• szkolnasciaga.pl

Test z lektury quo vadis

9 listopada 2019 01:55


Test z lektury - Quo Vadis! OlaJotek 3 lata temu. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź .Test z lektury "Quo vadis" - poziom trudny. Literatura "Latarnik" - test znajomości lektury. Literatura "Krzyżacy" - test znajomości lektury Literatura Test z .Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - test z lektury. Jak dobrze orientujesz się w dziejach Ligii i Marka Winicjusza? Rozwiąż test!25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Quo vadis - test wiedzy. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich .TEST SPRAWDZAJĄCY KOMPETENCJE CZYTELNICZE Z ZAKRESU LEKTURY „QUO VADIS H. SIENKIWICZA 1. Które elementy należą do świata przedstawionego w powieści?Test Quo vadis, Quo vadis podręcznika Lektury dla Klasa III. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Rozwiąż Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza. Test składa się z 28 pytań. Powtórz przed sprawdzianem.Sprawdź ile pamiętasz z tej wspaniałej książki!. Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.

Test wiedzy z „Quo Vadis" .Pytania na sprawdzian z lektury Quo vadis ? 1.

Kto jest przyjacielem Marka Wincjusza ? 2. Kto opiekował się Ligią, gdy poznał ją Wincjusz ? 3.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - quizy i testy z lektury. Sprawdź swoją wiedzę i przekonaj się, ile pamiętasz z książki. Najnowsze quizy w dziale Quo VadisZobacz quiz: "Quo vadis". Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Quo vadis opracowanie, streszczenie. Sienkiewicz, pisząc "Quo vadis" inspirował się obrazami „Uczta Nerona" oraz „Pochodnie Nerona" namalowanymi przez:Quo vadis. Dobrze pamiętasz Quo vadis? Sprawdź, co pamiętasz i odpowiedz na pytania. W jakich okolicznościach Winicjusz poznał Ligię? Poznał ją w domu Aulusa Plaucjusza, gdzie przebywał po wypadku. Ligia była zakładniczką z plemienia Ligów, córką króla, oddaną pod opiekę Plaucjuszom, którzy traktowali ją jak córkę.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda. Quo vadis - test. Artur_Ostaszewski 2 lata temu. 2 Obserwuj autora Dodaj do .Quo Vadis; Nauka: Quo Vadis Test z lektury szkolnej z odpowiedziami. Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza. Książka została wydana w 1895 roku.Henryk Sienkiewicz, "Quo vadis" - czy wystarczająco dobrze znasz "powieść z czasów Nerona", by poradzić sobie z najtrudniejszymi pytaniami? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza.

Książka została wydana w 1895 roku.

Gatunek: Fikcja historyczna. REKLAMA. W kim zakochał się Winicjusz. w Ligii.Test z lektury - Quo Vadis! Test z lektury - powodzenia! OlaJotek • 3 lata temu • #gimnazjum #henryksienkiewicz #lektury #quovadis #test. OlaJotek.Oct 26, 2017Wiem, jest strasznie długo, tak długo że sam już pod koniec byłem znudzony swym nudzeniem, ale no i tak strasznie dużo trzeba było pominąć, no cóż, kolego, k.Test online z odpowiedziami, składa się z 28 pytań. Test z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza. Książka została wydana w 1895 roku. Gatunek: Fikcja .Katalog Kazimierz Mazur, 2011-03-08 kolbuszowa Język polski, Sprawdziany i testy Quo vadis - test z lekturyHenryk Sienkiewicz Quo vadis Rozdział pierwszy 1. ZdrowiePetroniusz obudził się zaledwie koło południa i jak zwykle, zmęczony bardzo. Poprzedniego dnia był na uczcie u Nerona, która przeciągnęła się do późna w noc. Od pewnego czasu zdrowie jego zaczęło się psuć.This video is unavailable. Watch Queue Queue. Watch Queue QueueTest z lektury Quo Vadis Henryka Sienkiewicza. Książka została wydana w 1895 roku. Gatunek: Fikcja historyczna. #lektura #henryksienkiewicz #quovadis.Test sprawdzający Twoją wiedzę dotyczącą treści lektury obowiązkowej na maturze „Quo Vadis" Sienkiewicza. Sprawdzian zawiera 15 pytań, które zweryfikują Twoją wiedzę z tego utworu. Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z j. polskiego. Tematy na maturze bardzo często tyczą się właśnie tej książki!Quo vadis Petroniusz¹ obudził się zaledwie koło południa i ak zwykle, zmęczony bardzo. Poprzed-Zdrowie niego dnia był na uczcie u Nerona², która przeciągnęła się do późna w noc. Od pewnego czasu zdrowie ego zaczęło się psuć. Sam mówił, że rankami budzi się akby zdrętwia-Dec 22, 2016Przedstawiamy streszczenie lektury Henryka Sienkiewicza - Quo vadis. Ponadto zapraszamy na stronę , gdzie znajdziecie inne streszczenia lektur szkolnych. CategoryMar 22, 2018Quo Vadis - Opracowanie Autor: Henryk Sienkiewicz Opracował: Andrzej I. Kordela, Marcin Bodych Czyta: Marek Konopczak Kategoria: Dla młodzieży Długość: 1 godzina 3 minuty Powieść .Feb 26, 201050+ videos Play all Mix - QUO VADIS - TEST DRAIZEA YouTube;. 06 "Quo vadis" - omówienie lektury. Egzamin z polskiego w podstawówce. - Duration: 40:43..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz