• szkolnasciaga.pl

Lektura opowieści z narnii test

6 listopada 2019 18:34


TEST Z LEKTURY: „Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa". Zobacz podobne quizy: #lektury #opowiesci-z-narnii. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .72% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata. 72% Recenzja Opowieści z Narnii; 75% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 74% Streszczenie "Opowieści z Narnii". 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Test ze znajomości lektury kl.IV: „ Opowieści z Narnii. ähnliche App erstellen. ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigenC.S. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - test z lektury. Czy Tobie również marzyło się przejście do tajemniczego i czarownego świata Narnii? Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa" 10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa". TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Sprawdź, ile pamiętasz! Rozwiąż quiz!Co wiesz o opowieściach z Narnii? Sprawdź się! Serwis zamknięty.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.

Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Zobacz quiz: Opowieści z Narnii. Czym jest Narnia? Nie ma czegoś takiego jak Narnia! Czy to żart? Narnia jest fantastyczną krainą, w której toczy się akcja opowieści Lewisa.Chcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraMoże znacie "Opowieści z Narni" (autor: C.S. Lewis)? Jeśli chcecie sprawdzic, na ile, rozwiążcie mój test o pierwszej części + dwa pytania ze wszystkich części. Powodzenia! PS Proszę, pisazcie komentarze, a jeśli macie i chcecie, to w komentażach podawajcie też swojego funtest,a.Napisz list Odyseusza do Penelopy zawierający relację z wydarzeń związanych z wybranym etapem podróży. Napisz list do Adama Mickiewicza od Maryli Wereszczakówny. Opisz antyczne dzieło sztuki na podstawie wybranej reprodukcji z podręcznika. Ciekawie byłoby żyć w średniowieczu ( opowiadanie z narracją pierwszoosobową ).Opowieści z Narni. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii? Rozwiąż test i sprawdź!Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.

Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.

ZapraszamyPlik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Krzyżówka "Opowieści z narnii" Chodzi mi o czesć "Lew,czarownica i stara szafa". Proszę o odpowiedzi na pytania: 1.Zamek nad wschodnim morzem 2.Pani Bobrowa dostała ją od św.Mikołaja 3.Olbrzym,któremu Łucja pożyczyła chusteczkę. 4.Polowało na niego królewskie rodzeństwo 5.Wskazał dzieciom drogę do Pana Bobra 6.Efekt złości czarownicy 7.Tumnus tak nazywał kraj,z którego .Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł. Tagi dla tego testu: humorekSprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa" C. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa .Katalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" drukuj. 72% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata. 72% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Streszczenie "Opowieści z Narnii".

65% "Opowieści z Narnii.

Lew, Czarownica i Stara Szafa" streszczenie.Jest to test sprawdzający wiadomości z lektury "Opowieści z Narni. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.2014-02-15 11:40:28 NaKusia1 Bardzo fajny test, ale naprawdę, jedno pytanie jest długie, i zanim je przeczytałam, to całe te 10 sekund minęło. Powinno być chociaż 20 czy jakoś tak.Załóż własny blog!69% "Opowieści z Narnii" to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata. 68% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 70% Streszczenie "Opowieści z Narnii". 65% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa; Test: Opowieści z Narnii. Lew, czarownica i stara szafa Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.„Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący, plik: -opowiesci-z-narnii-lew-czarownica-i-stara-szafa-lektura-obowiazkowa-test-podsumowujacy.doc (application/msword) NOWE Słowa na start!Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Streszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1. Streszczenie lektury opowieści z narnii.cz 1. streszczenie lektury opowieści z narnii cz 1(stara szafa, biała czarowinica, aslan cos takiego)Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, którą napisał Lewis Clive Staples, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie."Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i stara szafa" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5. Autorem książki jest C. Lewis. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Kto jest autorem tych słów? // odp. Sprawdzamy znajomość tekstu - Które zdania są prawdziwe? // odp.Opowieści z narnii lektura na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz