Podsumowanie zajęć plastycznych

4 sierpnia 2021 16:12


Tematyka zajęć dobierana była stosownie do pór roku, przypadających świąt, oraz zainteresowań dzieci. Ta różnorodność tematyczna stworzyła możliwość do wprowadzania i poznawania przez dzieci wielu technik plastycznych, które ze względu na wiele czynników trudno zrealizować podczas zajęć dydaktycznych.Spotkania kółka plastycznego odbywały się raz w tygodniu po godzinie. Na zajęcia zapisało się 18 uczniów, frekwencja - około 80%. Podczas zajęć młodzież rozwijała swoje zainteresowania i zamiłowania artystyczne poprzez wykonywanie prac plastycznych z wykorzystaniem trudniejszych i czasochłonnych technik.Podsumowanie zajęć plastycznych 2018/2019. LAST_UPDATED2 Wpisał Administrator Czwartek, 20. Czerwiec 2019 19:35 14.06.2019 r. spotkaliśmy się na holu przedszkolnym, aby podsumować pracę kółka plastycznego, działającego w naszym przedszkolu.W zajęciach wzięły udział dzieci szczególnie uzdolnione, a także te, które wykazują zainteresowania plastyczne. Celem głównym zajęć było rozwijanie uzdolnień i zainteresowań artystycznych dzieci oraz ich wrodzonych możliwości twórczych, w toku różnorodnych działań plastycznych.Podsumowanie pracy świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2017/2018. Zakończenie roku szkolnego i rozpoczęcie wakacji to czas refleksji i podsumowania wszystkich działań w świetlicy szkolnej. zajęć plastycznych, a także podchodów .Kółko plastyczne - podsumowanie zajęć.

Aktualności.

We wtorek 5 czerwca odbyły się ostatnie zajęcia kółka plastycznego, w których uczestniczyli uczniowie klasy 1 B i 4 B. Przez cały rok szkolny dzieci poznawały niekonwencjonalne techniki plastyczne i tworzyły ciekawe prace .plastycznego - 2 godziny w miesiącu. Uczestnicy zajęć będą zdobywać wiedzę z zakresu podstawowych pojęć plastycznych i poznają róŜne warsztaty plastyczne - dzięki temu zdobędą niezbędną wiedzę umoŜliwiającą efektywną działalność twórczą. Analiza przykładowych dzieł sztuki pozwoli dostrzec ichCelem zajęć prowadzonych w ramach kółka plastycznego było rozwijanie twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości, a przede wszystkim wiary we własne siły, poznanie różnych technik plastycznych, wzbogacić kontakt ze sztuką i jej twórcami.Podsumowanie realizacji programu autorskiego rozwijającego twórczą aktywność plastyczną „MALI ARTYŚCI" za I semestr w roku szkolnym 2012/2013 w grupie II (3-4 latków). Zajęcia dodatkowe z zakresu aktywności plastycznej prowadzone były przez nauczycielki pracujące z grupą i odbywały się w każdą środę w godzinach 13.30 - 14.00, począwszy od października 2012r.8. Tematy zajęć 9. Opis założonych osiągnięć ucznia 10. Kontrola i ocena osiągnięć ucznia 11. Ewaluacja programu 12. Literatura. Charakterystyka programu. Program zajęć plastycznych z elementami arteterapii przeznaczony jest dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym i znacznym.Podsumowanie zajęć plastycznych i tanecznych- 12.06.2019r.

Kolejne podsumowania zajęć w Domu Kultury w Przecławiu odbyły się 12.06.2019r.

Tym razem swoje zajęcia zakończyły grupy plastyczne z Instruktorem Justyną Bieszczad oraz grupy taneczne z Instruktorami: Luizą Kozioł, Jakubem Jurkiem, Damianem Ortylem.Jesień daje wiele inspiracji do zajęć z dziećmi. W słoneczne dni można wyjść na spacer i zbierać złote i brązowe dary natury, zaś w te wietrzne i deszczowe - tworzyć ze zbiorów prace plastyczne! Poszukujesz pomysłów na zajęcia z dziećmi? Przedstawiamy 10 jesiennych inspiracji na prace plastyczne dla dzieci.Twórczość dziecięca jest czynnością odruchową, instynktowną i podświadomą. Małe dziecko przeżywa podczas tworzenia radość, zadowolenie, które pobudzają go do dalszej zabawy zarówno formą jak i barwą a widoczne efekty własnej działalności motywują dzieci do dalszych poszukiwań własnej drogi artystycznej.Podsumowanie pracy w ciągu całego roku szkolnego. Umiejętność oceny własnej pracy, wymiany zdań na temat zajęć koła. Przeprowadzenie ankiety dotyczącej użyteczności zajęć, ich atrakcyjności pod względem tematyki, treści i formy.P odsumowanie zajęć plastycznych W ostatni dzień kalendarzowego lata podsumowano w Buskim Samorządowym Centrum Kultury Integracyjne Plenerowe Zajęcia Plastyczne, które odbywały się podczas wakacji w ramach „Akcji Lato 2011".

Wyjątkowość powstałych prac polegała na użytym do ich stworzenia materiale.Podsumowanie zajęć.

Uroczyste wręczenie dyplomów na zakończenie działalności kółek plastycznych Plastusie oraz Mali Artyści miało miejsce w ubiegłym tygodniu.W trakcie zajęć plastycznych uczestnicy wykonywali przeróżne ozdoby, upominki dla Mamy i Taty. Powstawały piękne motylkowe obrazy 3D, dzieci sadziły kwiaty, zdobiły drewniane przedmioty, wykonywały zabawki z filcu oraz przygotowały wiele innych ciekawych prac. Zajęcia plastyczne prowadziły: Pani Jola i Pani Karolina.Tematyka zajęć plastycznych jest związana z zagadnieniami przyrodniczo-ekologicznymi, z różnego rodzaju świętami czy też akcjami ekologicznymi, w które włączają się uczniowie. Zajęcia często nawiązują do odbytych wcześniej wycieczek lub zajęć przyrodniczo-ekologicznych realizowanych w ramach programu nauczania.W sobotę 21 czerwca miało miejsce podsumowanie zajęć artystycznych w GOK w Raczkachw kończącym się właśnie sezonie. Było to także spotkanie integracyjne dla wszystkich osób, które uczestniczyły w tych zajęciach. Uczestnicy zajęć zaprosili także swoich najbliższych, aby pochwalić się dorobkiem wielomiesięcznej pracy.czy.3 Jak zatem projektować innowacyjne, niebanalne zajęcia plastyczne, które w opty-malnych warunkach pozwolą na rozwijanie dziecięcych talentów? 2.

Zagadnienia plastyczne do zrealizowania w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej Pierwszym krokiem przy.

Lato już zawitało do nas na dobre. Ostatni tydzień przed wakacjami w Bibliotece w Gołkowicach był bardzo pracowity. To czas podsumowania zajęć, które odbywają się tu przez cały rok.Konspekt zajęć plastycznych dla uczniów klasy 3 szkoły podstawowej. (na podsumowanie zajęć). Przebieg zajęć: 1. Powitanie zabawą ruchową ze śpiewem "Gość" z płyty Klauza. Omówienie zasad obowiązujących podczas zajęć ze szczególnym uwzględnieniemCelem zajęć prowadzonych w ramach kółka plastycznego było rozwijanie twórczej inicjatywy dziecka, pomysłowości, a przede wszystkim wiary we własne siły, poznanie różnych technik plastycznych, wzbogacić kontakt ze sztuką i jej twórcami.Podsumowanie zajęć plastycznych w Filii "Skorosze" 2019-07-29 Zgodnie z powiedzeniem: wszystko, co dobre szybko się kończy, tak i warsztaty plastyczne prowadzone w Filii Skorosze w roku szkolnym 2018/2019 dobiegły końca. Na cyklicznych zajęciach wykonywaliśmy zróżnicowane tematycznie .Podsumowanie zajęć wakacyjnych w DCK. W dniach od 6 do 31 lipca 2015r. w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbywały się „zajęcia wakacyjne". Propozycja Centrum Kultury na zorganizowanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży została przyjęta z dużym entuzjazmem przez rodziców i ich pociechy.Dziecięca Kraina Quadów. Dużo śmiechu, moc radości dla małych oraz dużych Gości. Dziecięca Kraina Quadów to nie tylko przepiękny teren w miejscowości Kameduły pełen atrakcji dla najmłodszych.Podsumowanie Kółka Plastycznego. LAST_UPDATED2 Wpisał Administrator Niedziela, 26. Czerwiec 2016 18:16 W dniu 23 czerwca 2016r. nastąpiło podsumowanie zajęć z kółka plastycznego. Wszystkim małym artystom, którzy uczęszczali na kółko zostały wręczone dyplomy oraz mała niespodzianka.PROGRAM ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH DLA DZIECI W WIEKU PRZEDSZKOLNYM. PRIORYTETY - twórczość plastyczna jest jedną z ważniejszych form działalności dziecka w wieku przedszkolnym dla dziecka jego własna twórczość jest źródłem radości, dobrej zabawy, zaangażowania i podstawowa formą .Podsumowanie zajęć. Dzieci wymieniają instrumenty, które zagościły na dzisiejszych zajęciach. (wybrane dzieci wybierają z przedstawionych instrumentów ten , o którym jest mowa oraz przeliczają instrumenty). „Muzyczne talerze" - praca plastycznaPodsumowanie zajęć wakacyjnych'2016. W dniach od 4 do 29 lipca 2016r. w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbywały się „zajęcia wakacyjne". Propozycja Centrum Kultury na zorganizowanie wolnego czasu dla dzieci i młodzieży została przyjęta z dużym entuzjazmem przez rodziców i ich pociechy..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz