Kartkówka akademia pana kleksa

15 grudnia 2019 12:07


Pobierz: kartkówka akademia pana kleksa.pdf
Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy „Akademia pana Kleksa". Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem. Wystarczy, że podadzą poprawną odpowiedź.Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!a) do sekretów pana Kleksa b) do gabinetu chorych sprzętów c) do bajki o śpiącej królewnie d) do sypialni pana Kleksa 31. Dlaczego pan Kleks utracił wszystkie swoje umiejętności? a) Alojzy zniszczył tabliczki, na których zapisana była cała wiedza pana Kleksa b) Filip podpalił gmach Akademii i spłonęły cenne książki pana KleksaSprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.Lektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Bardzo polecam! 17 pytań.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraAkademia pana Kleksa - test z lektury. doggyster 2 lata temu. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. .test z lektury pt.''Akademia Pana Kleksa'' test dla klas IV zapraszam wszystkich tych, co są z klasy IV :)Plik TEST z odpowiedziami Akademia Pana Kleksa dobry.docx na koncie użytkownika poczta.anka • folder Akademia Pana Kleksa • Data dodania: 4 lis 2012AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docSprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej .Akademia Pana Kleksa Sprawdzian ze znajomości lektury Jana Brzechwy pt. "Akademia Pana Kleksa" 15 pyta .1. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa? Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej. Kto mógł uczyć się w Akademii ? W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A.

Jak miał na imię Pan Kleks ? Pan Kleks miał na imię Ambroży.

4.„Akademia pana Kleksa" - streszczenie szczegółowe, 1. Ta oraz inne bajki - streszczenie Adaś Niezgódka miał dwanaście lat i od sześciu miesięcy był uczniem Akademii pana Kleksa. Kiedy mieszkał w domu nic mu się nie udawało."Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury. pxhere.com. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii? Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagary. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcy.Akademia Pana Kleksa (1984) - polsko-radziecki film fabularny w reżyserii Krzysztofa Gradowskiego, będący adaptacją książki Jana Brzechwy o tym samym tytule.Akademia Pana Kleksa, Podróże pana Kleksa i jeszcze był Pan Kleksa w kosmosie, te części mi się bardzo podobały. Natomiast Tryumf Pana Kleksa już nie. Ja jako dziecko słuchałam tych książek na płytach winylowych (i nie tylko tych) i uwielbiałam to:) Odpowiedz UsuńJan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów. Nie będzie łatwo, ostrzegamy! Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań? Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!Hej! Jestem już trochę starsza i Pana Kleksa mam już dawno za sobą. Ale z przyjemnością mogę polecić ten blog mojemu kuzynowi, który wybiera się po wakacjach do 4 klasy.

Myślę, że to bardzo przydatne co robisz, ponieważ wiele dzieci może czerpać z tego korzyści.akademia pana.

dodany: 2017-01-03 20:01:49, przez: ami wim. super mama 10/10 he he mówią mi że dostałam bym ocene siedem śmieszne. dodany: 2016-12-11 20:01:16, przez: MikiMaja. jest napis nakóturym piętrze pan kleks przehowuje sekrety nacisnełam 3 a on mi rze zle.Piotr Fronczewski, Akademia Pana Kleksa Licensed to YouTube by SME (on behalf of Sony BMG Music Entertainment); Muserk Rights Management, and 1 Music Rights Societies(Kliknij aby rozwinąć opinię),,Akademia pana Kleksa" to pierwsza powieść, a czwarte dzieło jakie napisał Jan Brzechwa.Kolorowa okładka jest miła dla oka, a narysowane karykatury od razu mówią nam, że powieść jest napisana z humorem.Testy sprawdzające znajomośc lektury akademia pana kleksa ciekawa chemia sprawdziany.Z Akademii Pana Kleksa do kl iv SP" Czy Pinokio i Pan Kleks to Sprawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa kl prawdzian po omówieniu lektury Akademia pana Kleksa 1.Kto napisał utwór pt Akademia pana Kleksa ? 1p.Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zadanie 2 Wskaż niezgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa. Zadanie 3 Wskaż zgodne z treścią wysłuchanego fragmentu zdania na temat Akademii pana Kleksa. Zadanie 4 Przyjrzyj się schematowi przedstawiającemu Akademię pana Kleksa. Następnie podczas słuchania uzupełniaj schemat odpowiednimi informacjami.Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Przekonaj się sam! Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Przekonaj się sam! Szukaj. 0/24. Popularne. Kategorie. Quizy Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?• Streszczenie „Akademii pana Kleksa" w pigułce (z video) • Akademia pana Kleksa - bohaterowie • Akademia Pana Kleksa - opracowanie • Opis nauki w Akademii pana Kleksa • Opis poszukiwania skarbów • Historia Mateusza • Opowieść o Akademii pana Kleksa - główny wątek powieści • Czas i miejsce akcji „Akademii pana .Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )? Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Akademia Pana Kleksa to właściwie kopalnia pomysłów na lekturę.Tym razem postanowiłam skorzystać z pomysłu zaproponowanego przez GWO. Grę dydaktyczną na podstawie Akademii Pana Kleksa można znaleźć tutaj..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz