Podsumowanie konkursu kangur

18 października 2019 02:40


13 czerwca 2018 roku o godzinie 10.00 w auli Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku odbyło się podsumowanie leżajskiej edycji XXVIII Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2019. Konkurs ten jest jednoetapowy, a w obecnej formule odbył się u nas po raz szesnasty. W Polsce bierze w nim udział ponad 400000 osób.12.06.2019r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach odbyła się uroczystość podsumowania wyników XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „KANGUR 2019" dla regionu suwalskiego.Udział w niej wzięli uczniowie z tytułem laureata lub wynikiem bardzo dobrym, ich rodzice, nauczyciele i szkolni koordynatorzy konkursu.W dniu 24maja 2019 roku na Uniwersytecie Przyrodniczo - Humanistycznym w Siedlcach odbyło się uroczyste podsumowanie „Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny".Samorządowe Centrum Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach jako regionalny organizator konkursu zaprosił na tą uroczystość laureatów oraz uczniów, którzy zdobyli bardzo dobry wynik w konkursie.MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY 2019" w Długoszu-podsumowanie 12 czerwca 2019 12 czerwca 2019 Trzy miesiące temu, tradycyjnie jak co roku w marcowy czwartek, gościliśmy w Długoszu - „Kangura".Aktualności w Sportowej Szkole Podstawowej im. Mareckiego w SupraśluKoordynator Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR w Opolu ma zaszczyt zaprosić uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata lub bardzo dobrego na uroczyste podsumowanie XXVIII edycji, które odbędzie się 5 czerwca 2019 r.

o godz.

14.30 w sali 1.7 siedziby głównej RCRE w Opolu ul. Głogowska 27 .Podsumowanie Konkursu „Kangur Matematyczny 2019" Czerwiec 09. 16:56 2019. Wydrukuj ten artukuł. Dodane przez Alina Wojteczek Brak komentarzy Kangur Matematyczny to międzynarodowy konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. .Z dużą przyjemnością zawiadamiamy, że jesteśmy już w posiadaniu wyników najważniejszej matematycznej rywalizacji roku. W Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur wzięło udział 24 uczniów naszej szkoły.To rekordowo wysoka liczba zgłoszeń!MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY 2019 - REGION SZCZECIŃSKI SPRAWOZDANIE. Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne „Kangur" przekazuje Państwu sprawozdanie z przeprowadzonego w dniu 21 marca 2019 roku Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.W serwisie Kangur Matematyczny wykorzystywane są pliki cookies do przechowywania informacji o zalogowanych użytkownikach oraz do zbierania statystyk odwiedzin i badania natężenia ruchu na stronie. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, to zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.Gminne podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2018 Drukuj E-mail Dariusz Stachecki Opublikowano: 17 czerwiec 2018 Odsłony: 1479 15 czerwca 2018 r. w Nowotomyskim Ośrodku Kultury Burmistrz Nowego Tomyśla dr Włodzimierz Hibner wręczył nagrody uczniom szkół podstawowych .Uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny" odbędzie się 18 czerwca 2019 roku (wtorek) na Uniwersytecie Jagiellońskim w budynku Wydziału Matematyki i Informatyki 30-348 Kraków, ul.

prof.

Stanisława Łojasiewicza 6Podajemy podsumowanie wyników konkursu "Kangur Matematyczny 2019". W kategorii „Junior" wynik bardzo dobry uzyskał Rafał Budnik, a wyróżnieni zostali: Paweł Żurakowski (1b1), Konrad Pauk (1m1), Kacper Kozłowski, Serafin Skowroński (1b1), Michał Kimborowicz, Ewelina Podchul, Kamil Trofimczuk i Paweł Dec.Podsumowanie konkursu matematycznego KANGUR 2019. W czwartek 6 czerwca 2019r. pięcioro uczniów z naszej szkoły brało udział w powiatowym podsumowaniu konkursu matematycznego KANGUR, które odbyło się w ZS nr 1 im. Mickiewicza w Lublińcu.Nagrodę za bardzo dobry wynik w konkursie otrzymał Radosław Orzełek z klasy 4b i był jednym z ośmiu uczniów w naszym powiecie, którzy .KANGUR MATEMATYCZNY - edycja 2019. Szczecińskie Towarzystwo Matematyczne Kangur serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny.Podsumowanie Konkursu "Kangur Matematyczny 2017" edukacja A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę pokaż następny artykuł contents_previous Dziś, 6 czerwca o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 14 im.Maciej Siwiński, uczeń klasy V b uzyskał bardzo dobry wynik w tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny i wraz z nauczycielką matematyki Marią Jęchorek zostali zaproszeni do Zespołu Szkół nr 20 w Gorzowie Wlkp.

na uroczyste podsumowanie wyników Kangura 2017.

W tym roku wyróżnionych ( laureatów i z bardzo dobrym wynikiem) zostało 46 uczniów z rekordowej […]Koordynator Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR w Opolu ma zaszczyt zaprosić uczniów, którzy uzyskali tytuł laureata lub bardzo dobrego na uroczyste podsumowanie XXVIII edycji, które odbędzie się 5 czerwca 2019 r. o godz. 14.30 w sali 1.7 siedziby głównej RCRE …uroczyste podsumowanie xxviii edycji miĘdzynarodowego konkursu „kangur matematyczny" W dniu 18.06.2019 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie jubileuszowej XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny.Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny 2019 - podsumowanie. Elżbieta Bogdan. 12 czerwca 2019 roku w Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach odbyło się podsumowanie Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2019. Udział w tym spotkaniu wzięli nauczyciele, uczniowie i rodzice .Informacja o konkursie "Kangur Matematyczny" Elektroniczne zgłaszanie się szkół do konkursu. Regulamin przeprowadzenia Konkursu. Galeria zdjęć. Lidzbark Welski 14 IX 2018r. Gniew Chełmno 6 VI 2016r. Karkonosze 9-13 VI 2008. Podsumowanie Konkursu -Toruń 2 VI 2008. Podsumowanie Konkursu - Grudziądz 2 VI 2008. Podsumowanie Konkursu .Laureaci prestiżowego konkursu "Kangur Matematyczny" odebrali nagrody.

We wtorek w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy odbyło się podsumowanie 27.

edycji konkursu "Kangur Matematyczny". Dariusz Bloch. zobacz galerię (34 zdjęcia) Tegoroczna 27. już edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur .Dnia 12.06.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 74 w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny" w regionie szczecińskim. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur" ma swoje korzenie w Australii, gdzie został zorganizowany w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku.UROCZYSTE PODSUMOWANIE KONKURSU KANGUR 2018. WYNIKI KONKURSU 2018. W dniu 7 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 14 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego we Włocławku uroczyście podsumowano XXVII edycję Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Kangur 2018" dla regionu włocławskiego .ORGANIZATORÓW KONKURSU „KANGUR 2014" PODSUMOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR EUROPEJSKI 2014" REJON Łódź 20 marca 2014 roku w godz. 8.00 - 10.00 odbył się „Międzynarodowy Konkurs Matematyczny - KANGUR".uroczyste podsumowanie xxvii edycji miĘdzynarodowego konkursu „kangur matematyczny" W dniu 18.06.2018 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbyło się uroczyste podsumowanie jubileuszowej XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny.Podsumowanie konkursu KANGUR 2017. 6 czerwca 2017 roku o godzinie 10.00 w auli Zespołu Szkół Licealnych w Leżajsku odbyło się podsumowanie leżajskiej edycji XXVI Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2017. Konkurs ten jest jednoetapowy, a w obecnej formule odbył się u nas po raz czternasty.W sali koncertowej Kinoteatru „Adria" w Bydgoszczy odbyło się podsumowanie XXVIII edycji kon-kursu Kangur Matematyczny w regionie bydgoskim. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście, szkolni koordynatorzy konkursu oraz zdobywcy nagród I i II stopnia w XXVIII edycji konkursu i ich najbliżsi. W gali wzięło udział około 400 osób.7 czerwca w Szkole Podstawowej nr 18 w Szczecinie odbyło się uroczyste podsumowanie XXVII edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny" w regionie szczecińskim z udziałem pani Jolanty Bieleckiej - wizytatora Wydziału Kształcenia Ogólnego i Specjalnego Kuratorium Oświaty w Szczecinie.PODSUMOWANIE MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR 2019. Dnia 21 marca 2019 r. odbył się Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur - najbardziej masowa impreza matematyczna na świecie. Brało w niej udział ponad 6 milionów uczestników z 65 krajów świata..


Komentarze

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz