• szkolnasciaga.pl

Napisz wypracowanie o swojej rodzinie

29 listopada 2023 02:00


Napisz wypracowanie o swojej rodzinie. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Napisz wypracowanie o swojej ulubionej książce.Zadanie: krótkie opowiadanie po rosyjsku o swojej rodzinie Rozwiązanie:po rosyjsku , to po polsku moja rodzina pochodzi ze szczecina gdzie się rozpoczęła nie ma dnia w którym wszyscy z rodziny się nie śmiali i nie robili zakupów albo gdzieś wyjeżdżali , ogólnie moja rodzina jest .Napisz 10 zdań po angielsku o swojej przyszłości w czasie will ( daje naj ). Mógby ktoś sprawdzić moje wypracowanie 2019-11-25 18:44:19;. Napisz 8 zdań o swojej rodzinie po angielsku ? pomocy xddlubię ciastka <3. Napisz przynajmniej 10 zdań na.Napisz 8 zdań o swojej rodzinie po angielsku ? pomocy xdd 0 ocen | na tak 0%. 0 0 Odpowiedz. Odpowiedzi *Guana odpowiedział(a) 22.09.2012 o 15:49 My family is very nice for me. They are clever, but sometimes they are stupid too. .Napisz kilka zda.Zobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Co napisać w historii mojej rodziny? Dawno temu jak bylam mała lubiłam jak babcia mi opowiadala bajki na dobranoc.ale nie czytala tylko opowiadała mi o swoim zyciu.jak poznała swojego męza i jakich miala rodzicow zostalo mi duzo z tych wspomnien w pamieci-ale też czesto jak juz bylam starsza lubilam jej sluchać jak opowiadala mi swoje historie .Napisz o sobie,rodzinie,szkole, kolegach,zainteresowaniach i planach na przyszłośc.

Mam mały problem mam napisać wypracowanie o sobie.

W sumie to już napisałam i chce żebyście ocenili oraz powiedzieli co jeszcze mam napisać ,,. Przetłumaczyć z polskiego na angielski o swojej .napisz o swojej rodzinie Zgłoś nadużycie. Zadanie jest zamknięte. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność. napisz wypracowanie składające sie z conajmniej 100słow na temat,,ulubiony Przedmiot: .Muszę napisać wypracowanie na temat swojej rodziny po rosyjsku. 0 głosów. 4,124 wizyt. Napisz po rosyjsku o swojej ulubionej gazecie lokalnej. zadanie dodane 14 stycznia 2011 w Język rosyjski przez użytkownika martaf17 (10) [Szkoła podstawowa]Moja rodzina składa się z pięciu osób. To są: moja mama, mój tata, mój brat, moja siostra i ja. Moja mama nazywa się Anna. Ona ma 55 lat i pracuje jako sekretarka w międzynarodowej firmie. Uważam ją za bardzo tolerancyjną i mądrą. Ona jest elegancką kobietą. Moja mama interesuje się językami obcymi.Członkami mojej rodziny są: mama, tata, brat i ja. A najważniejszy jest pies, którego dostałam w urodzinowym prezencie od brata. Mieszkamy w dwupokojowym mieszkaniu, w bloku. Mama Małgosia to księgowa uwielbiająca porządek. Lubi pracować i sprzątać. Bardzo dobrze gotuje. Jest świetną gospodynią domową. Ponadto ładnie rysuje.Rosyjski:Napisz wypracowanie o obowiazkach domowych w swojej rodzinie.

(Uzyj czynnosci: wycierac kurze,wynosic smieci,myć naczynia,nakrywac do stołu,kupować produkty , pomoagac.

Kto zagrał główną rolę, co Ci się w nim podobało. Your favourite pet. Wypracowanie o twoim zwierzątku domowym - psie. Co ci się w nim podoba, jak go traktujesz. Przykład wypracowania na temat Moja rodzina. Rozpoczęcie i zakończenie .Wersja Polska Drogi Johnie Co u ciebie Dziękuję za list i twoje zdjęcie Tak jak prosiles w liscie opisze siebie i swoja rodzinę Wraz ze swoja rodzina. sciaga.pl menu. profil Język angielski. Polsko - Angielski list do kolegi - opis swojej rodziny i samego siebie. .Napisz list do świętego Mikołaja a wnim informacje o swojej rodzinie lub o szkole. Zgłoś nadużycie. Nie wiem czy to wypracowanie jest fajne, bo pisałam w biegu ;)Pomożecie mi napisać opowiadanie o swojej rodzinie? (na język polski może być długie) z góry dzięki .Często jest tak, że czytamy książki, albo oglądamy filmy przedstawiające historię znanych rodów. Zadziwia nas, jak wiele zwrotów, sukcesów i porażek może spotkać jedną rodzinę na przestrzeni kilku pokoleń. Przychodzi nam wówczas na myśl, że bohaterowie tych opowieści byli jacyś wyjątkowi, lecz prawda jest taka, że historia każdej rodziny może być pasjonująca .Moja rodzina jest bardzo duża. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.

Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.

Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Jurek zaczął się interesować swoją rodziną, ponieważ w szkole zadano mu wypracowanie na temat: „Co wiesz o swojej rodzinie?". Wtedy zrozumiał, że właściwie bardzo niewiele wie. Poprosił o pomoc babcię Zenobię, która znała wszystkich w rodzinie i o wszystkich coś wiedziała.Napisz List o sobie i swojej rodzinie do anglojęzycznego kolegi lub koleżanki. W liście umieść następujące informacje:-poinformuj go/ją gdzie i z kim mieszkasz-podaj wiek , zawód swój i swoich rodziców-opisz wygląd jednego z członków swojej rodziny-zapytaj go/ją o rodzeństwo i wiek LIST OD 120 DO 150 SŁÓW:( :( :cry::D Potrzebuję to na dzisiaj do szkoły, więc bardzo proszę o pomoc ;) Pozdrawiam wszystkich :* Cześć nazywam się Gabrysia i mam szesnaście lat. Moja najbliższa rodzina składa się z pięciu osób. Ja, moi rodzice, moja siostra i mój brat. Z nami mieszka również nasz kot, który wabi się Leon i ma siedem lat.Tylko bogaci ludzie mogą poprawić jakość swojego życia. Czy się z tym zgadzasz?. Moja rodzina (forma: list nieformalny) Mój przyjaciel. Pocztówka z wakacji. Komentarze (9). Przydałby się esej, czy film jest lepszy od książki.

Ale ogl wypracowania super! :) pjjona13.

26 lis 2013.Ja to jednak widzę inaczej - dla mnie wszyscy jego mieszkańcy są po prostu jedną wielką rodziną! Małe ojczyzny są czymś bardzo istotnym. To strony, skąd pochodzimy, gdzie znamy każdy kąt. Czujemy się tam swobodnie, bo wiemy, że ludzie są do nas dobrze nastawieni, że traktują nas, jak swojego.Bardzo lubię zimę, gdyż wtedy wyjeżdżamy w góry i jeździmy na nartach. Zimą też są święta i wtedy cała moja rodzina spotyka się przy wspólnym stole. Oprócz mojej najbliższej rodziny przyjeżdża też ciocia z wujkiem z Gdańska oraz babcie i dziadek. Uwielbiam te spotkania, gdyż kocham moją rodzinę.Kurs do matury ustnej z angielskiego - poziom podstawowy Dane personalne, mówienie o sobie i rodzinie.Napisz kilka zdań o swojej rodzinie po angielsku Daje oceny. xDonna; 9.01.2011 zmieniony A napisz pare zdan po polsku to sprubuje po angielsku. Na razie mam tyle : My family is strange. My Dad Robert comes back home around six. He is ussually tired after work but he often plays with me.Chcielibyśmy Was zachęcić do przesyłania nam swoich historii rodziny! Przesłana przez Was historia zostanie opublikowana na naszym Blogu oraz jej autor otrzyma roczny Premium Abonament. Wielu z Nas posiada oryginalne historie swojej rodziny, może też przez Nasz portal ktoś odnalazł krewnych - wszystkie historie zostaną umieszczone na naszym Blogu!napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku. - rozwiązanie zadania. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest. List o zgubionym telefonie / Beschreibe in einem Brief, wie du dein Handy verloren hast. Sport i zdrowie w twojej rodzinie / Sport und Gesundheit in deiner Familie.Nie było z tym żadnego problemu, gdyż doskonale zdawałem sobie sprawę, że Emil ucieszy się z dużych klocków lego z jego ulubionej serii, śmiesznego, wręcz karykaturalnego misia o głowie wielkości dyni, ubranego w zieloną bluzę z kapturem, w której wyglądał jeszcze bardziej zabawnie i zestaw puzzli o dokładnie stu dwudziestu .Biografia to szczegółowy opis życia i dokonań wybitnej osoby. Czasem można spotkać także autobiografię, czyli biografię , w której to autor opisuje swoje życie. Jak napisać biografię Przed napisaniem biografii należy zebrać jak najwięcej informacji o opisywanej osobie..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz