• szkolnasciaga.pl

Test wiedzy z lektury harry potter i kamień filozoficzny

7 lipca 2024 19:00


Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Harry Potter i Kamień Filozoficzny oto test twojej wiedzy o Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym :)To jest test wiedzy, dla osób, które chcą sprawdzić ile zapamiętały z filmu ,,Harry Potter i Kamień Filozoficzny". Słońce, nie rób problemu tam, gdzie go nie ma. Bardzo Cię proszę.Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda. Społeczność. Poczekalnia Ranking Facebook Instagram Snapchat. Opowiadania 12 0/24 Szukaj Dodaj Zaloguj. Test Harry Potter i Kamień filozoficzny. harryandginny 3 lata temu. Masz całkiem dużą wiedzę na temat .Harry Potter i kamień filozoficzny Dla czytelników książki "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" Rozwiąż test »Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda. Społeczność. Poczekalnia Ranking Facebook Instagram Snapchat. Opowiadania 12 0/24 Szukaj Dodaj Zaloguj. Harry Potter i Kamień Filozoficzny- TEST WIEDZY. Jan_Potter 2 lata temu. 14 Obserwuj. Prawda czy fałsz .Harry Potter i Kamień Filozoficzny quiz dla najlepszych. Witaj na moim quizie! Jest bardzo trudny (moim zdaniem :D), więc jeśli Ci nie wyjdzie, nie przejmuj się i spróbuj jeszcze raz :). Lektury szkolne. Ogólna wiedza literacka. Harry Potter. Literatura powszechna. Bohaterowie literaccy.Czy możesz się nazwać ekspertem wiedzy o tej części Harry'ego Pottera? Przekonaj się sam!.

Seriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury.

Poczekalnia Ranking Facebook Instagram Snapchat. Opowiadania 12 0/24 Szukaj Dodaj Zaloguj. Harry Potter i Kamień Filozoficzny .Harry Potter i Kamień Filozoficzny- ile wiesz na ten temat? Test sprawdzi twoją wiedzę na temat pierwszej części powieści J.K.Rowling- "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" Tagi dla tego testu: książki z WiedzaKonkurs wiedzy ze znajomości książki pt. "Harry Potter i kamień filozoficzny" pod nazwą "Pokonaj sam-wiesz-kogo!" Konkurs przygotowałam dla uczniów klas szóstych, ale sądzę, że fani książki bez względu na wiek, odpowiedzą na pytania konkursowe.Test ryzyka alergii u dziecka dla kobiet w ciąży;. Jak dobrze pamiętasz ksiażkę „Harry Potter i kamień filozoficzny"? Quiz 28.09.2015 09:02. Wydaje Ci się, że masz dobrą pamięć i Harrego Pottera znasz już na wylot? Sprawdź się! Bogna Gozdowska.Trudny test wymagający wiedzy o szczegółach książki. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera. Harry Potter i Kamień Filozoficzny Trudny test wymagający wiedzy o szczegółach książki. Tagi dla tego testu: książka rowling harry potter kamie .To test wiedzy z Harry Potter i Kamień Filozoficzny. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSeriale Emocje Internet Losowanie disney Dom Bajki Anime Lektury Przyroda.

Społeczność.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny - TEST WIEDZY. Kreator: Stwórz swoje wymarzone zwierzątko!. Jestem z Ciebie dumna! Twoja wiedza na temat 2 części Harry'ego Pottera jest obszerna. Oby tak .Oto test wiedzy z książki i filmu o Harrym Potterze. Sprawdź, jak dużo wiesz na ten temat! Rozwiąż quiz!. Zaloguj się ; Harry Potter - test wiedzy. iv.pl. Witaj ! Oto test wiedzy z książki i filmu o Harrym Potterze. Sprawdź, jak dużo wiesz na ten temat! Widget ! .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Harry Potter i Kamień Filozoficzny (trudny test wiedzy) Test tylko dla prawdziwych fanów Harry'ego Pottera :)Wiedza ogólna (1880) Wychowywanie (8) Zdrowie (12) Zwierzęta (1008). Harry potter i kamień filozoficzny test z wiadomości o Harrym Potterze Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu. .Przetestuj swoją wiedzę. z seriali polskich you can dance street karol wojtyła ida sierpniowa hiszpański programowanie test ze zmierzchu wiersz wiosna test z lektury tajemniczy magia atrakcje turystyczne pols nie ma to jak statek polak test z władcy. Harry Potter I Kamień Filozoficzny25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Test, który przeprowadzam na pierwszej z cyklu lekcji poświęconych omówieniu lektury "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" w klasie VI.

Szybko i dobrze sprawdza stopień uważnego przeczytania tekstu przez uczniów.Megatest, to nowoczesny.

Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyTest dla tematu: Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Sprawdź swoją wiedzę!Test ze znajomości lektury Harry Potter i Komnata Tajemnic oraz Harry Pottert i Kamień Filozoficzny. Test ze znajomości lektury Harry Potter i Komnata Tajemnic oraz Harry Pottert i Kamień Filozoficzny 44 (from 10 to 50) based on 5 ratings.» Strona główna » Książki i komiksy » Książki » Harry Potter i Kamień Filozoficzny. z języka niemieckieg pokemony dobra pani test z akademii pana klek mag biblia english darmowe testy tvn test o rihannie test wiedzy o muzyce test o muzyce. Test z pierwszej części przygód .To test dzięki któremu sprawdzicie swoją wiedzę o Harrym Potterze. FunTest.pl. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za. HP i Filozoficzny Kamień, Hp i Tajemnic Komnata. HP i Komnata Tajemnic, HP .Harry Potter i kamień filozoficzny lektura ! proszę o pomoc ! Porównaj szkołę w Hogwardzie z współczesną! Proszę za najlepsze odpowiedzi daj najjj!25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "GDPR"), które wymaga od nas .Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. "harry potter i kamień filozoficzny" sprawdź jak dokładnie czytałeś książkę j.k.rowling "harry potter i kamień filozoficzny"Harry Potter - test wiedzy. iv.pl. Jak nazywa się ten oto bohater? Ron Weasley. Harry Potter. Draco Malfoy. Hermiona Granger Możesz też lubić. Filmy Którą postać z "Harrego Pottera" przypominasz? Filmy Co wiesz z książek i filmów o Harrym Potterze? Filmy .Quizy na temat harry-potter-i-kamien-filozoficzny. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.Quizy na temat harry-potter-i-kamien-filozoficzny znajdują się powyżej na liście. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.Test z języka polskiego, sprawdzający Twoją znajomość lektury "Harry Potter i kamień filozoficzny" autorstwa J. Rowling. Rozwiąż test zawierający 21 pytań i przygotuj się do lekcji..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz