Napisz opowiadanie fantastyczne o kosmosie

29 kwietnia 2021 01:12


Opowiadanie fantastyczne twórczość własna podróż w kosmos stwory z innej planety wycieczka szkolna podróż na obcą planetę napisz własne opowiadanie fantastyczne opowiadanie fantastyczne twórczość własna twoje opowiadanie fantastyczne teleportacja wyobrażenie życia poza Ziemi .Opowiadanie fantastyczne z polskiego. a w zamian za to będę mógł wybrać się z nimi na przejażdżkę w dowolne miejsce w kosmosie. Po chwili zasnąłem. Gdy się obudziłem leżałem w łóżku. Obok mnie był skrawek papieru. Napisane było w nim że ich przyjaciel został .Napisz opowiadanie fantastyczne , w którym wytłumaczysz skąd się wziął grad Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz opowiadanie fantastyczne, w którym wyjaśnisz jak powstał grad. Ogln to mam to na jutro na zadanie, a kompletnie nie wiem .Napisz opowiadanie fantastyczno naukowe. Pani zadała napisać opowiadanie fantastyczno naukowe. Ale nie mam pomysłu na temat. Czy macie jakiś propozycje. Dwa dni temu pani w szkole opowiedziała nam troszkę ciekawych rzeczy o kosmosie. Cała klasa .,,Gdzieś w kosmosie'' Kiedyś poleciałam w kosmos.W kosmosie było Bardzo przyjemnie. Spotkałam na Księżycu cztery ufoludki. Były one zielone.Oprowadziły mnie po swej planecie i pokazały mi ich przyjaciół marsjanów.Marsjanie byli wysocy ale nie wyżsi ode mnie .Z Księżyca poleciałam na Wenus.Zadanie: napisz opowiadanie fantastyczne zaczynajace sie od słów Rozwiązanie: wpisz w google opowiadanie o kosmosie i ci wyszuka wszystko a poczatek wymyslisz sama chyba Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Napisz opowiadanie fantastyczne na temat "Moje kosmiczne wakacje" Misui; 20.09.2015.

przecież są dostępne w całym kosmosie.

Co gorszę w tym roku nie mogłem się spotkać z babcią która mieszka 2349083917km od ośrodka, bo postanowiła odwiedzić naszą kuzynkę na planecie X324 .Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów : -Gdzieś w kosmosie lub - W dalekiej przyszłości w kosmosie. 2011-03-28 21:03:50;. jak napisać opowiadanie o kosmosie. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .Napisz opowiadanie o przyjaźni. Przyjazn! Dawno , dawno temu przed wieloma wiekami , w pięknym dalekim miasteczku , którego na mapie już nie ma mieszkała pewna dziewczynka o imieniu Himena. Chodziła ona do 6 klasy. Była bardzo ładna , skromna oraz dobra , ale niektórzy niedostrzegali tego .Wyobraz sobie że wyruszasz w kosmos .Napisz opowiadanie tej podróży źródło: Wyobraz sobie że wyruszasz w kosmos .Napisz opowiadanie tej podróży źródło: Wyprawa w kosmos - opowiadanie. Język polski. szkola-podstawowa-klasa-3. opowiadanie.- A więc nie jesteśmy sami w kosmosie! - odpowiedzieli piloci. Statek kosmiczny ZYREX zaczął podchodzić do lądowania. Doskonałym lądowiskiem okazał się jeden z marsjańskich, płytkich kraterów. Przed lądowaniem część kosmonautów wydostała się przez właz na zewnątrz i zaczęła orbitować w przestrzeni kosmicznej.Prezydent otarł pot z czoła kraciastą chustką.

Na pierwszym telewizorze pojawiła się ramówka Informacji.

Znany polski historyk i astronom pracujący w USA Karol Czarnecki po latach powie o tej wyprawie: "Ludzie w pewien sposób wyznaczyli sobie nawet wyścig o to, kto pierwszy zdobędzie kosmos.ameryka anioł azjaci fantastyczne fantastyka fantastyka humorystyczna Fantasy Fernando Sorrentino fiction future gatunek ludzki groza horror humor humorystyczne Ken Liu kosmici kosmos kung fu marnowanie czasu matthew grigg mike krath modyfikacja pamięci opowiadania fantastyczne opowiadania futurystyczne opowiadania humor opowiadania .Autorem opowiadania jest Dominika Sadlińska lat 9. Był sobie kiedyś chłopiec, który marzył o podróży kosmicznej. Chciał polecieć na Marsa. Pewnego dnia wziął udział w konkursie wiedzy o kosmosie i zajął w nim pierwsze miejsce. Wygraną była wycieczka na jego ulubioną planetę Mars.Napisz opowiadanie fantastyczne rozpoczynające się od słów : "gdzieś w kosmosie " lub "w dalekiej przeszłości " … Proszę aby opowiadanie było napisane samodzielnie bez kopiowania z innych stron. opowiadanie na 1,5 s…Opowiadanie fantastyczne z dialogiem Pewnego dnia,gdy szedłem przez las spotkałem kota. Był zadbany i czysty.Gdy go minąłem on zamną szedł.Więc go pogłaskałem.Gdy go głaskałem,odezwał się do mnie.Aż mnie zamurowało,a serce waliło 10 razy szybciej.Wypracowanie na temat: «Kosmos" - to pole do popisu dla wyobraźni.

Zastanawianie się nad tym tematem, można napisać nie tylko o pierwszym locie Jurija Gagarina, ale i.

Jeśli chcesz sięgnąć po więcej, zajrzyj do poczekalni. Autorzy czekają na Twoje komentarze.Fantastyczny przyjaciel - opowiadanie z dialogiem. jakie bzdury ludzie wymyślają o nas, smokach. Choćby to, że gustujemy w mięsie człowieka. A przecież jesteśmy jaroszami i w ogóle nie jadamy innych stworzeń! A już zwłaszcza dziewic!. Napisz składające się z trzech.Hej. Napiszę tylko jedno opowiadanie, a mianowicie to fantastyczne:) Gdzieś w kosmosie odkryto niedawno niewielką planetę Wiktoriana (planeta powinna być od twojego imienia), na której mieszkają Wiktoriańczykowie. Jest to piękna planeta choć powszechnie nieznana.ameryka anioł azjaci fantastyczne fantastyka fantastyka humorystyczna Fantasy Fernando Sorrentino fiction future gatunek ludzki groza horror humor humorystyczne Ken Liu kosmici kosmos kung fu marnowanie czasu matthew grigg mike krath modyfikacja pamięci opowiadania fantastyczne opowiadania futurystyczne opowiadania humor opowiadania .Jak napisać opowiadanie? Opowiadania. Ćwiczenie - Napisz opowiadanie.

Opowiadanie Napisz opowiadanie miłosne, fantastyczne, opowiadanie o.Moje spotkanie z kosmitą -.

Pewnego letniego popołudnia udałem się na spacer do parku. Robiło się już ciemno i drzewa rzucały długie cienie. komputery i nawet sami latamy w kosmos. Kosmita kiwał głową, ale nie wydawał się do końca .O kosmosie wiemy zazwyczaj niewiele, bo wydaje się on być czymś odległym i tajemniczym. Ponieważ 21 maja obchodzimy Światowy Dzień Kosmosu, jest to świetna okazja do tego, by zgłębić nieco kosmiczne tajemnice i dowiedzieć się co nieco o przestrzeni kosmicznej, planetach i wysiłkach człowieka, by kosmos lepiej poznać.Napisz opowiadanie fantastyczno naukowe. Dwa dni temu pani w szkole opowiedziała nam troszkę ciekawych rzeczy o kosmosie. Cała klasa była tak zainteresowana, ze zaproponowała wychowawczyni, aby zorganizowała taką wycieczkę. Pani zgodziła się i powiedziała żeby każdy kto chce .napisz opowiadanie o wyprawie w kosmos Tu dodasz ZA DARMO zadanie! Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Zrozumiałam, że mama tęskni za mną i pora już wracać. Szybko pożegnałam się z nowymi przyjaciółmi, wsiadłam do swojej rakiety i pomknęłam w kierunku ziemi. To była niezapomniana przygoda. O wszystkim opowiedziałam mamie, jednak nie uwierzyła mi. Stwierdziła, że mam bujną wyobraźnię i powinnam zacząć pisać opowiadania.śmieszne i poważne historyjki o krasnoludkach, stworkach i ufoludkach. nikogo w tym domu nie było. Był bohaterem tej akcji. Dom ocalał, a Dudek swoim zachowaniem udowodnił, że krasnoludki .Napisz krótkie opowiadanie fantastyczne. Był 31 sierpnia. Na dworze mimo letniej pory padał deszcz. Lało już od tygodnia, nie mówiąc już o tych wcześniejszych burzach z przeszłego miesiąca.Tym razem zakres rankingu nie był problemem. Pod uwagę braliśmy teksty napisane po polsku mające element fantastyczny. Nieistotne było, czy to science fiction, fantasy, groza czy realizm magiczny. O nie, z klasyfikacją tekstów nie mieliśmy problemów..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz