Napisz opowiadanie ja za 20 lat

19 grudnia 2019 14:04


Pobierz: napisz opowiadanie ja za 20 lat.pdf
Ja za 20 lat. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Ja sama wiem, że jestem taka w pewnym sensie. Po prostu cieszę się życiem, ale muszę umieć też wykorzystywać czas i go nie marnować. Bo za te 20 lat może mi być naprawdę wstyd. Co ja sobie potem powiem? Aby móc sobie samej powiedzieć, gdy ma się już koło 30 lat, że życie się mi udało muszę ciężko pracować na każdą ocenę.a) I kategoria - dzieci w wieku 10-13 lat, b) II kategoria - młodzież w wieku 14-16 lat. ZADANIEM KONKURSOWYM uczestnika konkursu „Ja za 20 lat" jest wykonanie pracy plastycznej lub literackiej, prezentującej własne plany na przyszłość, w jaki sposób te plany można osiągnąć, kim siebie widzimy w przyszłości.Możliwe, że za 100 lat będziemy żyli dwa razy dłużej, niż teraz, dożywając sędziwego wieku w zdrowiu i dobrej kondycji fizycznej. Już dziś wiemy przecież bardzo wiele o prawidłowych zasadach odżywiania i higieny trybu życia, więc jeśli uda się nam to jeszcze bardziej rozwinąć, być może zaowocuje to polepszeniem komfortu .świat za 20 lat może zmienić się na gorsze lub na lepsze. ` mogą być przecież wojny, konflikty itp. Więcej głodu na świecie, przeludnienie.

` może być też lepiej.

Ludzie zmienią się na lepsze, będę dla siebie lepsi, zmieni się technologia, powstaną nowe urządzenia itp.Sądzę, że jeśli chodzi o ludzi w moim wieku (15 lat) będą mieli założone rodziny, 2-3 dzieci i piękne domki. Natomiast młodzież będzie myślała jedynie o gażetach jakie mają, np. iPhone zostanie wtedy nazwany kompletnym złomem a jakiś wypasiony telefon (który się pewnie miało w mózgu) najnowszym wynalazkiem.Zobacz jak będziesz wyglądać za 20 lat? 000jula 4 lata temu. 206 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Napisz do nas. Xd ja mam czarne oczy a nie niebieskie.Zadanie: jak bedzie wygladalo moje zycie za 10 lat napisz w kilku Rozwiązanie: sądzę że moje życie za 10 lat będzie wyglądało zupełnie inaczej niż teraz będę Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Jak będzie wyglądać moja szkoła za 100 lat. Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Za 15 lat tj. w roku 2023 będę obchodzić swoje 29 urodziny. Będę wtedy kobietą wykształconą, po ukończonych studiach prawniczych i świetnie napisaną i wzorowo obronioną pracą magisterską.

Będę po ukończonej (jeśli przepisy się nie zmienią odnośnie czasu trwania) aplikacji adwokackiej.Mażę aby.

zostać piłkarzem, lub pracować w dużej firmie). A samego siebie wyobrażam sobie jako. dorosłego, dojrzałego mężczyznę, który twardo stąpa po ziemi, i z odwagą patrzy w przyszłość, lecz nie zapomina o tym co było. Nie zapomni kiedy miał napisać wypracowanie pt. "Ja za 10 lat".OPOWIEDZ JAK WYOBRAZASZ SOBIE SWIAT ZA KILKADZIESIAT LAT,Z JAKICH WYNALAZKOW BEDZIEMY KORZYSTAC W PRZYSZLOSCI.Z GORY DZIEKUJE. Zgłoś nadużycie. Zadanie jest zamknięte. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Firma Orange przygotowała ciekawą stronę internetową - Future Self, na której w bardzo prosty sposób możemy sprawdzić, jak będziemy wyglądać za 20 lat. Rezultaty mogą wprawić niektórych w zdumienie.'Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym co jest dla Ciebie ważne teraz." Drogi 46 latku Piśzę do Ciebie bo mogłeś już zapomnieć co było w czasach twej młodości najważniejsze.Plik napisz wypracowanie ja za 20 lat.zip na koncie użytkownika greenglobalmarketinggroup • Data dodania: 24 sty 2015. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.nie wyobrażam.

Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra.

Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat. Najpierw życie codzienne. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Jak będzie wyglądał świat za 20 lat? Prognozy amerykańskiego wywiadu. Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty .Całkiem niedawno podśmiewaliśmy się nieco z tego, jak 100 czy nawet 40 lat temu wyobrażano sobie przyszłość.Wiele tamtych pomysłów już wtedy można było uznać za mało realne, część przedawniła się wraz z rozwojem techniki (bo to ona okazała się mieć największy wpływ na nas).List do siebie, który przeczytasz za 20 lat. Niech przypomni ci o tym, co jest dla ciebie ważne teraz Drogi XYZ, piszę do Ciebie ten list, byś przeczytał go za 20 lat. Wtedy przypomnisz sobie, kim byłeś przed dwoma dekadami i co stawiałeś w swoim życiu na pierwszym miejscu.Elbląg, 17 maja 2007 Drogi Ja! Pisze ten list, z nadzieja, ze przeczytam go za 20 lat, jak juz będę dorosłą osoba.

Chce sobie przypomnieć to, co było dla mnie najważniejsze w tym okresie młodości.

A może będę chciał powrócić do spełnienia moich marzeń, które już dziś planuję.Witaj. Jestem Emily, mam 16 lat i mieszkam w Chicago. Napisz mi coś o sobie… Policjantom udało się ustalić tylko jedną rzecz - w ciągu ostatnich paru lat prowadzone były sprawy, które także były rozpoczynane znalezieniem zwłok nastolatka. Jedyną rzeczą łączącą wszystkie te morderstwa była kartka wciśnięta w gardło ofiary…W mrocznej, niebezpiecznej i niespokojnej Barcelonie lat dwudziestych, młody pisarz, żyjący obsesyjną i niemożliwą miłością, otrzymuje od tajemniczego wydawcy ofertę napisania książki, jakiej jeszcze nie było, w zamian za fortunę i, być może, coś więcej.Sprawdź, jaki będziesz za 20 lat! Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas.Napisz opowiadanie w 1 os liczby pojedynczej lub 1 os liczby mn o swoim wydarzeniu z życia za 20 lat. Czyli wtedy kiedy będę miała 35 lat. Bo teraz mam 15 a za 20 będę miała 35;p. Ja odwzajemniałam ten uśmiech,choć wcale nie wiedziałam skąd się znamy,czy w ogóle się znamy.fajna inicjatywa…. ja napisałam list do siebie gdy miałam 13 lat, i mam zamiar go otworzyć, gdy będę mieć 30 🙂 i największe zdziwko dla mnie byloby wtedy, gdybyś własnie za te 10 lat miał jakąś tam żonke przy sobie i dzieciaki 😛 surprise stulecia. dobrze, że są na tym świecie takie dziwaki, które tez nie planują mieć .Rok 2016 będzie najprawdopodobniej najgorętszym w historii, osiągając wartości wyższe o 1,3 st. C niż średnie temperatury w czasach przedprzemysłowych. Oznacza to, że niebezpiecznie .Nazywam się Amelia i mam 20 lat. Pracuję w pubie, w którym dorabiam, aby móc kontynuować studia w Warszawie. Obrałam sobie za cel, że będę samowystarczalna, niezależna od moich rodziców. Uwierzyli w to także oni, czego rezultatem był brak przelewów na moje konto bankowe. Studia dzienne połączone z nocną pracą to nie lada wyzwanie.Nazywam się Amelia i mam 20 lat. Pracuję w pubie, w którym dorabiam, aby móc kontynuować studia w Warszawie. Obrałam sobie za cel, że będę samowystarczalna, niezależna od moich rodziców. Uwierzyli w to także oni, czego rezultatem był brak przelewów na moje konto bankowe. Studia dzienne połączone z nocną pracą to nie lada wyzwanie.za 20 lat! - rozwiązanie zadania. Napisz opowiadanie w 1 os liczby pojedynczej lub 1 os liczby mn o swoim wydarzeniu z życia za 20 lat. Czyli wtedy kiedy będę miała 35 lat. Bo teraz mam 15 a za 20 będę miała 35;p.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz