• szkolnasciaga.pl

Napisz opowiadanie o spotkaniu scrooge z bohaterem innego utworu literackiego

1 czerwca 2022 19:12


Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu. Pewnego razu Ebenezer po skończonej pracy wrócił do domu. Zaczął się zastanawiać, dlaczego inni ludzie podejrzliwie na niego .Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego Podczas tego spotkania bohater opowiada wigilijnego opowie o sobie oraz o przemianie w jego życiu pamiętaj aby twoje prace .Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego.Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody która zmieni losy jednego z nich.Opowiadanie powinno dowodzić że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową.napisz opowiadanie jednego z bohaterow lektury obowiazkowej z bohaterem innego utworu literackiego .Spotkanie to bedzie poczatkiem wspolnej przygody, ktora zmieni losy jednego z nich.Spotkanie bohatera Zemsty z innym bohaterem - przykłady.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swego życia.Znasz odpowiedź na zadanie: napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów zemsty z bohaterem innego utworu literackiego podczas ktorego jeden z nich opowie o jakimś śmiesznym wydarzeniu? Kliknij i odpowiedz.Znasz odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ,,Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swego życia.

Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów? Kliknij i odpowiedz.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie:.

Napisz krótki wiersz obowiązki domowe na wesoło 2019-11-21 17:51:32; Napisz rozprawkę w której odpowiesz na pytanie czy warto podejmować walki mimo świadomości przegranej argumentacji Odnieś się do podanego fragmentu Iliady znajomości mitu trojańskiego i do innego wybranego tekstu literackiego 2019-11-20 22:45:05Spotkanie z Mią Właśnie skończyłam czytać ósmą część z serii ,,Pamiętnik księżniczki" Meg Cabot. Jeszcze dziś mogłam oddać książkę do biblioteki. A więc o 1600 wyszłam z domu. W wypożyczalni nie było nikogo. Tylko w kafejce siedział jakiś chłopak.Napisz opowiadanie o spotkaniu freda siostrzeńca scrooge'a- z bohaterem innego utworu literackiego. podczas tego spotkania fred opowie o niespodziewanej świątecznej wizycie złożonej mu przez wuja. w wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postaci literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania. prosze pomużcie to na poniedzialek daje najj 200 słów plsZnasz odpowiedź na zadanie: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów ''dziadów cz II'' z bohaterem innego utworu literackiego (autorskie ). Z góry dzięki? Kliknij i odpowiedz.Napisz opowiadanie o spotkaniu Marka Winicjusza z bohaterem innego utworu literackiego w czasie którego przedstawi on jak zmieniły się jego uczucia do Ligii.

z góry dziękuję.Napisz opowiadanie o spotkaniu - zadanie wypowiedzi twórczej.

Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Temat 1: Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z .Był on zadziwiony przyjemnym, świątecznym nastrojem, jaki przepełniał wnętrze, tak że zdawało się ono zupełnie inne niż zazwyczaj.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterami innego utworu literackiego, w czasie którego bohater „Opowieści wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.Napisz opowiadanie o spotkaniu Rudego z bohaterem innego utworu literackiego. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich. Wypracowanie musi dowodzić, że dobrze znasz lektury.

Twoja praca ma liczyć minimum 200 wyrazów.

Wystarczy mi sam pomysł.Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie ktorego bohater Opowieści wigilijnej przedstawi najbardziej znaczace wydarzenie w swoim życiu. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz obie postacie. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów. Proszę o szybką odpowiedź klasa 8a) tematu o charakterze twórczym (np. opowiadanie twórcze) oraz b) tematu o charakterze argumentacyjnym (np. rozprawka, artykuł, przemówienie). Każdy temat będzie wymagał odwołania się do obowiązkowej lektury szkolnej ORAZ/LUB do utworu bądź utworów samodzielnie wybranych przez ucznia.napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki. 0 głosów. 1,703 wizyt. Napisz opowiadanie o psie dunaju z książki ten obcy ! szybko. Opowiadanie z bohaterem lektury dzieci z bullerbyn.Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów „Zemsty" z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia. Wypracowanie powinno dowodzić, że bardzo dobrze znasz obie wybrane postacie. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów.SZYBKO J. POLSKI ! DUŻO PKT Napisz opowiadanie o spotkaniu Ebenezera Scrooge'a z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego bohater "Opowieści Wigilijnej" przedstawi najbardziej znaczące wydarzenie w swoim życiu.13.

Napisz opowiadanie o spotkaniu Małego Księcia z bohaterem innego utworu literackiego.

Podczas tego spotkania Mały Książę opowie o swej wizycie na Ziemi. W wypracowaniu wykaż, że dobrze znasz postacie literackie, które uczynisz bohaterami swojego opowiadania. Scrooge wraz z Duchem Przyszłych Wigilii odwiedza Twój dom. Opowiedz ."Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów lektury obowiązkowej z bohaterem innego utworu literackiego. Spotkanie to będzie początkiem wspólnej przygody, która zmieni losy jednego z nich. Wypracowanie powinno dowodzić, że dobrze znasz wybraną lekturę obowiązkową. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 wyrazów" - tak .Dzięki interwencji nadprzyrodzonych sił Ebenezer Scrooge z chciwego samotnika, staje się człowiekiem hojnym i pełnym dobroci. Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy głównego bohatera, gdyby jego dawny przyjaciel nie powrócił do. » Charles Dickens „Opowieść wigilijna" - charakterystyka duchów z „Opowieści wigilijnej"Moja ocena postaci Ebenezera Scrooge?a jest dwustronna. Bohatera przed odwiedzinami duchów, bezmyślnego, samotnego i egoistycznego, oceniam negatywnie. Natomiast odmienionego Scrooge?a oceniam pozytywnie. Po spotkaniu z duchami stał się on człowiekiem radosnym, wyrozumiałym, pomocnym i otwartym do ludzi.Napisz współczesną wersję mitu o Tezeuszu i Ariadnie. Twoja praca powinna liczyć co najmniej 200 słów. O CHARAKTERZE TWÓRCZYM Napisz opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego, w czasie którego jeden z nich przedstawi najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia.Opowiadanie Cześnik i Mały Książę ( z lektur ) Witam mam takie zadanie domowe na JUTRO : To opowiadanie o spotkaniu jednego z bohaterów Zemsty z bohaterem innego utworu literackiego , w czasie którego jeden z nich przedstawia najśmieszniejszą sytuację ze swojego życia. Wypracowanie musiało dowodzić że uczeń bardzo dobrze zna obie wybrane postacie .Wyobraź sobie że spelnilo sie życzenie głównego bohatera wyslane w kosmos Wyobraź sobie że spelnilo sie życzenie głównego bohatera wyslane w kosmos napisz o tym opowiadanie.Opowiedz czego dotyczylo życzenie w jaki sposób sie spelnilo i co z tego wyniknelo..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz