Test z lektury romeo i julia

2 października 2019 13:20


Pobierz: test z lektury romeo i julia.pdf
Test z lektury: „Romeo i Julia". Dorota 4 lata temu. 8270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test ze znajomości lektury Romeo i Julia 1.Test sprawdzający wiadomości z lektury Romeo i Julia. Za każde pytanie można zdobyć 10 punktów. W ostatnim pytaniu wszystkie odpowiedzi są za 10 punktów. Traktuje to jako drobną ankietę. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraWilliam Szekspir, "Romeo i Julia" - nie przerażą Cię trudne i szczegółowe pytania na temat tej niezapomnianej historii miłosnej? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.William Szekspir, "Romeo i Julia" - czy znasz na wyrywki losy legendarnych kochanków z Werony? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!Wybierz test z rozdziału Romeo i Julia lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum. Romeo i Julia - Lektury - Język polski dla Klasa I Gimnazjum - Klasowka.onet.pl Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Test z lektury. Prosty, łatwy i przyjemny:). Test wiedzy online z lektury szkolnej. Test składa się z 7 pytań.TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY „ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA GR. Akcja utworu rozgrywa się w: a) Wenecji b) Weronie c) Weronie i Mantui 2.

Dramat składa się z: a) trzech aktów b) czterech aktów c) pięciu aktów 3.4.

Gdzie Romeo poznaje Julię? 5. Kto udzielił ślubu Romeo i Julii? 6. Kto zabił Tybalta? 7. Za kogo Capuleti chcieli wydać Julię? 8. Co skłoniło Romeo do próby samobójstwa? 9. Gdzie Romeo pojedynkował się z Parysem? 10. Co było następstwem miłości zwięczonej śmiercią dzieci obu rodów? AD 1. Montekich i Capuletich AD 2.Test romeo i julia. pomozcie kto mi rozwiąze test o romeo i juli TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY „ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA GR. Akcja utworu rozgrywa się w: a) Wenecji b) Weronie c) Weronie i Mantui 2. Dramat składa się z: a) trzech aktów b) czterech aktów c) pięciu aktów 3.Związek małżeński Szekspira z Anne Hathaway, kobietą starszą od niego o osiem lat, córką farmera nie był szczęśliwy m.in. ze względu na: a) wybuchowy charakter Szekspira b) choroby nękające Szekspira c) niepłodność Szekspira d) biseksualizm Szekspira RozwiązanieTest Romeo i Julia, Romeo i Julia podręcznika Lektury dla Klasa I. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu. Test Romeo i Julia - podręcznik Lektury Do poprawnego działania strony konieczne jest włączenie obsługi Javascript.Romeo i Julia sprawdziań cz.1. Anonimka 29 marca 2015, z IP: 89.191.152.108 test nie jest zły, ale z ortografią jest problem i z jednym pytaniem. PS: ludzie jak .Romeo i Julia - William Szekspir; Test: Romeo i Julia - William Szekspir Test z lektury 'Romeo i Julia' Williama Szekspira.

Romeo i Julia przedstawia historię tragicznej miłości dwojga młodych ludzi, którzy stali się wzorcami.

Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Romeo i Julia. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).Przedstawiamy streszczenie dramatu Williama Szekspira - Romeo i Julia. Ponadto zapraszamy na stronę , gdzie znajdziecie inne streszczenia lektur szkolnych. CategoryTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY PT. "ROMEO I JULIA" Daję naj! :) Proszę o jak najszybszą i dobra odpowiedź :)))) 1. czas akcji 2.miejsce akcji 3.postacie dramatu 4. w związku z częstymi bójkami i walkami ulicznymi, jakie nowe prawo ustanowił książę Escalus 5.w kim był zakochany romeo (nie chodzi o Julię) 6.co sądzi romeo o miłości 7.kto starał się o ręke julii? 8.skąd Romeo .Mamy dla was najpopularniejsze przez nauczycieli testy / sprawdziany / kartkówki z lektury Romeo i Julia. Plik zawiera testy / sprawdziany / kartkówki dotyczące lektury jaką jest Romeo i Julia. Wraz z testem / sprawdzianem / kartkówką jest klucz odpowiedzi bądź przykładowe odpowiedzi (jeżeli chodzi o pytanie otwarte).test o romeo i Julia.

Serwis zamknięty.

Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.analiza jego tematy (romeo i julia sprawdzian ze znajomości lektury, romeo i julia test ze znajomości lektury, test z lektury romeo i julia) i głównych konkurentów (funtest.pl, gwo.pl, plikownia.net)„Romeo i Julia test" to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które potrzebują szybko zaznajomić się z historią Romea i Julii, poznać postaci czy przypomnieć sobie poszczególne wydarzenia. Fiszki można także drukować, usuwać już nauczone z listy czy oznaczać te najważniejsze.TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY "ROMEO I JULIA". Masz do rozwiązania test jednokrotnego wyboru składający się z 20 pytań. Możesz zdobyć 20 pkt. Po .WygnanieTo przeraźliwe: Romeo wygnany! O, jednocześnie z tym wykrzykiem Tybalt, Matka i ojciec, Romeo i Julia, Wszyscy nie żyją. Romeo wygnany! Z zbójczego tego wyrazu płynąca. 1705. Śmierć nie ma granic ni miary, ni końca. I żaden język nie odda boleści, Jaką to straszne słowo w sobie mieści. Gdzie moja matka i ojciec?Rozruchać się tyle znaczy co ruszyć się z mie sca; być walecznym est to stać niepo-ruszenie: po mu ę więc, że skutkiem rozruchania się twego będzie - drapnięcie. Te psy z domu Montekich rozruchać mię mogą tylko do stania na mie scu. Będę ak mur dla każdego mężczyzny i każde kobiety z tego domu.Katalog Joanna Zdancewicz, 2011-02-25 Suwałki Język polski, Sprawdziany i testy "Romeo i Julia" - test ze znajomości lekturymarta-zmudatrzebiatowska. quiz quiz o facebooku bon jovi test o harrym potterze spławik korzystanie z portalu nk. alkohol budowa ciała test o policji the beatles test z ortografii test z ii wojny światowej test z języka włoskiego test z przedwiośnia symbole narodowe lokacje wiedza o boksie historia polski matura z biologii test wiedzy .TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY „ROMEO I JULIA" W. SZEKSPIRA. Romeo i Julia poznali się na: a) na balu maskowym u Kapuletów b) na balu u księcia c .Quiz Lektury to doskonała metoda nauki i weryfikacji swojej wiedzy poprzez zabawę. „Makbet", „Kamienie na Szaniec" czy „Romeo i Julia" to tylko kilka przykładów lektur dostępnych na naszym portalu. Sprawdź, czy dobrze znasz książki z podstawówki, gimnazjum i liceum.Wchodzą S a m s o n i G r z e g o r z uzbrojeni w tarcze i miecze. SAMSON Dalipan, Grzegorzu, nie będziem darli pierza. GRZEGORZ Ma się rozumieć, bobyśmy byli zdziercami. SAMSON Ale będziemy darli koty, jak z nami zadrą. GRZEGORZ Kto zechce zadrzeć z nami, będzie musiał zadrŜeć. SAMSON Mam zwyczaj drapać zaraz, jak mię kto rozrucha..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz