Podsumowanie spotkania synonim

20 stycznia 2020 03:16


Synonimy te zostały podzielone na 20 różnych grup znaczeniowych. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa „podsumowanie" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim. Słowo „podsumowanie" w słownikach zewnętrznychSynonimy te podzielone zostały na 11 różnych grup znaczeniowych. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „sprawozdanie" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim. Słowo „sprawozdanie" w słownikach zewnętrznych» Odmiana przymiotnika spotkanie przez przypadki. Tagi dla wyrazów bliskoznacznych słowa spotkanie. Lista tagów dla synonimów słowa spotkanie: synonim spotkania, wyrazy bliskoznaczne do słowa spotkanie, inne określenia słowa spotkanie, inaczej spotkanie, synonimy do wyrazu spotkanie, inaczej o spotkaniu, synonimy do słowa spotkanie.Synonimy te zostały podzielone na 20 różnych grup znaczeniowych. Jeżeli znasz inne wyrazy o podobnym znaczeniu do słowa „podsumowanie" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim.Szanowni Państwo, czy popularne spolszczenie angielskiego słowa minutes w znaczeniu utrwalonego podsumowania spotkania jako minutki jest w słownikach języka polskiego oficjalnie rozpoznawane, czy też funkcjonuje jako nieformalne tłumaczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam, J.B.Synonimy dla słowa podsumowanie to: agregacja, podsumowanie, kompendium, kompilacja,.

» Opisy krzyżówkowe hasła spotkania. Tagi dla synonimów słowa spotkania. Spis tagów dla synonimów słowa spotkania: synonim spotkań, wyrazy bliskoznaczne do słowa spotkania, synonimy do słowa spotkania, inne określenia słowa spotkania, inaczej o spotkaniach, synonimy do wyrazu spotkania, inaczej spotkania.Słowa i wyrażenia podobne do słowa wniosek. Lista słów i wyrażeń podobna do słowa wniosek: wniosek z tego taki. Słownik synonimów do słowa wniosek. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa wniosek znajdują się łącznie 182 synonimy.Synonimy te podzielone zostały na 21 różnych grup znaczeniowych.Chciałbym podsumować kwestie, o których rozmawialiśmy. Uważam, że Ferrazzi Greenlight może służyć interesom Pańskiej firmy i zdążyłem już dopracować kilka szczegółów. Kiedy następnym razem będę w mieście, chciałbym umówić się z Panem na dziesięciominutowe spotkanie.Internetowy słownik synonimów języka polskiego online. Witamy w największym internetowym słowniku synonimów języka polskiego online. W słowniku znajduje się ponad 600 tys. synonimów do prawie 150 tys. słów i wyrażeń dostępnych całkowicie za darmo.Wszystie synonimy zostały podzielone i przyporządkowane do odpowiednich i starannie opisanych grup znaczeniowych.Słownik synonimów rekomendowany przez prof.

Jerzego Bralczyka.

Ponad 42 000 haseł i 500 000 wyrazów bliskoznacznych języka polskiego. Najlepsze synonimy i wyrazy bliskoznaczne w sieci.Synonimy te podzielone zostały na 14 różnych grup znaczeniowych. Jeżeli znasz inne słowa bliskoznaczne do słowa „podsumować" lub potrafisz określić ich inny kontekst znaczeniowy, możesz je dodać za pomocą formularza dostępnego w opcji dodaj nowy synonim. Słowo „podsumować" w słownikach zewnętrznychTłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationsynonim: sum up something. (Czas na podsumowanie naszego spotkania i zakończenie pracy.) This document sums up the company's activity over the past decade. (Ten dokument podsumowuje działalność firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat.)Tłumaczenie słowa 'podsumować' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. Synonimy Synonimy (polski) dla "podsumować":. Polish Priorytety Komisji dotyczące trzeciego spotkania stron można podsumować następująco: more_vert.Czy nie dziwi Państwa, kiedy po wyrażeniach słowem lub jednym słowem następuje więcej słów? Proszę nie posądzać mnie o logizowanie. Ja nie widzę tu błędu, ale chciałbym się upewnić, czy słusznie.SYNONIMY SŁOWAspotkanie odmiany: spotkanie, spotkania, spotkaniach, spotkaniami, spotkaniem, spotkaniom, spotkaniu, spotkań 01 konwent spotkanie zebranie zgromadzenie 02 mecz rozgrywka spotkanie 03 randka schadzka spotkanie 04 spotkanie umówiony termin wyznaczona wizyta 05 spotkanie zlot 06 audiencja posiedzenie posłuchanie spotkanie wizyta .Hasło do krzyżówki „podsumowanie" w leksykonie krzyżówkowym.

W naszym słowniku krzyżówkowym dla hasła „podsumowanie" znajduje się 129 opisów do krzyżówek.

Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „podsumowanie" możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.Przykładowy e-mail: podsumowanie ustaleń Witam serdecznie, bardzo dziękuję za miłą rozmowę telefoniczną dzisiaj rano. Przypominam: nazywam się Adam Kot i dzwoniłem do Pani z firmy szkoleniowej „XYZ sp. z o.o." w sprawie nawiązania współpracy biznesowej. W nawiązaniu do tej rozmowy podsumowuję ustalenia dotyczące spotkania:Materiały, np. prezentacje i inne dokumenty prezentowane podczas spotkania. Pamiętaj, że w przyszłości mogą one ulec modyfikacji, warto więc załączyć wersję „na tę chwile". Krótkie podsumowanie: Podjęte decyzje+ listę koniecznych działań (tzw. action items) wraz z osobami za nie odpowiedzialnymiWykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie: synonimy do wyrazu podsumowanie, inne określenia słowa podsumowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie, synonimy do słowa podsumowanie, inaczej podsumowanie, inaczej o podsumowaniu, synonim podsumowania.Synonimy te podzielone zostały na 16 różnych grup znaczeniowych.synonim: sum up something. (Czas na podsumowanie naszego spotkania i zakończenie pracy.) This document sums up the company's activity over the past decade.

(Ten dokument podsumowuje działalność firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat.)Sprawdź tutaj tłumaczenei.

Wykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie: synonimy do wyrazu podsumowanie, inne określenia słowa podsumowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie, synonimy do słowa podsumowanie, inaczej podsumowanie, inaczej o podsumowaniu, synonim podsumowania.Hasło do krzyżówki „podsumowanie dyskusji" w słowniku .synonim: sum up something. (Czas na podsumowanie naszego spotkania i zakończenie pracy.) This document sums up the company's activity over the past decade. (Ten dokument podsumowuje działalność firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat.)Organizujesz spotkanie, zatem ty za nie w całości odpowiadasz. Prosta zasada, gdyby ktoś miał wątpliwości, co do tego, kogo obowiązkiem jest potwierdzenie obecności uczestników lub przygotowanie notatki. Dobre spotkanie to krótkie spotkanie - jeżeli coś da się załatwić w 20 min to nie wrzucaj do kalendarzy godzinnego spotkania.Jak przygotować podsumowanie spotkania z klientem? Notatkę ze spotkania najlepiej przesłać klientowi e-mailem jeszcze tego samego dnia. To nie tylko uprzejmy gest, ale przede wszystkim dowód zaangażowania i autentycznego zainteresowania zapytaniem lub problemem, z którym klient zwrócił się do naszej kancelarii.Szanowni Państwo, czy popularne spolszczenie angielskiego słowa minutes w znaczeniu utrwalonego podsumowania spotkania jako minutki jest w słownikach języka polskiego oficjalnie rozpoznawane, czy też funkcjonuje jako nieformalne tłumaczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, J.B.Wykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie: synonimy do wyrazu podsumowanie, inne określenia słowa podsumowanie, wyrazy bliskoznaczne do słowa podsumowanie, synonimy do słowa podsumowanie, inaczej podsumowanie, inaczej o podsumowaniu, synonim podsumowania.Hasło krzyżówkowe „podsumowanie czegoś" w słowniku .synonim: sum up something. (Czas na podsumowanie naszego spotkania i zakończenie pracy.) This document sums up the company's activity over the past decade. (Ten dokument podsumowuje działalność firmy w ciągu ostatnich dziesięciu lat.).


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz