Sprawdzian akademia pana kleksa

25 listopada 2019 09:52


Katalog Renata Jandziak, 2010-05-23 Różyca Język polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury "Akademia pana Kleksa" J. Brzechwy; grupa I, grupa II.„Akademia pana Kleksa" (lektura obowiązkowa) - ćwiczenie wprowadzające, plik: -akademia-pana-kleksa-lektura-obowiazkowa-cwiczenie-wprowadzajace.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Megatest, to nowoczesny serwis edukacyjny, oferujący darmowe testy. Rozwiązuj Quizy i zgarniaj atrakcyjne nagrodyNOWE Słowa na start! - seria dostosowana do nowej podstawy programowej, przeznaczona jest do nauczania języka polskiego w klasach 4-8 szkoły podstawowej. W ciekawy i przystępny sposób wprowadza uczniów w świat literatury, kultury i języka.a) do przyjaciela Pana Kleksa b) do Mateusza c) do golarza Filipa d) do fabryki dziur i dziurek 13. Alojzy był: a) zwykłym chłopcem b) lalką c) synem golarza Filipa d) przyjacielem Adasia 14. Pan Kleks bał się golarza Filipa i dlatego: a) schował się na strych b) zmniejszał się c) głośno krzyczał d) uciekł z akademii 15.AKADEMIA PANA KLEKSA • SPRAWDZIANY • pliki użytkownika dorotkar przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • AKADEMIA PANA KLEKSA TEMATY WYPRACOWAŃ.doc, AKADEMIA PANA KLEKSA TEST 2.docNOWE Słowa na start! , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , dlanauczyciela.plLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Bardzo polecam! 17 pytań.

- Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa. Serwis zamknięty. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdzian zaplanowany został jako podsumowanie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" w klasie IV, sprawdza znajomość tekstu oraz umiejętność czytania ze zrozumieniem. Arkusz uwzględnia zadania typowe dla sprawdzianu po klasie VI(zadania zamknięte, zadania z luką, zadania dłuższej ."Akademia pana Kleksa" - sprawdzian z lektury. Podaj imię i nazwisko autora książki pt. "Akademia pana Kleksa". Kim był Mateusz, zanim został szpakiem? 3. W co przemienia się pan Kleks na końcu książki? 4. Kto opowiada o wydarzeniach i w której osobie? 5. Przez kogo budzeni są .Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Przekonaj się sam! Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"? Przekonaj się sam! Szukaj. NOWA GRA. Popularne. Pomaluj świat od nowa i poznaj piosenkę, siostrę Twojego serca! Przetrwanie na NIE!J. polski - KLASA 4 A Lp. PRACA (pozostałe zadania - na bieżąco w zeszycie przedmiotowym) TERMIN 1. Opowiadanie twórcze o wakacjach - w zeszycie do ćwiczeń redakcyjnych. wrzesień 2. Dyktando ortograficzne - pisownia wyrazów wielką i małą literą.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.

Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.

Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się! Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się / Załóż konto. Testy \Oczy pana Kleksa są jak świderki i, gdyby nie binokle, które je osłaniają, na pewno przekłuwałby nimi na wylot. Jan Brzechwa "Akademia Pana Kleksa" 1.Przedstawiony fragment „Akademii Pana Kleksa" to: a) opowiadanie, b) plan wydarzeń, c) opis postaci. 2.Wygląd pana Kleksa można określić jako: a) zwykły i przeciętny,Lektura Akademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Lektura Akademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era ofertychemia-nowej-ery • Chemia Nowej Ery • pliki użytkownika JustineJag przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku. Mamy ponad 160.000 użytkowników. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie. .Akademia pana Kleksa - test z lektury. doggyster 2 lata temu. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. Udostępnij. Skomentuj.

Super! Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.

Nowe Popularne Kategorie Powiadomienia Więcej × Nazwa użytkownika: .Lista pytań Akademia Pana Kleksa - sprawdzian wiadomości Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań /. Jak miał na imię chłopiec uczęszczający do Akademii Pana Kleksa ( główny bohater )? Adam NiezgódkaZgłoś błąd; Jak miał na imię szpak, przyjaciel Pana Kleksa?Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!AAkademia pana Kleksakademia pana Kleksa Nazywam się Adam Niezgódka, mam dwanaście lat i już od pół roku jestem w Akademii pana Kleksa. Akademia mieści się w samym końcu ulicy Czekola-dowej i zajmuje duży trzypiętrowy gmach, zbudowany z kolorowych cegiełek."Akademia pana Kleksa" - test znajomości lektury. pxhere.com. Co znajduje się na trzecim piętrze Akademii? Infirmeria dla chorych. Pan Kleks przechowuje tam swoje sekrety. Tajny pokój, gdzie uczniowie spędzają wagary. Koza, gdzie trafiają niesposłuszni chłopcyAkademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era najnowsze ogłoszenia kupię sprzedam ogłoszenie Akademia Pana Kleksa Sprawdzian Nowa Era ofertyZeszyt zawiera zestawy ciekawych, inspirujących poleceń do lektur obowiązkowych i wybranych lektur uzupełniających. Zachęca do czytania i poszerzania wiadomości na tematy związane z omawianymi książkami, ułatwia uporządkowanie i utrwalenie wiedzy o lekturach, pomaga w zrozumieniu ukrytych znaczeń, a także - poprzez urozmaicone, odwołujące się do różnych dziedzin sztuki .Zawisłem w powietrzu jak balon i wiatr niósł mnie nie wiadomo dokąd. Zauważyłem, że przeleciałem już ponad murem Akademii pana Kleksa, spodziewałem się, że zobaczę teraz z góry wszystkie sąsiednie bajki, do których tyle razy przedostawałem się przez furtki w parku.Akademia pana Klek-sa kryje w sobie jednak pewn trudno dydaktyczn: otó zakoczenie utworu to zwy-cistwo zej, bezdusznej lalki i nie tylko koniec Akademii, ale te uczynienie z niej tylko opowieci, w któr uwierzyo za suchane i zaczytane dziecko. O ile kuchnia pana Kleksa, sposób prowadzenia lekcji i wiele innych wtków to wspa-jestem w Akademii pana Kleksa. [.] Akademia mieÊci si´ w samym koƒcu ulicy Czekoladowej i zajmuje du˝y trzypi´trowy gmach, zbudowany z kolorowych cegie∏ek. Na trzecim pi´trze przechowywane sà tajemnicze i nikomu nie znane sekrety pana Kleksa. Nikt nie ma prawa tam wchodziç, a gdyby nawet komuÊ zachcia∏o si´ wejÊç, nie1. Przy jakiej ulicy mieściła się Akademia Pana Kleksa? Akademia pana Kleksa mieściła się przy ulicy Czekoladowej. Kto mógł uczyć się w Akademii ? W akademii mogli uczyć się chłopcy tylko Ci którzy mieli imiona zaczynające się na literę A. Jak miał na imię Pan Kleks ? Pan Kleks miał na imię Ambroży. 4.Lektury dla klas 4-6. Obudowa metodyczna z kartami pracy, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Andrzej Surdej, Beata Surdej, Podręcznik , 23,30 zł, podręczniki i pomoce naukowe do wszystkich klas.


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz