• szkolnasciaga.pl

Podsumowanie slownik niemiecki

23 listopada 2019 18:43


Tłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationTłumaczenie słowa 'podsumować' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationTłumaczenie słowa 'podsumowanie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski. bab.la arrow_drop_down bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar Toggle navigationSprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa podsumowanie w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "podsumowanie" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: podsumowanie wyników, zawiera podsumowanie, krótkie podsumowanie, podsumowanie oceny, podsumowanie głównychZobacz tłumaczenie dla podsumowanie - słownik polsko-niemiecki. U nas także przykłady i wymowa.podsumowanie - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowanie" po niemiecku? - Zusammenfassung, Fazit, Übersicht, Gesamtschauround up, summing up~ do przeniesienia - summing up to be carried forward~ dotychczasowego orzecznictwa Trybunału - recapitulation of the Court's case-law~ opisowe - narrative summary~ wyników pracy - performance review~ z przeniesienia - brought forwardTagi dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie.

Wykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa podsumowanie: synonimy do wyrazu podsumowanie, inne.

Słownik niemieckiego zawiera nagrania wymowy, przykładowe zdania i obrazki.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa slownik polsko niemiecki w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.podsumowanie na koniec tygodnia - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowanie na koniec tygodnia" po niemiecku? - Wochenendzusammenfassungpodsumowanie - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumowanie" po angielsku? - summary, résumé, rundown, summation, recap, recapitulation, round-up, roundupNazywam się Anna Przyrowska i od 28 lat moją pasją jest język niemiecki. Na tej stronie nauczysz się jak szybko i skutecznie opanować język niemiecki moją autorską metodą. Aby zacząć szlifować swoje umiejętności przejrzyj wpisy i zacznij ćwiczyć! Jeśli masz jakieś pytania napisz je w komentarzu.podsumować - tłumaczenie na angielski oraz definicja. Co znaczy i jak powiedzieć "podsumować" po angielsku? - summarise, summarize, encapsulate, encapsule, summateSprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa de w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Komputerowy Słownik Niemiecko-Polski jest bardzo rozbudowanym narzędziem do nauki języka niemieckiego.

Największymi zaletami Słownika są jego stały, systematyczny rozwój (średnio - zgodnie z deklaracją autora.

Wyrazy na PO \. Synonim podsumowanie \Zobacz tłumaczenie dla drukowany - słownik polsko-niemiecki. U nas także przykłady i wymowa.podsumowanie - wyrazy bliskoznaczne, synonimy, podsumowanie inaczej. Bezpłatny internetowy słownik wyrazów bliskoznacznych języka polskiego.Der neue Vokabeltrainer auf dem iPhone. Cieszymy się, że możemy zaprezentować Wam naszą najnowszą wersję aplikacji na IPhona® i iPada®. Oprócz tego, że ulepszyliśmy ją i usunęliśmy bugi, zajęliśmy się w pierwszym rzędzie trenerem językowym!Słownik niemiecki to nieodzowne wsparcie w nauce języka. Rozwiewaj wątpliwości i poznawaj nowe słowa, by jeszcze lepiej porozumiewać się po niemiecku! Słownik niemiecki - kopalnia wiedzy językowej | BabbelWielki słownik polsko-niemiecki. Słownik stanowi kontynuację serii słowników wydanych przez PWN i Oxford. Przygotowały go zespoły doświadczonych leksykografów z Poznania i Warszawy we współpracy z konsultantami z ośrodków naukowych w kraju i za granicą.Wielki Słownik Niemiecko-Polski w portalu PONS oferuje ponad 1,3 milion tłumaczeń z niemieckiego na polski i tyleż tłumaczeń z polskiego na niemiecki. Dzięki ciągłej kontroli haseł przez przeszkolonych leksykografów możemy zapewnić szczególnie wysoką jakość Słownika.Słownik polsko-niemiecki to pozycja często wyszukiwana przez entuzjastów tego języka. Niniejsza kategoria to zbiór najlepszych słowników dostępnych na rynku, spośród których każdy znajdzie idealny egzemplarz przeznaczony właśnie dla niego!Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa slownik w słowniku online PONS! Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.f Augenblick m, Moment m, Weile f co ~a immer wieder do tej ~i bis jetzt, bis zu diesem Augenblick lada ~a, w każdej ~i jeden Augenblick na ~ę für eine Weile przed ~ą vor einer Weile przez ~ę für einen Augenblick w danej ~i augenblicklich, momentan w jednej ~i in einem Augenblick w ostatniej ~i im letzten AugenblickSynonimy dla słowa podsumowanie to: agregacja, podsumowanie, kompendium, kompilacja, streszczenie, zbiór, przegląd, reasumpcja, rekapitulacja, bilans, raport .Słownik niemiecki PWN możesz mieć na swoim telefonie lub tablecie, zawsze w zasięgu ręki, nawet wówczas, gdy dostęp do sieci WWW jest utrudniony (słownik pracuje w trybie off-line, jedynie odtworzenie nagrania wymowy wymaga połączenia z siecią). To nieoceniona pomoc w pracy i w podróży oraz idealne wsparcie w nauce języka .Znajdź w indeksie słowo zaczynające się na literę „p" (strona 27). Posiadamy słowniki z tłumaczeniami na angielski, niemiecki, francuski, włoski i hiszpański..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz