Napisz charakterystykę porównawczą uli i pestki

24 listopada 2019 09:16


Z którą bohaterką "Tego obcego" chcesz się zaprzyjaźnić - charakterystyka porównawcza Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny. 1)Chciałabym opowiedzieć o bohaterkach książki pt: "Ten obcy". Postacie te to Ula Zalewska i Pestka Ubyszówna. 2a)Ula Zalewska ma 12 lat. Mieszka i uczy się w Warszawie.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy". Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli. Mam na polski napisać charakterystyke porównawczą Pestki i Uli z ,,ten obcy,,. wogule nie wiem od czego zacząć i wogule co w nim napisać.Pomóżcie prosze. Chętnie odpowiem na wasze pytania w miarę moich możliwości.Z którą bohaterką "Tego obcego" chcesz się zaprzyjaźnić - charakterystyka porównawcza Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny. 1)Chciałabym opowiedzieć o bohaterkach książki pt: "Ten obcy". Postacie te to Ula Zalewska i Pestka Ubyszówna. 2a)Ula Zalewska ma 12 lat. Mieszka i uczy się w Warszawie.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli z lektury Ten Obcy. chodzi o to, która jest według mnie lepsza:P Piszcie jak wy uważacie PROOOSZĘ O POMOC! ps.to ma zajmowac ok 2 strony:P Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-05-19 12:26:14Napisz charakteryzację Uli i Pestki z powieści ,,Ten Obcy ".

2013-04-28 15:37:45 Zadanie : Znajdź fragmenty do Uli i Pestki (Ten Obcy ) 2016-09-19 16:18:28 Nie za.

Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy". Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli z lektury Ten Obcy! chodzi o to, która jest według mnie lepsza:P Piszcie jak wy uważacie PROOOSZĘ O POMOC!Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Napisz charakterystykę Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny z lektury ,,Ten Obcy''?Pestka i Ula są to dwie różne postacie. Pestka jako odważna, pewna siebie, stanowcza jest przeciwieństwem do Uli, jako nieśmiałej, skromnej i zamkniętej w sobie dziewczyny. Uważam, że Ula powinna od razu zaufać ojcu, a Pestka nie powinna popisywać się przed Zenkiem i wybaczyć matce jej złość.Pestka Ubyszówna jest jedną z drugoplanowych bohaterek powieści pt. „Ten obcy". Jest ładną, wysoką i smukłą trzynastolatką o ciemnych włosach i jasnych oczach, których spojrzenie wydaje się czasem przenikać do szpiku kości. Podobnie jak reszta dzieci, spędza w Olszynach wakacje, na co dzień zaś mieszka w.Zadanie: lektura ,,ten obcy quot napisz charakterystykę uli zalewskiej , ,mariana i julka bez zenka i pestki proszę ale krótkie d Rozwiązanie: ula zalewska, była przyjaciółką pestki dziewczynka w dzieciństwie została wychowywanaZadanie: napisz charakterystyke uli zalewskiej quot ten obcy quot Rozwiązanie:jedną z głównych bohaterek powieści quot ten obcy quot jest urszula zalewska jest to córka doktora zalewskiego, która po śmierci matki mieszka z ciotkami w warszawie latem wyjeżdża do ojca na wakacje czas w olszynach spędza z trójką przyjaciół pestką, marianem i julkiem ula to cicha, spokojna .Ula ma około trzynastu lat, jest pół sieorotą i mieszka razem z ciotkami w Warszawie.

Wakacje spędza z ojcem, lekarzem, w Olszynach.

Szanuje go, lecz nie utrzymuje z nim bliskiego kontaktu. Mama Uli zmarła, a dziewczyna ma żal do ojca, że ten powtórnie się ożenił. Ulka ma wiecznie zamyślone oczy oraz piękne, jasne włosy.ZadajPytanie.pl - ZadajPytanie.pl - charakterystyka porównawcza pestki i uli - ten obcy. Zaloguj się: Zarejestruj si .Ten obcy! napisz charakterystyke porównawczą uli i pestki Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie. Pestka Ubyszówna to otwarta , przebojowa , pewna siebie dziewczyna - Zupełne przeciwieństwo swej przyjaciółki. Chcąc zaimponować Zenkowi zachowuje się jak chłopak.Z którą bohaterką "Tego obcego" chcesz się zaprzyjaźnić - charakterystyka porównawcza Uli Zalewskiej i Pestki Ubyszówny. 1)Chciałabym opowiedzieć o bohaterkach książki pt: "Ten obcy". Postacie te to Ula Zalewska i Pestka Ubyszówna. 2a)Ula Zalewska ma 12 lat. Mieszka i uczy się w Warszawie.Napisz charakterystykę porównawczą Uli Zalewskiej i Pestki z lektury "Ten obcy" Daję naj !. Pestka Ubyszówna to otwarta , przebojowa , pewna siebie dziewczyna - Zupełne przeciwieństwo swej przyjaciółki. Ula nie ma mamy , jej kontakty z ojcem nie są zbyt dobre , wychowują .Pestka Ubyszówna jest najlepszą przyjaciółką Uli Zalewskiej. Mieszka w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje z matką. Pestka jest ładną, zgrabną dziewczyną o czarnych, puszystych włosach i szarych oczach.

Jest świadoma swojej urody i tego, że podoba się chłopcom.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Napisz.

Poznajemy ją w chwili, kiedy razem z mamą przyjeżdża na wakacje do niewielkiej miejscowości.Napisz charakterystykę porównawczą Uli i Pestki z Książki TEN OBCY. Dopytaj ; Obserwuj Zgłoś nadużycie! od Miley16 01.12.2009 Zaloguj się by dodać komentarz Odpowiedź .Bohaterami ksiązki "Ten obcy" jest Ula, Pestka, Marian, Julek oraz Zenek. Ula i Pestka różniły się wyglądem oraz charakterem. Pestka była bardzo zaradną i pomysłową dziewczynką. Była bardzo wesoła i gadatliwa. W rozmowie z Zenkiem to ona cały czas mówiła. Przez swoją gadatliwość często nie dostrzegała nastrojów Uli i tego .Przydatność 65% Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy". Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.Charakterystyka porównawcza Pestki Ubyszówny i Uli Zalewskiej. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.

Oprócz: Charakterystyka porównawcza Pestki Ubyszówny i Uli Zalewskiej.

Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera książki Jurgielewiczowej „Ten obcy" Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Julka Milera na podstawie powieści Ireny Jurgielewiczowej „Ten obcy" Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny JurgielewiczowejPrzydatność 65% Charakterystyka porównawcza Pestki i Uli - "Ten Obcy" Na szczególną uwagę zasługują dwie dziewczyny - Pestka i Ula. Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. „Ten obcy". Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.charakterystykę porównawczą, w której opisuje się dwie postacie,. Zawsze napisz, kogo opisujesz - koleżankę z ławki, ciocię, wymarzonego chłopaka, psa. Jeśli to bohater literacki, pamiętaj, aby podać, z jakiej książki pochodzi i kto jest jej autorem.Jak napisać charakterystykę porównawczą? Przykład charakterystyki porównawczej Charakterystyka porównawcza jest formą wypowiedzi, w której zestawia się ze sobą co najmniej dwie postaci.Jej najbliższa przyjaciółką była Pestka. Jednak nawet jej niechętnie opowiadała o sobie. Ula była nieśmiała i skryta. Mówiła niewiele, ale, ilekroć mogła, starała się pomóc każdemu, kto potrzebował jej rady czy wsparcia. Wiedziała, co jest słuszne. Kiedy Zenek okradł przekupkę, oddała jej pieniądze. Jednocześnie była ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz