Sprawdziany w pustyni i w puszczy

27 grudnia 2019 04:55


TEST " W PUSTYNI I W PUSZCZY" czy dobrze przeczytałeś książkę ? 1. Jak Kali nazywał Nel (najczęściej) ? nie nazywał Jej. bibi i dobre Mzimu. Nie było w powieści Kalego. Nie wiem. Jakimi zwierzęciami byli Saba i King ? Nie było ich w powieści.Test z lektury: „W pustyni i w puszczy". Wklej tę wiadomość w ciągu 26min do 13 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność tego życzenia. Odpowiedz. Zablokuj Zgło .Szczegółowy sprawdzian ze znajomości lektury " W pustyni i w puszczy". Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami."W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Sprawdzian przygotowany dla klasy V. Pobierz (doc, 27,0 KB) Podgląd treści. TEST ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY „W PUSTYNI I W PUSZCZY" .Henryk Sienkiewicz, W pustyni i w puszczy Opracowanie: Anna Murdzek, Joanna Piasta-Siechowicz Scenariusz - plik pdfHenryk Sienkiewicz W pustyni i w puszczy.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012.

dorotkar / LEKTURY / SPRAWDZIANY / W PUSTYNI I W PUSZCZY / W PUSTYNI I W PUSZCZY - pytania.doc Download:.

Pobierz. 44 KB.W pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy, test z lektury Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy"HENRYK SIENKIEWICZ: „W PUSTYNI I W PUSZCZY' 1. Skąd porywacze, idąc przez pustynię, brali żywność i wodę? 2. W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy? 3. Jakie miejsce nazwano Krakowem? 4. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde? 5. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap .W pustyni i w puszczy - test wiedzy. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6. Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności. ZAMKNIJ X. Streszczenia.wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraIle wiesz o lekturze „W pustyni i w puszczy"? Mirusinda 3 lata temu. 44 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj. Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania. Quiz w Poczekalni. .Test znajomo ści lektury „W pustyni i w puszczy" 1. Na jakim kontynencie rozgrywa si ę akcja powie ści? • azjatyckim • ameryka ńskim • europejskim • afryka ńskim 2.

Jakiej narodowo ści były dzieci- główni bohaterowie ? • Amerykanin i Amerykanka • Polak i Angielka •.

Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki? Sprawdź, ile pamiętasz! Rozwiąż test!a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Lista pytań W pustyni i w puszczy Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Jakie nazwisko miała Nel? RawlisonZgłoś błąd; Jak nazywał się Staś? TarkowskiZgłoś błąd; W jakim mieście mieszkali Staś i Nel? w Port-Saidzie|Port-SaidZgłoś błąd Ile lat miał Staś? 14Zgłoś błąd Ile lat miała Nel? 8Zgłoś błądWitaj na stronie Quizz.pl. U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy 28.W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Zadanie klasowe z ,,W pustyni i w puszczy" Mam pytanie jakie mogą być tematy zadania klasowego z ,,W pustynia i w puszczy".

Proszę o pomoc osoba która trafiła w sedno i wiedziała nie zgadła ale wiedziała jakie będą tematy uznam.

Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''. ähnliche App erstellen. ähnliche App erstellen Kopie dieser App erstellen neue leere App mit dieser Vorlage erstellen weitere Apps mit dieser Vorlage anzeigen. merken in "Meine Apps"Zobacz quiz: "W pustyni i w puszczy" Henryk Sienkiewicz. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Piszę ten list, aby zachęcic Cie do przeczytania lektury. Ostatnio w szkole na lekcji języka polskiego przerabialiśmy lekture pt ,,w pustyni i w puszczy,,.Napisał ja Henryk Sienkiewicz. Ta książka opowiada o przygodach Stasia i Nel. Opowiem Ci je.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel! Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę. Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3. Startuj z nami! praca, nauka, rozrywka. zobacz szczegóły Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0. W jaki mieście mieszkali bohaterowie? W Port-Saidzie W Chartumie W Medinet W Fajumie : 1. Jaką broń .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię. Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany W pustyni i w puszczy .Wyniki dla: sprawdzian z w pustyni i w puszczy. Sprawdzian W pustyni i w puszczy.doc - Lektuty kl. 5 - Lektury. Plik Sprawdzian W pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika bajbus396 • folder Lektuty kl. 5 • Data dodania: 18 mar 2010W pustyni i w puszczy; W pustyni i w puszczy Test z lektury Henryka Sienkiewicza "W pustyni i w puszczy" 14 pyta .Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl. Są rzeczy, które też możesz otagować Sprawdzian z lektury w pustyni i w puszczy? Załóż własny blog!"Afryka, rok 1885 - trwa powstanie Mahdiego w Sudanie. Dwoje dzieci, Staś Tarkowski i Nel Rawlison, bawiąc się beztrosko nad brzegiem morza, rozkoszują się b..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz