Napisz sprawozdanie z lektury ten obcy

11 stycznia 2020 02:58


"Ten obcy" Ireny Jurgielewicz to książka wyjątkowa i niezwykle wzruszająca. Opowiada historię czwórki przyjaciół Pestki, Uli, Julka oraz Mariana, którzy pewnego wakacyjnego dnia spotykają na wysepce nieznajomego, rannego w nogę chłopca.Sprawozdanie z lektury. Mam napisać sprawozdanie (recenzje) do lekrury Ten obcy. Część pierwszą pani podała więc jako pracę domową mamy napisać część drugą oceniającą. Ma to mieć co najmniej 10 zdań. Z góry dzięki. Mogą to być też linki ale musi mieć 10 zdań!I mam pewne uwagi do Nieznajomego co tak skrytykował ten tekst. To jest sprawozdanie więc osoba pisząca nie będzie wymieniać wszystkiego ze szczegółami. A skrzacik nie napisał że ratował dziecko z rąk łobuzów. Tylko napisał że zaistniała sytuacja taka że przeciwstawił sie łobuzom, a innym razem uratował dziecko.Napisz opowiadanie o jednej przygodzie z lektury "Ten obcy" Proszę o pomoc. ! To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćOpowiadanie Ten Obcy. Elo, mam problem bo nie wiem co by wymyślić to zadanie jest na ten wtorek.Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy" Zadanie brzmi tak: Napisz z którym z przyjaciół z powieści "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić. Minimalnie musi to być na półtorej strony. Mam nadzieję że mi pomożecie. Ja chciałbym się zapr.Ma ktoś sprawozdanie z ''ten obcy''? Ma ono dotyczyć tego jak zenek uratował kogoś pod sklepemNapisz sprawozdanie z lektury ten obcy.

Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd -.

Oprócz: Napisz sprawozdanie z lektury ten obcy. Użytkownicy szukali również w naszych zbiorach:Niewiem jak napisać jakąś przygodę z Ten obcy na wypracowanie. Szukalam w necie ale tam za dużo nie ma. ;( Najprostszą i najciekawszą przygodą jest dla mnie JAK ZENEK URATOWAŁ ŻYCIE MAŁEGO DZIECKA. Mógłby mi koś napisać lub znalezc link z tą przygodą lub jakąś inną na necie .Moim zdaniem najciekawszym wydarzeniem w książce "Ten Obcy" jest fragment,gdy Zenek uratował małe dziecko przy sklepie. Pewnego dnia Marian,Julek,Pestka i Ula poszli do Zenka na wyspę,aby mu dać jedzenie.Bardzo się zdziwili,gdyż nie zastali tam Zenka.Był upalny dzień a przyjaciołom bardzo się chciało pić,wpadli na pomysł,aby iść do sklepu na oranżadę.Napisz streszczenie wybrany rozdział z lektury "Ten obcy" Kto mi napisze długie streszczenie każdego rozdziału z lektury ''Ten obcy'' Streszczenie lektury dla 6 klas SP pt. ,, Ten Obcy'' .Skopiowane ze strony zadane.pl ---.Film ,pt. ,,Sala samobójców" Zrobił na mnie ogromne wrażenie, pokazał problemy które dotykają pewną część ludzi, powiem szczerze, że po zakończeniu filmu zaniemówiłam.Uzależnienie od komputera odcięcie się od realnego świata to straszna rzecz, osoby które wpadły w coś takiego potrzebują pomocy .Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomościZobacz 1 odpowiedź na zadanie: Lektura ''Ten obcy''.

W imieniu Uli Zalewskiej lub Zenka Wójcika napisz sprawozdanie na podstawie wybranego punktu z planu.

- Zadane.pl Książka pt. "Krzyżacy" H. Sienkiewicza po prostu mnie zafascynowała. Dzięki niej można dużo się dowiedzieć o historii polski za czasów panowania zakonu Sprawozdanie z lektury. Sprawozdanie z lektury. Mam napisać sprawozdanie (recenzje) do lekrury Ten obcy.Ramowy plan wydarzeń lektury Ten obcy. Plan wydarzeń Ten obcy. Ten obcy napisz plan wydarzeń .ten obcy - plan ramowy ! proszeee , szybko pomóc mi w zadaniu dom. mam narazie 7 punktów , a musze mieć 20 , pomóżcie plan ramowy : 1 , Tajemnicze ślady na wyspie , 2 , Pierwsza rozmowa z nieznajomym , 3 , Plan działania - wizyta u doktora Zalewskiego , 4 , Na wyspie , 5, Wyprawa do Stryjowa .Ten obcy to powieść dla młodzieży napisana przez Irenę Jurgielewiczową. Książka przybliża młodemu czytelnikowi problematykę związaną z przyjaźnią, pierwszą miłością, rodziną, zrozumieniem tego, co odmienne i ukazuje, jak ważne są to wartości w życiu człowieka.Mam napisać wypracowanie dotyczące lektury "Ten obcy " 2010-03-01 15:29:06; Najnowsze bez odpowiedzi.Sprawdź znajomość lektury Ten Obcy.

Test zawiera pytania dotyczące fabuły i bohaterów książki Ten Obcy Ireny Jurgielewiczowej.

Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Testy \ Lektury szkolne \ Ten obcy; Ten obcy, test z lekturyDnia stycznia roku nasza szkoła zorganizowała dla klas szóstch wyjazd na przedstawienie teatralne pt Ten Obcy Spektakl ten miał miejsce w. sciaga.pl menu profil. Język polski. Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru. Napisz sprawozdanie z wycieczki do teatru drukuj. poleca 74 %Zenka irytowało to, że uważano go za włóczęgę, jednak nic nie robił, by ludzie przestali tak uważać.Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej Cześć dalsza powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej Sprawozdanie z lektury „Ten obcy" Ireny JurgielewiczowejPrzydatność 80% Charakterystyka Uli .Julek w drodze powrotnej mówił Marianowi, że to wszystko jest przez niego, ale Marian kazał mu się odczepić. Pestka z Ulą siedziały na werandzie. Pestka wypytywała Ulę, czy Zenek coś jej jeszcze mówił. Po chwili pogrążyły się w głębokiej zadumie. Ten rozdział bardzo mi się podoba, ponieważ jest ciekawy.Opracowanie lektury "Ten Obcy" I. Jurgielewiczowej. "Ten obcy" - streszczenie w 12 zdaniach. Książka zaczyna się przedstawieniem bohaterów: Pestki, Uli, Mariana i Julka, których miejscem zabaw stała się niewielka wysepka.

Któregoś dnia wakacji przybył na nią nieznajomy z ranną nogą,.Mam napisać sprawozdanie z lektury pt.

,,Szatan z siódmej klasy ''. Jak mamy napisać : 1. Część informacyjna - dane o książce : autor - Kornel Makuszyński, tytuł, rok wydania - 1951, wydawnictwo - Nasza Księgarnia 2. Gatunek literacki - Powieść 3. Czas - Czas Fabuły 1812 - 1937 i miejsce akcji - różne miejsca ale przede wszystkim w Bejgole 4.Sprawozdanie z lektury „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Uli .W międzyczasie Zenek powiedział nieco więcej o sobie: mieszkał we Wrocławiu, jego matka nie żyje, natomiast ojciec jest dla chłopca zły, nie chce go -- stąd ucieczka z domu.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami. Test z wiedzy o lekturze ,, Ten obcy " na tej stronie sprawdzisz swoje umiejętności z lektury pt.: ,, Ten obcy ".Co zapamiętałeś/łaś z tej lektury? - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera„Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej - plan wydarzeń; Sprawozdanie z lektury „Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Cześć dalsza powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny JurgielewiczowejStreszczenie lektury "Ten Obcy" Charakterystyka Zenona Wójcika - bohatera powieści "Ten Obcy" Charakterystyka Mariana(Ten obcy) Cześć dalsza powieści "Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej; Opowiadanie z lektury "Ten Obcy",,Ten obcy" to moja ulubiona lektura 😍. Jest świetna tak jak ten quiz! Odpowiedz. Zablokuj Zgło. Napisz do nas. Zarejestruj się .Tydzień wcześniej Ula napisała do Zenka, aby przyjechał do niej. "Wszyscy będą, więc i ty musisz być" - pisała. Byli bardzo szczęśliwi gdy się spotkał. Tyle mieli do opowiedzenia! Drugiego dnia od spotkania poszli na wyspę. Sprawozdanie z lektury „Ten obcy" Ireny ..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz