyć W opowiadaniach tego typu należy popuścić wodzę fantazji, pisać w sposób dynamiczny, ciekawy i obrazowy, tak aby czytelnik wiedział co autor miał na myśli.

Przykłady tematów: Opowiedz treść wybranego przez siebie filmu/książki/sztuki; Moja wakacyjna.

Potrzebuje na Poniedziałek. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia. Napisz opowiadanie o wakacyjnej przygodzie pt "A fortune mistake"Napisz opowiadanie z dialogiem na temat: Moja wakacyjna przygoda. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Moja niezwykła przygoda - opowiadanie z dialogiem Lekcje w środę kończę w południe i udaję się do domu. Potem odrabiam lekcje, jem obiad, gram w piłkę z kolegami - przyznacie sami, że dość zwyczajny plan dnia.Mam napisać opowiadanie na temat ''Nigdy bym sie tego nie spodziewała '' Moja wakacyjna przygoda '' Nie umiem tego zrobić jestem chora a na jutro musze to zanieść żeby mieć lepszą ocenę wiem ze macie własne zadania domowe ale obiecuje ze dam celujące mam nadzieje ze zlitujecie sie nademną i mi pomożecie.ps nie bójcie się nie zarażę wasZadanie: napisz opowiadanie na temat wakacyjna przygoda Rozwiązanie: w tym roku miałam nigdzie nie jechać na wakacje, ale wyszło inaczej wybrałam się ze Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Przydatność 50% Moja wakacyjna przygoda.

W te wakacje jak co roku pojechałam z babcią i dziadkiem oraz moim bratem nad morze.

W tym roku jednak razem z nami pojechali mój wujek z ciocią i moja trzy letnią siostrą Jagodą. Był piękny słoneczny dzień, więc długo leżeliśmy na plaży.Napisz opowiadanie na temat "Moja wakacyjna przygoda" Opowiadanie z elementami przeżyć wewnętrznych [z góry dzięki :)]Zadanie: to była najwspanialsza przygoda moich wakacji napisz Rozwiązanie:ciągle jeszcze wspominam tegoroczne wakacje wszystko zaczęło się piątego sierpnia wczesnym rankiem, kiedy jeszcze spałam, do mojego pokoju weszła moja mama obudziła mnie i powiedziała hej, wstawaj szybko, nie uwierzysz kto do nas przyjechał mamo, daj mi jeszcze pięć minut, proszę odparłam zaspanym głosem ."Wakacyjna przygoda" FF autorstwa: aga334 i asiunia1234. Opowiadanie jest związane z Sagą Zmierzch jedynie po przez postacie.Nawet charaktery maja inne. Opowiada o przygodzie jaką przeżyją główni bohaterowie FF. Wszystko będzie odbywać się nad morzem. Reszty możecie się dowiedzieć po przez przeczytanie "Wakacyjnej przygody".Opowiadanie pt. Moja wakacyjna przygoda. Po zakończeniu roku, przyszłam do domu i wrzasnęłam : - NAREŚCIE WAKACJE! Pierwszy miesiąc wakacji nie należał do ciekawych. W trakcie jego trwania nie wydarzyło się nic interesującego, nie licząc wyjazdu nad morze. Jak się okazało, sierpień miał przynieść znaczne zmiany na lepsze!Opowiadanie z opisem na temat `Moja Wakacyjna przygoda` - rozwiązanie zadaniaUczeń tworzy spójne teksty na tematy poruszane na zajęciach - związane z otaczającą rzeczywistością i poznanymi tekstami kultury. Moja wakacyjna przygoda. opowiadania twórczego. Uczniowie na podstawie materiałów ilustracyjnych przygotowują opowiadania na temat wakacji.Napisz opowiadanie na temat:Moja przygoda w przestrzeni kosmicznej. PanKox; 8.11.2010 Pewnego dnia obudziłam się i pomyślałam jak fajnie byłoby polecieć w kosmos. Rok później byłam już gotowa do startu. Wylecieliśmy. Podróż z Ziemi do kosmosu trwała dość długo.W tym Międzyzdrojach było najfajniej. Ogólnie lipiec i pobyt nad morzem był udany. Poznałem kilku kolegów i wypocząłem pławiąc się w morzu. Choć nie leżałem plackiem na plaży słońce opaliło mnie na brązowo, ku zazdrości siostry, która po kilku dniach wyglądała jak rak, a potem zeszła jej skóra..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz