• szkolnasciaga.pl

Napisz zakończenie lektury ten obcy

17 października 2019 20:04


Dalsze losy bohaterów powieści "Ten obcy". ża należy tę znajomość zakończyć. Po pewnym czasie Ula wybrala sie na wyspe, aby wspominać mile chwile spedzone z najlepszym przyjacielem. W pewnym momęcie dziewczyna poczóła, że nie jest sama. Napisz ciąg dalszy historii Tego obcego.Zadanie: napisz swoje zakończenie powieści quot ten obcy quot napiszcie o czym chcecie to zakończenie może być smutne, wesołe wszystko mi jedno Rozwiązanie: gdy zenek jechał z wujkiem antosiem do domu, wiele ze sobą rozmawiali, podziwiali widoki przezgdy wyjeżdża żegna sie z przyjaciółmi i wsiada do pociągu. po wejściu do pociagu szuka wolnego przedziału w którym mógłby przebyć podróz nale omijaja c wiele zajetych miejsc znajduje wolne miejsce obok dwóch chłopców. pyta się czy może się przysiąśc .Zadowoleni chłopcy zapraszają go do przedzialu wspólnie rozmawiaja. w pewnym momencie jeden z nich zaproponował grę w .W chwilę po tych słowach obie płakałyśmy. Od razu opowiedziałam o wszystkim tacie, a ten pozwolił jechac mi do Siedlic. Już następnego dnia pojechałyśmy do Julka. Od razu po dojechaniu na miejsce nasze kroki skierowałyśmy do domu Julka. Drzwi otworzyła nam jego mama. Miała czerwone oczy, pewnie od płaczu.Napisz streszczenie rozdziału "Zaskoczeni" z lektury "Ten obcy" Kochani, bardzo proszę o pomoc! To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćUwaga! Redakcja serwisu zapytaj przypomina: W okresie ciszy wyborczej tj.

w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest.

Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy .Dalsze losy czwórki głównych bohaterów powieści „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej według mnie potoczyły się szczęśliwie. Wakacje właśnie dobiegały końca i każde z dzieci wracało do swoich miast. Ula zamieszkała z tatą w Olszynach i zaakceptowała jego nową żonę.Jak dobrze znasz lekturę „Ten obcy"? stich 4 lata temu. 2401 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Napisz do nas.Ten obcy - streszczenie szczegółowe, Irena Jurgielewiczowa, Ten obcy - streszczenie i opracowanie. klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki .Napisz streszczenie wybrany rozdział z lektury "Ten obcy" Kto mi napisze długie streszczenie każdego rozdziału z lektury ''Ten obcy'' Streszczenie lektury dla 6 klas SP pt. ,, Ten Obcy''. Proszę o pomoc. Może„Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej - plan wydarzeń; Sprawozdanie z lektury „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Cześć dalsza powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej• „Ten obcy" - dalsze losy bohaterów • Ten obcy - opracowanie , problematyka, bohaterowie • Rola domu rodzinnego w życiu człowieka.

Refleksje po lekturze „Tego Obcego" • Jak rozwijała się przyjaźń bohaterów utworu „Ten obcy"? • Irena.

ŻAL MI WAS RODACY 03 grudnia 2018, z IP: 5.173.248.121 jpdl co tu sie dzieje w komentarzach, jakieś dziecko pisze puru ruru majtki z guru dupa trupa sraka maka, tam jakiś debil przejechałDrogi Zenku! Bez sensowną rzeczą było okradanie , trzeba było pożyczyć od nas. na podstawie tego zdania chciałabym Ci powiedzieć że za mało ci odwagi, która w życiu jest nie zbędna.Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy "na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ". W jakiej miejscowości najczęściej toczy się akcja? w Olszynach. w Łętowie. w Strzemienicach. w Strykowie. Nad jaką rzeką toczy się rozgrywana akcja?napisz chaarkterystykę Zenka z Ten Obcy Głównym bohaterem lektury p.t.:„ Ten Obcy" jest Zenek Wójcik, szesnastoletni chłopak pochodzący z Wrocławia. Jego matka nie żyła, a ojciec alkoholik nie interesował się synem. Dlatego Zenek uciekł - autor: Madzialenka2009 5.10.2011 (20:24) napisz chaarkterystykę Zenka z Ten Obcy napisz chaarkterystykę Zenka z Ten Obcy„Ten Obcy" to jedna z najlepszych książek Ireny Jurgielewiczowej.

Powieść zmusza nas do refleksji nad własnym życiem.

Autorka porusza w niej różne problemy moralne naszych rówieśników, dzieci z rozbitych rodzin. Z takich właśnie pochodzą Ula i Zenek. Czytając lekturę dowiadujemy się, że Zenka ojciec to alkoholik, a on sam .Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy. Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej. Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Testy \ Lektury szkolne \ .Test z lektury "Ten obcy" - poziom trudny. wikipedia.org. Z jakiego powodu ucierpiał Zenek na początku książki? Złamał sobie rękę .test sprawdzajĄcy umiejĘtnoŚci z lektury"ten obcy" ! Mam na imię Jasmina i postanowiłam zrobić test o wiedzy na temat tej lektury.Życzę szczęścia:) Pamiętajcie tylko jedna dobra odpowiedź!Zobacz quiz: "Ten obcy" Irena Jurgielewiczowa. Kto jest autorem przygód o Kubusiu Puchatku? Jakie nazwisko widniało na tabliczce przed domkiem Kubusia Puchatka?Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Ten obcy, którą napisał Jurgielewiczowa Irena, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Ten obcy to powieść dla młodzieży napisana przez Irenę Jurgielewiczową. Książka przybliża młodemu czytelnikowi problematykę związaną z przyjaźnią, pierwszą miłością, rodziną, zrozumieniem tego, co odmienne i ukazuje, jak ważne są to wartości w życiu człowieka.Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. ZapraszamyTen obcy - powieść napisana przez Irenę Jurgielewiczową.Jest lekturą obowiązkową w klasie VI szkoły podstawowej. Jej kontynuacją jest powieść "Inna?Powieść ta została wpisana na Listę Honorową H.Ch. Andersena (), na którą wpisywane są wybitne książki współczesnych pisarzy z całego świata, służące ideom przyjaźni i zbliżenia między dziećmi i młodzieżą .Irena Jurgielewiczowa, "Ten obcy" - czy nawet wysoki poziom pytań nie zdoła Cię pokonać w sprawdzianie znajomości tej książki? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!( ͡° ͜ʖ ͡°) 24 kwietnia 2019, z IP: 188.146.170.5 musicie zaznaczyc w prze ostatnim zadaniu ze przyszedl do niej chłopiec, który opowiedział jej swoją historię i na jej podstawie napisała książkę to bedziecie miecZnajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Ten obcy, którą napisał Jurgielewiczowa Irena, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2. Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.Napisz dalszy ciąg powieści ,,Ten Obcy'' zadanie dodane 24 stycznia 2017 w Język polski przez użytkownika mariolcia123 ( 140 ) [Szkoła podstawowa] wypracowanie.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz