Streszczenie lektury niesamowite przygody 10 skarpetek

18 stycznia 2020 18:52


Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - streszczenie utworu Justyna Bednarek. Znajdziesz tutaj niezbędne informacje o autorze, genezę utworu, charakterystykę postaci, objaśnienie znaczenia tytułu, dokładny opis czasu i miejsca akcji, szczegółowy plan wydarzeń, analizę problematyki dzieła oraz omówienie głównych wątków i motywów literackich pojawiających się w utworze.Dodatkowo umieszczamy tu linki do przygotowanych w naszym serwisie ćwiczeń związanych z lekturami spoza nowego kanonu.Streszczenie "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania.Niesamowite przygody 10 skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook - to zabawna książka dla dzieci autorstwa Justyny Bednarek, która jest obowiązkową lekturą w klasach 1-3 ."Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3. Autorem książki jest Justyna Bednarek. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp. Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Jak dobrze znasz książkę Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Angela675 2 lata temu. 1 Obserwuj autora Dodaj do. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.

opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola.

Jedna z bohaterek staje się celebrytką, inna - lekarzem, a jeszcze inna - cenionym detektywem. Inna spełnia się w roli niani dla małych wron, kolejna - jest fantastyczną mysią mamą.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek są naprawdę niesamowite! Mimo ze książka ma 158 stron, czyta się ja szybko, ponieważ tekst nie zajmuje całych stron. Bardzo ładne i zabawne są ilustracje, za które odpowiada Daniel de Latour. Każda skarpetka jest inna jednak taka jaka powinna być. Wszystkie jednak maja w sobie coś ."Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" nie niosą może takich wartości edukacyjnych, jak "Strasznowiłka w Groźnym Gąszczu" lub "Koty", ale są naprawdę przyjemnymi opowiastkami, które mogą autentycznie skłonić dzieciaki do samodzielnego sięgnięcia po lekturę.Poza tym, są historyjkami z dużym poczuciem humoru, a tak między wierszami, pokazują, że warto być dobrym i .Książka Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Bednarek Justyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 27,93 zł. Przeczytaj recenzję Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Bajki mają to do siebie, że możemy się w nich.

Odzwierciedlają nasze cechy. Tak jest i w tym przypadku, skarpetki Justyny Bednarek nie wszystkie są sympatyczne, niektóre z nich są zarozumiałe (nie przypadła mi do gustu jedwabna, czarna, lewa, bo sławę przedkłada nad uczucia),a inne z kolei to prawdziwi bohaterowie ( z owczej wełny, gryząca, lewa, szara .Streszczenie "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właściwie zbiór opowiadań, których bohaterami są tytułowe skarpetki. W pewnej rodzinie, skarpetki regularnie giną podczas prania. W domu Mamy i Basi, nazywanej Małą Be, po wyjęciu z pralki często odnajdują się pojedyncze sztuki skarpet.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - Justyna Bednarek. Wiele miłych chwil spędziliśmy w czasie lektury i żałuje tylko jednego, że tak późno książka ta trafiła do naszych rąk. Bardzo się cieszę, że tu jesteś! Mam nadzieję, że wpis Ci się spodobał.Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Niesamowite przygody 10 skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Audiobook - to zabawna książka dla dzieci autorstwa Justyny Bednarek, która jest obowiązkową lekturą w klasach 1-3 .Lektury szkolne i opracowania;.Niesamowite przygody 10 skarpetek teraz audiobook online | Najlepsze audiobooki i słuchowiska w Audioteka.

Przeglądaj.

robią zawrotne kariery i mają świetne przygody: zostają gwiazdami filmowymi, detektywami, mysimi mamami albo po prostu uszczelniają wronie gniazdo. Do góry OpinieKsiążka Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) autorstwa Bednarek Justyna , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,99 zł. Przeczytaj recenzję Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite). Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!Quiz stworzony na podstawie księżki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek". Sprawdź ile pamiętasz z tej niesamowitej książki a ile wiadomości Ci umknęło. Zabawa murowana !iętej na tematy związane z przeżyciami, zadaniem, sytuacjami szkolnymi, lekturą czy wydarze-niem kulturalnym. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura w klasach 1-3. b) edukacja społeczna 1. Osiągnięcia w zakresie rozumienia środowiska społecznego. Uczeń: 4) ocenia swoje"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to książka, która przynosi odpowiedzi na te i wiele innych pytań. To wspaniała rozrywka dla całej rodziny, która pozostaje w pamięci na długo. Ta wyjątkowa, wielobarwna i wielowątkowa opowieść o skarpetkach, które zaginęły w czasie prania, rozbudzi wyobraźnię czytelnika w każdym wieku.Czy nie zastanawiało Was, gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze.

Przynajmniej w domu Małej Be.

Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świeNiesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - Bednarek Justyna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa. Promocje nawet do -35%. Sprawdź!„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to fascynująca i zaskakująca historia, opowiedziana z najwyższym polotem i fantazją. Justyna Bednarek dzięki swojej nieskrępowanej wyobraźni, ale także godnemu podziwu talentowi pisarskiemu, odnalazła inspiracje w prozaicznych przedmiotach codziennego użytku.Po zamknięciu książki nadzieja na wzrost czytelnictwa nie podupada, wszak są jeszcze "Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite)", detektywistyczny notatnik "Skarpetka na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik?", a podobno dany nam będzie także trzeci tom skarpetkowego kanonu.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czerech prawych i sześciu lewych) AUDIOBOOK (Justyna Bednarek) to bardzo zabawna książka audio dla dzieci, która jest obowiązkową lekturą szkolną w klasach 1-3 szkoły podstawowej. Książka ta opowiada o przygodach zaginionych 10 skarpetkach, które ruszając w świat i przeżywają niesamowite przygody.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) - Bednarek Justyna - Poradnia K. Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl.Q. W którym roku została wydana książka pt. ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"? answer choices. 2016Opisuje dzieje dziesięciu pojedynczych skarpetek, każdej z nich ofiarowując inną przygodę. Jest tu miejsce na kryminał, obyczajówkę, bajkę z morałem i taką ze szczęśliwym zakończeniem. Recenzje książki (Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu .A co robiły inne? Koniecznie przeczytajcie! Każda przeżyła coś niesamowitego. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) to książka doskonała. Mądra, zabawna i pobudzająca wyobraźnię. Czytanie jej to przyjemność bo przygody skarpetek są ciekawe, wciągające i niewiarygodne.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Książka dla dzieci, którą niektórzy kochają, a inni nie znoszą. Budzi emocje w grupie Aktywne Czytanie. Ja jestem w obozie tych zakochanych w skarpetkach. Skarpetki to są takie dziwne stworzenia, które często gubią swoją parę.„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to kwintesencja przyjemności czytania. I oglądania, bo książkę zilustrował Daniel de Latour, ubarwiając tekst swoją charakterystyczną, lekką, dowcipną kreską, którą lubią i cenią zarówno dzieci, jak i dorośli.Niektóre z nich robią wielkie kariery, zostając gwiazdami kinowymi, inne przezywają niesamowite przygody jako detektywi. Są też takie skarpetki, które… uszczelniają ptasie gniazda. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to zbiór historii pełnych przygód, zarówno wesołych, jak i mrożących krew w żyłach..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz