Napisz opis swojego dnia po niemiecku

2 stycznia 2020 19:55


Pobierz: napisz opis swojego dnia po niemiecku.pdf
Opis dnia - niemiecki. jogurt i pije szklanke mleka. O 7.45 ide do szkoły. Po zajeciach wracam o domu. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke. 85% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na .1.Ich stehe um 7 Uhr auf.(Wstaje o 7) 2.Ich putze mich die Zähne und wasche mich.(Myje zęby i myje się) 3.Ich kleide mich.(ubieram się) 4.Ich esse Frühstückt.(jem śniadanie) 5.Ich gehe in die Schule.(idę do szkoły) 6.Ich kome um zwei nach Hause.(wracam do domu o 2) 7.Ich esse um halb drei zu Mittag.(o 14,30 jem obiad) 8.Ich spule das Geschirr.(Zmywam naczynia) 9.Ich mache meine .Opis dnia po niemiecku Przykład opisu codziennego dnia po niemiecku. Oto wzór opisu dnia po niemiecku: In der Woche startet mein Tag immer um 6:30 Uhr. Ich brauche immer 5 Minuten um wach zu werden, danach geh ich die Zähne putzen und mein Gesicht waschen.Przykład opisu dnia po niemiecku z tłumaczeniem Opis dnia po niemiecku - wzór. Mein normaller Tag beginnt um 8:15 Uhr, nämlich wache ich um diese Urzeit auf und 5 Minuten später stehe ich auf. Dann wasche ich mein Gesicht, ziehe mich an und schminke. Dannach bereite ich das Frühstück zu und esse.Opis swojego dnia po Niemiecku. Ma być co robię o jakiej godzinie. że wstaje o 7.00. na jutro daje naj i przy okazji macie 30 p Tylko to jedno zadanie z załącznika pls potrzebuje na jutro daje naj Napisz po niemiecku co robicie na lekcji wf.

(co robicie, co ćwiczymy, kiedy mamy wf .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym.

Potem poszłam do szkoły. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam. Po południu poszłam do domu. W domu odpoczywałam. 83% Opis dnia w .Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku.Zadanie: opisz swój dzień po niemiecku w czasie perfekt 16 Rozwiązanie: ich stehe um 6 30 uhr auf wstaję o 6 30 ich wasche mich myję się ich bin in die schule. Przydatność 70% Opis dnia w czasie perfekt. Przydatność 65% List z wakacji po niemiecku w czasie Partizip II (przeszłym)Opis dnia po niemiecku ! :) Wstaję o godzinie 6::30. O godzinie 6:45 idę się myć. O 7:00 godziny jem śniadanie. O 7:20 ubieram sie. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .tagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy. Miłego dnia, dobrego tygodnia, udanego weekendu po niemiecku, czyli jak dobrze .Opis domu po niemiecku Opis pokoju po niemiecku.

Opis po niemiecku.

Jeśli chcesz stworzyć własny opis mieszkania po niemiecku który posłuży za wzór dla innych osób, napisz go w komentarzu a my umieścimy go na stronie :)Witamy na zalicz.net! Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie. Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie. Do szkoły wychodze o 7.20. opis dnia opis planu dnia po niemiecku opis dnia po niemiecku z porami dnia opis dnia niemicji Opis dnia na praktyce napisz po niemiecku swój plan dnia.Przykładowy opis dnia po angielsku. My day starts at 6 o'clock in the morning. I get up and go to the bathroom. I quickly wash my face, brush my teeth, take a shower and choose my clothes to wear. After that I have a breakfast. I usually have cornflakes with milk and a cup of coffee for breakfast.

I finish my breakfast at 6:45.Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU tygodnia po niemiecku.

0 głosów. 2,521 wizyt. Opisz swój plan dnia krótko i zwiężle 1. od pon. do pt. wstaje o 7.00 i jem śniadanie. 2.od pon do pt chodzę do szkoły w godzinach 8.00 -16.00. Napisz do adminia;Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ opis mojego dnia po niemiecku. Zaloguj się Zarejestruj się 1. Zaloguj się Zarejestruj się Liceum/Technikum. Język niemiecki. 5 punktów Opis mojego dnia po niemiecku. .Jak opisać swój dzień po niemiecku? Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi zwrotami, które pomogą Wam poradzić sobie z tym wypracowaniem. Znajdą się tutaj czasowniki zwrotne, czasowniki rozdzielnie złożone, jak i odmiana zaimka zwrotnego przez przypadki. Opisz swój dzień po niemiecku. Der Tagesablauf - mein AlltagOpisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf. Moja szkoła (krótkie) / meine Schule. Opis ulubionego aktora / mein Lieblingsschauspieler.Napisz swój plan dnia po Niemiecku klasa 2 gimnazjum Tu dodasz ZA DARMO zadanie! Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opis przyjaciela po niemiecku. Idealne dla słuchowców - zamień swoje słówka w audiokurs i ucz się:.

niemieckie imiona dni tygodnia po niemiecku dialog u lekarza po niemiecku godziny po niemiecku części.

barbiie; 26.03.2011 Ich bin um 6,30 aufgestanden. Ich habe zum Fruhstuck Musli gegessen. Ich bin zur Schule um 7,30 gegangen. Ich bin um 15 Uhr nach Hause gekommen. Icha habe zu Mittag gegessen und kurz darauf .Rozmawiaj po niemiecku przez Gadu-Gadu i Skype! napisz moze po polsku te zdania, Opisz ten przebieg dnia po Polsku to może ktoś przetłumaczy napisz list po niemiecku do kolegi - Gdynia Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tego listu po niemiecku 5.Poproś o potwierdzenie przyjścia i podaj swój kontakt. dnia 15 Lis 2008 20:49,Aby opowiedzieć o swoich zainteresowaniach możemy zastosować poniższe wyrażenia: am Sportwettkampf teilnehmen - brać udział. Wyposażenie domu, elementy domu niemiecki / mieszkania po niemiecku. Dzień dobry po niemiecku. Pozdrowienia po niemiecku. Zwroty grzecznościowe po niemiecku.Kein Problem! Poziom podstawowy - Kursy 9 Paź 2010 Zadanie: niemiecki plan dnia po niemiecku chodzi mi Rozwiązanie: 1 wstaje i ubieram sie ich stehe auf und ich Przydatność 75% Opis dnia - niemiecki. Codziennie wstaje o 7.00. Przydatność 50% Plan Dnia Perfekt, niemiecki! Plan dnia po niemiecku.Musze napisać na język niemiecki opis swojego dnia, o kturej wstaje jesm sniadanie itp. Morze mi ktoś napisać opis swojego dnia z którego mogłabym skorzystać bardzo proszę.Przygotowałam różne sposoby liczenia po angielsku, następnie po niemiecku, po hiszpańsku, po francusku. Ich hatte mir da alle möglichen Zählmethoden zurechgelegt, auf englisch, dann auf deutsch, gefolgt von spanisch und dann französisch. PL po niemiecku. volume_up.Cześć. Mam za zadanie napisać krótki opis swojego dnia. Na razie napisałam jedynie godzinę i co wtedy robię. Teraz muszę to na zdania przekształcić, a zupełnie nie mam pojęcia jak. Mógłby mi ktoś pokazać przykładowe zdanie? Następnie wzorując się na jednym zdaniu ułozę resztę i mi sprawdzicie? Z góry dziękuje za pomoc :).( z przyjemnością podaję tam Wam słówka do wykorzystania w opisie miasta:) tagi: miasto słownictwo niemiecki, w mieście po niemiecku, opisz swoje miasto niemiecki, słówka opis miasta po niemiecku, opis miasta niemiecki, opis swojego miasta po niemiecku, opis niemieckiego miasta po niemiecku, opis miasta wypracowania schemat.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz