• szkolnasciaga.pl

Podsumowanie tłumaczenie google

3 sierpnia 2022 03:12


Tłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Tłumaczenia są nakładane bezpośrednio na obraz. Aplikacja stara się nawet dobrać odpowiedni kolor i font tekstów. W praktyce funkcja nie działa tak dobrze jak na materiałach promocyjnych Google'a, ale i tak robi wrażenie. To najszybsza metoda tłumaczenia, która może się przydać zwłaszcza na wyjazdach.Tłumaczenia dla hasła podsumowanie w Słowniku onlinepolsko » hiszpański PONS:podsumowanie Polski Deutsch български Ελληνικά. Tłumaczenie tekstu Trener słownictwa Trener słownictwa Kursy językowe online Programista API w PONSie .Tłumaczenia dla hasła „tłumacz+google" w polsko » niemiecki słowniku. (Przełącz na niemiecko » polski) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników tłumaczenie rzeczownik. Wypróbuj nasze automatyczne tłumaczenie tekstu. Tłumaczenie tekstu polskiego niemieckiego .podsumowanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowanie" po angielsku? - summary, résumé, rundown, summation, recap, recapitulation, round-up, roundupround up, summing up~ do przeniesienia - summing up to be carried forward~ dotychczasowego orzecznictwa Trybunału - recapitulation of the Court's case-law~ opisowe - narrative summary~ wyników pracy - performance review~ z przeniesienia - brought forwardKorzystaj z Google w tych językach: English Reklamuj się w Google Wszystko o Google Google.com in English.

© 2019 - Prywatność - WarunkiPrywatność - WarunkiGoogle's free service instantly translates words,.

Mimo swoich braków Google Tłumacz jest doskonałym narzędziem, jeśli chcemy przetłumaczyć tekst z języka, którego zupełnie nie znamy. Dzięki translatorowi Google poznamy ogólny sens danego tekstu, choć nie będzie to piękne, gramatycznie poprawne .podsumowanie po katalońsku tłumaczenie w słowniku polsko - kataloński. podsumowanie. rzeczownik r. nijaki gramatyka. krótkie, ogólne przedstawienie jakiejś sprawy +2 definicji. Tłumaczenia na kataloński: resum. rzeczownik gramatyka @Jerzy Kazojc.Słowo „podsumowanie" w słownikach zewnętrznych. Niżej zostały umieszczone odnośniki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane ze słowem podsumowanie: » Rozwiązania do krzyżówki dla hasła podsumowanie. » Wyjaśnienie znaczenia słowa podsumowanie. » Szukaj hasła podsumowanie w Google.with at least one of the words. without the words. where my words occurSearch the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what you're looking for.Tłumaczenie "podsumowanie" w słowniku polsko-słoweński w Glosbe - wielojęzycznym darmowym słowniku online.Na jaki temat chcesz przesłać opinię? Treści i informacje zawarte w tym artykule.

Ogólne wrażenia związane z Centrum pomocyZobacz tłumaczenie dla podsumowanie - słownik polsko-niemiecki.

U nas także przykłady i wymowa.Definicja podsumowanie w Słowniku Online. Znaczenie podsumowanie. Wymowa podsumowanie. Tłumaczenie podsumowanie. synonimy podsumowanie, antonimy podsumowanie. Informacje o podsumowanie w darmowym angielskim słowniku w trybie online i w encyklopedii. rzeczownik nijaki 1. ogólne przedstawienie spraw podsumowanie dnia podsumowanie sytuacji 2. streszczenie podsumowanie wypracowaniaSzybkie tłumaczenie obrazu to jedna z najciekawszych funkcji oferowanych w darmowej aplikacji Tłumacz Google. Wystarczy skierować aparat smartfona na tabliczkę, kartkę z informacją czy baner, a napis automatycznie zostaje przetłumaczony. Rozwiązanie to jest szczególnie pomocne podczas zagranicznych podróży.Google I/O 2019: 3D w Google Search, tłumaczenia w Google Lens. W wyszukiwarce Google pojawią się modele 3D. Dzięki temu wyszukując model mięśni będziemy mogli zobaczyć go z każdej strony. Mało tego, Google pozwoli położyć sobie na biurku wirtualny fragment szkieletu. Z opcji ucieszą się reklamodawcy.Ciekawi cię, jak wygląda „Gwieździsta noc" Van Gogha z bliska? Albo czym różni się sztuka modernistyczna od współczesnej? Chcesz wybrać się do muzeum po drugiej stronie świata? Google Arts & Culture daje Ci szansę na odwiedzenie wystaw, oglądanie dzieł sztuki z bliska w oszałamiających szczegółach, a także na przeglądanie tysięcy artykułów, zdjęć, filmów i .Przykłady nie zostały przez nas wybrane ani zatwierdzone i mogą zawierać niestosowny język.

Prosimy cię o zgłoszenie przykładów, które należy poprawić lub które nie powinny być widoczne.

Tłumaczenia zawierające słowa wulgarne lub potoczne zwykle oznaczone są na czerwono lub pomarańczowo.Po uruchomieniu systemu REACH konieczne będzie podsumowanie i uwzględnienie udostępnianych w jego ramach informacji na temat składników dodawanych do tytoniu, w celu umożliwienia pełniejszego wykorzystania synergii z pracami prowadzonymi obecnie w kontekście dyrektywy 2001/37/WE w sprawie zbliżenia przepisów ustawowych, wykonawczych i administracyjnych państw członkowskich .Tłumacz Google to całkiem niezłe narzędzie do tłumaczenia tekstu i mowy. W tym drugim przypadku często jednak giną w tłumaczeniu różne niuanse, choćby ze względu na tempo mowy czy ton .Utwórz nowy dokument i edytuj go razem z innymi osobami w tym samym czasie - na komputerze, telefonie lub tablecie. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem. Edytuj pliki Worda za pomocą Dokumentów. Wszystko to bezpłatnie od Google.Sign in - Google AccountsTłumaczenie idiomu 'szczegółowe podsumowanie czegoś' na język angielski w słowniku idiomów Ingless.pl. Przykłady użycia oraz wymowa idiomu 'szczegółowe podsumowanie czegoś'. Mów Czytaj Słuchaj Pisz Gramatyka Ćwiczenia Idiomy. Menu.Informujemy, że każdą ze zgód można wycofać w dowolnym momencie, wysyłając poprzez wiadomość e-mail na adres [email protected] zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.Tłumacz teksty z Tłumaczem DeepL - najlepszym dostępnym tłumaczeniem maszynowym, napędzanym wiodącą technologią sieci neuronowych firmy DeepL. Aktualnie wspierane języki to polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niderlandzki i rosyjski..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz