Pytania i odpowiedzi do sprawdzianu z lektury w pustyni i w puszczy

3 marca 2020 22:40


Dajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy. „W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?Zobacz 14 odpowiedzi na pytanie: pytania do lektury w pustyni i w puszczy ? 1. Jaki był Staś ? - charakterystyka. Dlaczego porwali Stasia i Nel?Pytania do sprawdzianu z lektury "W pustyni i w puszczy". Oczekiwane odpowiedzi: 1. Po wodę chodzili nocą do Nilu. Zapasy żywności wzięli ze sobą, mieli również przygotowane w kryjówkach. Staś zabił lwa, później porywaczy. Drzewo, w którym mieszkali w puszczy (baobab). Staś otrzymał chininę dla chorej Nel, dostali .Test z lektury szkolnej W pustyni i w puszczy. Opis testu. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel? Sprawdź się rozwiązując ten krótki test. Rozwiąż test. W pustyni i w puszczy - Informacje. Gatunek.Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza. Życzę miłego rozwiązywania. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSzczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Test z lektury: „W pustyni i w puszczy".

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Zauważyłeś literówkę, błąd ortograficzny lub stylistyczny? Napisz do nas. Sprawdź najnowsze posty na Instagramie! @samequizy. sz.p.michal.g. 1219 Obserwuj. Odpowiedz na randomowe pytania i dowiedz się, z jakim kolorem .Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0. W jaki mieście mieszkali bohaterowie? W Port-Saidzie W Chartumie W Medinet W Fajumie : 1. Wszelkie pytania, uwagi i zmiany w katalogu prosimy kierować do: [email protected] Wszelkie pytania, uwagi dotyczące Platformy Edukacyjnej prosimy kierować do: .15 Pytań o lekturze ,,W pustyni i w puszczy". Piotrex123 4 lata temu. 3 Obserwuj. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. Zawiera nieodpowiednie treści? Wyślij zgłoszenie. Sprawdź najnowsze posty na. Zgadzam się jeśli chodzi o włosy bo to pytanie jest od czapy. Odpowiedz.Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY"Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H.

Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Sprawdź, ile pamiętasz!.

błagam pomóżcie zadanie 2 a jeśli umiecie jeszcze. stosunek stasia doinnych ludzi w książce ,, W pustyn. Test w pustyni i w puszczy; Wypracowanie Felix Net i Nika oraz Gang Niewidzialny. błagam pomóżcie zad 6 plissHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!Szczegółowy test z lektury. Dokładniejszy niż streszczenie :) testomaniak.pl. Usunąć ten komentarz?. Wylosuj określoną liczbę pytań. Wybierz konkretne pytania Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami. Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie nazwisko miała .Wylosuj określoną liczbę pytań. Wybierz konkretne pytania Zamień pytania z odpowiedziami Pomiń pytania z błędami (0) Lista pytań Test z lektury W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań / Jakie jest prawdziwe imię Nel? NellyZgłoś błąd; Jak na nazwisko ma Nel?Wybierz prawdziwą odpowiedź.

Powodzenia!.

Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''. ähnliche App erstellen. ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigen. merken in "Meine Apps"Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Charakterystyka Stasia zlektury W pustyni i w puszczy Temat plan wydarzeń lektury ,,W pustyni i puszczy" rozdział 27,28,29,30 stosunek stasia doinnych ludzi w książce ,, W pustyni i w puszczyWięcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .TESTY I MATERIAŁY W pustyni i w puszczy (sylvia112) • pliki użytkownika nazgull1 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Henryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.jpg, karta odpowiedzi w pustyni.docWitaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę.

Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2. Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka • Portugalczyk i Angielka • Anglik i Polka 3."W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.2. Opisz przygode z lektury z lektury " W pustyni i w puszczy " która cie najbardziej zainteresowala. 3.Charakterystyka wybranej postaci Prosze o pomoc musze wybrac jeden temat z 3 podanych i napisac na jego temat wypracowanie to jest na jutro prosze o szybka pomoc"W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza - sprawdzian wiadomości i umiejętności z lektury Beata Jabłońska "W świecie gdzie dobro i miłość zwyciężają" - test ze znajomości baśni w klasie IV Lidia Brus "Wędrówka do Ziemi Obiecanej" - test sprawdzający znajomość przeczytanego tekstu dla klasy II gimnazjum Ola BednarskaW pustyni i w puszczy ukazywała się w odcinkach w „Kurierze Warszawskim" w latach 1910-1911, po raz pierwszy jako całość została wydana w 1911 roku. Skierowana do młodego czytelnika ukazuje szeroki opis realiów Afryki — jej kultury, konfliktów, a także przyrody.220 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 2. Startuj z nami! praca, nauka, rozrywka. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: Poczta/Dokumenty:. Wszelkie pytania, uwagi i zmiany w katalogu prosimy kierować do: [email protected] Wszelkie pytania, uwagi dotyczące Platformy Edukacyjnej prosimy kierować do: ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz