Kartkówka chłopcy z placu broni

27 listopada 2019 14:58


W szkole za kartkówkę z tej lektury dostałam dwóje 😝. Maja_Guzniczak • 4 dni temu. Twój wynik: 22/25Celujący (6) Czyżby „Chłopcy z Placu Broni" byli Twoją ulubioną lekturą? Wszystko na to wskazuje, ponieważ odpowiedziałeś poprawnie na wszystkie lub większość pytań! Jej.Mam jutro kartkówkę z lektury "chłopcy z placu broni". Pomóżcie dajcie wszystko co może mi pomóc błagam was Mogą być linki ze streszczeniami albo jakieś testy ze znajomości lektury Teraz będzie kartkówka ze znajomości a po nie chyba tydzień będziemy wspólnie ją przerabiaćOli która rysuję chłopców z placu broni 02 listopada 2019, z IP: 37.248.156.233 I co? 17/23 a ja dalej ni wiem jak zdobyć punkty a 4 test ile wkuwania. xzc diaksik 27 października 2019, z IP: 217.144.215.191 wejcie na youtube i wpiszcie Xcz diaksik K potem zaTest z lektury „CHŁOPCY Z PLACU BRONI". Ja już miałam z tego sprawdzian i dostałam pione B) Odpowiedz. Zablokuj Zgło .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY „CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA. gr 2 imię i nazwisko 1. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego? A Boka B Feri Acz C Młodszy Pastor D Starszy Pastor 2. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Ferenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - test z lektury. Czy dobrze znasz tę klasyczną węgierską powieść dla młodzieży? Rozwiąż test!Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt.

Chłopcy z Placu Broni Zawiera 23 pytań.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby. Gdzie rozgrywa się akcja utworu ? w Warszawie w Budapeszcie w Bukareszcie Kiedy rozgrywa się akcja powieści ? w XVIII w. na początku XX w. pod koniec XIX w. O jakiej porze roku rozpoczyna się akcja powieści ? w lecie na wiosnę jesienią Jaki stopień wojskowy miał Ernest .Był bohaterski, waleczny, zawsze gotowy do poświęceń w imię dobra Placu Broni, który traktował jak swoją małą ojczyznę. Był dobrym przykładem przywódcy, ponieważ wiedział, że samemu także należy przyznać się do błędu i nie próbował unikać kary tylko dlatego, że ma wyższą rangę, niż pozostali członkowie załogi.Witaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz Chłopcy z placu broni test.Sprawdź co wiesz o lekturze Chłopcy z placu broni test. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Akcja książki toczy się w Budapeszcie w roku 1899, w środowisku samych chłopców. Jeden z najmniejszych uczniów w całej klasie, Nemeczek, przekazuje Boki, który jest jego kolegą z klasy, zwitek papieru, na którym zapisane są szczegółowe informacje dotyczące spotkania wszystkich na Placu Broni.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.

Test z lektury "Chłopcy z placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.„TU BYLI CHŁOPCY Z PLACU BRONI".

Czyn ten miał wykazać, że nie boją się grupy Feriego Acza i mają odwagę wkroczyć na ich teren, kiedy są na wyspie. Nemeczek odważnie wystąpił naprzód, zapewniając, że chętnie dołączy do przewodniczącego. Obok niego stanął Czonakosz.Chłopcy z Placu Broni - Ferenc Molnár - streszczenie Wspaniała opowieść o przyjaźni, męstwie i honorze. -- Muzyka w tle: Montauk Point by Kevin MacLeod (incompetech.com) na licencji CC.Chłopcy z Placu Broni; Chłopcy z Placu Broni Sprawdź swoją znajomość fabuły powieść Ferenca Molnára pt. "Chłopcy z Placu Broni"takie Ŝ były barwy chłopców z Placu Broni. Bo były to narodowe kolory wojsk Wolnych Węgier w 1848 roku, kolory honvedów, czyli obro ńców Ojczyzny. Nie przypadkiem te Ŝ grupa zbieraj ących kit chłopców na swojej chor ągiewce wypisała zupełnie inne słowa ni Ŝ te,ten test dotuczy Chłopców z placu broni którzy walczyli o palc. czy im sie to udało zgadnij sam:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.

b) Gereb.

c) Czele. d) Nemeczek.Katalog Małgorzata Makowska, 2015-02-10 Rzekuń Język polski, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Chłopcy z Placu broni".Chłopcy z Placu Broni. Słowak. Jaki kolor miala kartka przyczepiona w Ogrodzie przez Boke? zielony. żółty. czerwony. fioletowy. bialy. Jak miał na imię mały jasnowlosy chlopczyk? Weiss. Boka. Kolnay. Nemeczek. Czele. Co powiedział doktor do taty Nemeczka?Wrogowie Chłopców z Placu Broni nazywali się: Chłopcy z Placu pod Kasztanami Czerwonoskórzy Żółtoskórzy Chłopcy z Placu pod Dębami : 1. Nemeczek był szeregowcem. Fałsz Prawda : 2. W jaki sposób umiera Nemeczek? Zmarł podczas wojny Przez to że wpadł do jeziora i się przeziębił Został postrzelony i zmarł z wyziębnienia .Chłopcy z Placu Broni napisał Ferenc Molnar.Urodził się 12 stycznia 1878, a zmarł 1 kwietnia 1952roku. Akcja rozgrywa się w 1889 roku na węgrzech (19wiek). Ta książka uczy nas wytrwałości i miłości do ojczyzny (w tym przypadku do Placu). Chłopcy bronili go jak własnego życia.Plik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder CHŁOPCY Z PLACU BRONI • Data dodania: 11 sty 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni". Sprawdź się! Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu BroniFerenc Molnar, "Chłopcy z Placu Broni" - czy znasz tę lekturę wystarczająco dobrze, by odpowiedzieć na zestaw naprawdę trudnych pytań? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!Kraków ukochanym moim miastem jest Tu przedziwne rzeczy dzieją się Strażak zawsze obok hejnał gra: Do re mi sol cis, cisis hes i fa Na pocztówce starej widzę siebie sprzed stu lat Jak w .Próbę przekupienia Słowaka - stróża tartaku i pozbycia się chłopców z Placu Broni podjął: a) Barabasz b) Feri Acz c) Gereb d) Nemeczek Rozwiązanie - Najbardziej elegancki wśród chłopców z Placu Broni był: a) Boka b) Czele c) Czonakosz d) Barabasz .Zasady panujące w grupie chłopców z Placu Broni: Chłopcy sami wybierają swego przywódcę i są mu posłuszni, dokładnie wykonują wszystkie jego rozkazy. Postępują zgodnie z zasadami honoru i sprawiedliwości. Są solidarni, wzajemnie sobie pomagają i czują się za siebie odpowiedzialni.chłopcy z placu broni • Sprawdziany z lektur • pliki użytkownika viktus przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Akcja powieści rozgrywa się pod koniec XIX wieku.doc, chlopcy z placu broni konkurs 64164.pdf„Chłopcy z Placu Broni" Ferenc Molnar - sprawozdanie z bitwy na Placu Broni TAGI: Chłopcy z Placu Broni bitwy Ferenc Molnar sprawozdanie Proszę Państwa emocje sięgają zenitu, podenerwowanie udziela się wszystkim, którzy będą brali udział w nadchodzącej bitwie o słynny już z wielu opowiadań Plac Broni.Wypracowania..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz