Napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat za 20 lat

21 listopada 2019 08:22


świat za 20 lat: - ludzie będą mieli latające samochody - nie będzie szkoły - będą gadające zwierzęta - wynajdą lek, żeby żyć do 300 lat - każdy będzie sławny - nie będzie czegoś takiego jak "bieda"Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Całkowity odlot, tak sobie ostatnio myślałam, że przez ostatnie 20 lat świat poszedł tak daleko, że to jest nie do wyobrażenia. Za 20 lat samochody będą latać, będę miała 37 lat :P laptopy będą tak przenośne że zmieszczą się do kieszeni, telefony będą takie małe i tak [CENZURA]* że nie będą sie rysowały, dzieci wracając ze szkoły nie będą miały tyle zadane co ja .Nasz świat za 20 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Zamykam oczy i próbuję wyobrazić sobie nasz świat za sto lat. Najpierw życie codzienne. Oprócz ludzi, po ulicach przechadzać się będą wyglądające jak żywe istoty roboty. Człowiek samotny, bez przyjaciół, będzie mógł sprawić sobie przyjaciela lub kilku w specjalnym sklepie.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat? - Wypracowanie.

Ciężko jest przewidzieć, co przyniesie ze sobą przyszłość, lecz za 100 lat świat na pewno nie będzie.

Podobne wypracowania. Napisz list do Nemeczka, bohatera powieści .nie wyobrażam. Skoro teraz jest już źle, to za 20 lat nie będzie dobra. Ludzie nie będą się oszczędzać w wulgaryzmach i używkach, dzieci często będą pytać - a co to jest szkoła. Rząd jak zwykle będzie się kłócił, ludzie kompletnie zapomną o zieleni, zwierzętach i konsekwencjach.Ja za 20 lat. Wypracowanie Gdy pomyślę o sobie za dwadzieścia lat, dopadają mnie różnego rodzaju obawy. Przez ten czas czeka mnie tyle nowych przeżyć, trudnych wyzwań, ale i pewnie wspaniałych chwil, że myślę o tym okresie z niesłabnącym lękiem i zachwytem.Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych. Także stworzą sztuczne zwierzęta.Zadanie: napisz wypracowanie jak wyobrażasz sobie świat i ludzkść za 90 lat Rozwiązanie: wyobrażam sobie że za 90 lat świat sie zmieni wszytkie marzenia się spełnioł każdego Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do .Jak będzie wyglądał świat za 20 lat? Prognozy amerykańskiego wywiadu 11 gru 12 19:31.

Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie .Całkiem.

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Jak wyobrażacie sobie świat za 20/30 lat: takie luźne przemyślenia. napisał(a): Takie gadanie powtarza się przynajmniej od 18 wieku. Nie wyobrażam sobie, by świat za 20-30 lat jakoś bardzo się zmienił.Głównie dlatego,że świat lat 70tych czy 80tych tez jakoś wielce nie .Świat za lat będzie większy i wzbogaci się o jeszcze inne gatunki zwierząt oraz roślin Ludzie za pomocą promów kosmicznych będą mogli odwiedzać się na. sciaga.pl menu. Jak wyobrażasz sobie świat za 200 lat Podobne tematy.No właśnie - jaki? Jakie wynalazki się pojawią, z jakich urządzeń będziemy korzystać? Czyli jak wyobrażacie sobie Świat technologii za 20-25 lat? Oto najciekawsze wypowiedzi naszych .Raczej w ciągu 3 lat aż takie cuda się nie wydarzą, ale widać, jakie wyobrażenie o XXI wieku mieli ludzie jeszcze 20-30 lat temu.

Pamiętacie, jak Wy wyobrażaliście sobie XXI wiek jako dzieci? Czy Wasze fantazje się ziściły? A jak.

Opis Moja szkoła to niezwykle piękny, stary budynek, którego jedna ze ścian pokryta jest pnącym bluszczem. Gdybym miał wyobrazić ją sobie za sto lat, myślę, że jej wygląd całkowicie się zmieni i nie będzie już ona taka sama, jaka jest obecnie.Jak wyobrażam sobie świat - Albert Einstein. który jeszcze za życia stał się legendą. Banalne cele dążeń ludzkich: posiadanie, powodzenie w oczach bliźnich, zbytek, już od najmłodszych lat darzyłem lekceważeniem.Chyba każdy z nas zastanawiał się czasem nad tym jak będzie wyglądał świat za 100 lat. Często spotykamy newsy, które informują o tym, że już za 50 lat powstaną super hiper wysokie biurowce i podwodne miasta, a w 2145 roku będziemy spędzać wolne weekendy na Marsie.Jedna z nich głosi, że wypracowanie to nie epopeja narodowa, dlatego nie trzeba się silić na wymyślenie pięknej inwokacji. Początek nie musi być ani długi, ani piękny, najważniejsze, aby nie trzeba było ślęczeć nad nim godzinami. Równie dobrze można napisać cokolwiek, np. przepisać temat swoimi słowami, i mamy problem z głowy.☞ Ebook - EPUB, MOBI. Jak wyobrażam sobie świat.

Przemyślenia i opinie - Albert Einstein.

Pobierz i przeczytaj fragment ebooka za darmo. Wydawca: Copernicus Center Press. Formaty na czytniki Kindle, PocketBook oraz telefony z systemami Android, iOS, Windows. Za kupno Każdej Książki otrzymasz Kod Rabatowy.Wybiegając w odległą przyszłość myślimy o latających samochodach albo robotach, które zdążyły zastąpić już człowieka w każdej sytuacji. Samsung poszedł o krok dalej. W opublikowanym niedawno raporcie „SmartThings Future" przewidział, jak będzie wyglądało nasze życie za 100 lat. Podwodne miasta, czy drukowanie wymarzonego posiłku to zaledwie początek'Napisz do siebie list, który przeczytasz za 20 lat. Niech ten list przypomni, Tobie dorosłemu, o tym co jest dla Ciebie ważne teraz." Drogi 46 latku Piśzę do Ciebie bo mogłeś już zapomnieć co było w czasach twej młodości najważniejsze.Około 30 lat temu komputer osobisty zaczął trafiać pod strzechy, rewolucjonizując społeczeństwo pod względem sposobu życia. Eksperci z Kaspersky Lab postanowili uczcić ten okres, próbując wybiec w przyszłość i wyobrazić sobie, jak technologia informacyjna może rozwinąć się i zmienić nasze życie w nowej cyfrowej rzeczywistości 2045 roku, czyli za 30 lat.Zacząć należy od tego, że Jak wyobrażam sobie świat to nie biografia. Historii życia genialnego fizyka dotyka ta książka tylko na tyle, na ile ma to znaczenie dla poruszanego akurat zagadnienia.Tak będzie wyglądał świat za 20 lat - skopiują nasze mózgi Telepatia FreeIsochronic Tones / Youtube.com Świat danych oraz potężne algorytmy i analizy są w stanie bardzo dokładnie określić, kim jesteśmy, i przewidzieć, co będziemy chcieli zrobić (…).Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Firma Orange przygotowała ciekawą stronę internetową - Future Self, na której w bardzo prosty sposób możemy sprawdzić, jak będziemy wyglądać za 20 lat. Rezultaty mogą wprawić niektórych w zdumienie.Jak napisać. Jeżeli chciałbyś dokładnie wiedzieć, jak napisać zadane Ci wypracowanie, ta strona powstała specjalnie dla Ciebie. Tutaj znajdziesz opisy wszystkich spotykanych w szkolnej praktyce rodzajów wypracowań, od rozprawki i charakterystyki, przez opowiadanie, opis, esej, do form praktycznych takich, jak zaproszenie, dedykacja, ogłoszenie..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz